Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stukanie z tylnych okolic, z lewej strony


Remilo7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Męczy mnie ostatnio dźwięk stukania lub obijania się czegoś, dochodzący z tyłu samochodu, z lewej strony. Nie wiem czy pojawił się on niedawno, czy po prostu dopiero teraz zwrócił moją uwagę. Wyciągałem już wszystko z bagażnika, demontowałem tylną kanapę, boczki siedzeń, tapicerkę bagażnika, na tyle, na ile mi się udało, sprawdzałem lampy, półkę, podwozie, ale nigdzie nie znalazłem niczego co mogłoby za to odpowiadać. Dźwięk przypomina jakiś przedmiot luźno leżący i obijający się podczas jazdy po dziurach. Przy bujaniu autem na postoju, nic nie słychać. Amortyzatory świeżo wymieniane i jeżeli to mogłoby mieć jakieś znaczenie, to również świeżo założona instalacja LPG. 

Audi w sedanie.

Czy ma ktoś może jakieś pomysły gdzie jeszcze szukać rozwiązania?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sprawdzane. Wydaje mi się, że dochodzi to jednak gdzieś ze środka samochodu, chociaż pewnie może to być złudne wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też walczyłem bardzo długo z nieznanego pochodzenia stukiem z tyłu. Pewnego razu zupełnie przypadkiem okazało się, że to pływak obija się o zbiornik paliwa, tylko że to daje taki bardziej głuchy stuk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...