Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Co wybrać ?


Damianekcj

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry ze sie tak spytam bo dla was zapewne to sa lamerskie pytanie ale mówiac ORI macie na mysli firme produkujaca alufele czy chodzi o orginalne :D

http://moto.allegro.pl/item530401225_audi_a4_a6_alu_alufelgi_kola_opony_17_idealne.html a co myslicie to jzu komplet fakt uzywka ale niestety nie mam zbyt duzo kasy na te bajery :)

Nic specjalnego. Ja mam inną propozycję:

http://moto.allegro.pl/item537689851_felgi_audi_a8_stan_bdb_opony_225_35r19_okazja.html

Nowak_zg sprzedaje w bardzo dobrym stanie. Może Ci się cena wydawać wysoka ale masz za to 19" i już z oponami. Ja bym na Twoim miejscu się zastanowił nad tymi alu.

Z kad po nich poznajesz ze sa git tzn.ze beda dobre chodzi mi o jakos ? przeciez jak na 19 i jeszcze z oponami to taniooo fakt ze uzywane ?

Według mnie te felki sa zbyt przebajerzone :)

Te 19" co sprzedaje to MAM8. Kilka osób ma takie, jeździ na nich i sobie je chwali :wink4: Także wierz mi, jakość mają :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym był za jakąs ładną 18 z wzoru audi.

Podobają mi się albo takie jak ja mam albo takie jak ma Cuber.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym był za jakąs ładną 18 z wzoru audi.

Podobają mi się albo takie jak ja mam albo takie jak ma Cuber.

S5, RS4, R8, RS6 no i te powykręcane pięcioramienne :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z linków co podałeś to wzór nr 2, ale co do ich jakości to bym miał wielkie zastrzeżenia. Radzę zainwestować większą kasę i iść w ORI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedne z najładniejszych felg jakie wypuściło audi :good: RS6 sam się na nie napalam ale zonka by mnie poczaskała jak bym wydał na nie sianko :kox:

Ja mam takie na sprzedaż http://moto.allegro.pl/item532541382_audi_a3_8p0_vw_golf_5_17_5x112.html cena podobna, jakby co to pisz na PW. Fegi są oczywiście ori, Miały poodzierane ranty ale były jeszcze raz pomalowane i teraz są praktycznie nowe :) Jak je sprzedam to kupuje RS6 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedne z najładniejszych felg jakie wypuściło audi :good: RS6 sam się na nie napalam ale zonka by mnie poczaskała jak bym wydał na nie sianko :kox:

Ja mam takie na sprzedaż http://moto.allegro.pl/item532541382_audi_a3_8p0_vw_golf_5_17_5x112.html cena podobna, jakby co to pisz na PW. Fegi są oczywiście ori, Miały poodzierane ranty ale były jeszcze raz pomalowane i teraz są praktycznie nowe :) Jak je sprzedam to kupuje RS6 :kox:

Nie bój się żony tylko kupuj RS6 :wink4: Powiedz jej że Twojej drugiej kobiecie (Audi) też musisz cos kupić :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak twierdzi ze kocham bardziej nasze auta niz ją :naughty: A4 jest praktycznie jej i powiedziała ze jej się te felgi które teraz są podobają, a jak mam juz zmienić na takie które ja chce czyli RS6 to mam zrobić tak zebym nie musiał dokładać siana :rolleyes: i gadaj tu z kobietą :tongue4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak twierdzi ze kocham bardziej nasze auta niz ją :naughty: A4 jest praktycznie jej i powiedziała ze jej się te felgi które teraz są podobają, a jak mam juz zmienić na takie które ja chce czyli RS6 to mam zrobić tak zebym nie musiał dokładać siana :rolleyes: i gadaj tu z kobietą :tongue4::polew:

Nie tylko Ty słyszysz że auto jest ważniejsze :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak twierdzi ze kocham bardziej nasze auta niz ją :naughty: A4 jest praktycznie jej i powiedziała ze jej się te felgi które teraz są podobają, a jak mam juz zmienić na takie które ja chce czyli RS6 to mam zrobić tak zebym nie musiał dokładać siana :rolleyes: i gadaj tu z kobietą :tongue4::polew:

Nie tylko Ty słyszysz że auto jest ważniejsze :tongue4:

Już widzę ten wzrok jak mówię, że idę do garażu tylko olej sprawdzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie będzie obcierać. Ja bym wybrał jakieś niepolerowane.

Rozmiar opon 235/40/18.

Firma... ja polecam Michelin ale nie są tanie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodobały mi się fele które zapodał martinez80 tzn.pierwszy wzór niestety felgi u tego samego sprzedawcy sa już droższe http://moto.allegro.pl/item536439029_felgi_aluminiowe_17_audi_vw_5x112_super_wzor_hit.html#gallery to te ale pewnie jest to zwiazene ze skokiem euro w góre.A teraz moje pytanie: czy wiecie moze w jakim zakresie powinno byc Et (od ilu do ilu) dla b7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie będzie obcierać. Ja bym wybrał jakieś niepolerowane.

Rozmiar opon 235/40/18.

Firma... ja polecam Michelin ale nie są tanie

Gdzies przeczytałem (nie wiem czy ty sam o tym nie pisales) ze przy ostrym skrecaniu kierownicą gdzies tam ociera opona....

Ps. Dlaczego polecasz nie polerowane?

Ps. Gdzie kupiles twoje fele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi podobaja sie jakies 5-ramienne 17 lub 18 cali proste eleganckie bez zdziwiania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak, ale jest to związane nie z wiekością felgi a minimalnie złym ET. Ja mam ET45 bodajże i przy pełnym skręcie leciutko obciera o wewnętrzną strone nadkola. Myśle że ET44 lub ET43 by wystarczyło i nic by nie obcierało.

Felgi kupiłem na allegro, nie są ori.

Nie że polecam nie polerowane. Napisałem że ja bym wybrał niepolerowane. Po prostu bardziej mi się podobają i bardziej przypominają ori. :) :)

Damianekcj nie ma sensu kupować 17''. Nie będzie to jakoś super wyglądać. Naprawde lepiej kupić 18''.

O komfort sie nie martw. Ja też miałem duże opory przed 18'' a teraz jestem bardzo, bardzo zadowolony z wyboru.

Bałem się też czy się nie pokrzywią... Zrobiłem na nich w lecie ok. 18000km i nic się nie dzieje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian wiesz rozmawiałem z kilkoma osobami i naprawde szczerze odradzaja mi powyzej 17" mówia ze to wpływa negatywnie na komort jazdy ciezej się skreca no i cała zawiecha bardziej dostaje w dupe . Czyli do 43-44 Et powinno byc dobre nie powinno byc zadnych problemów tak ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...