Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie reagują zamki drzwi


moras22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przestaly mi dzialac wszystkie zamki w drzwiach, nie moge ani otworzyc ani zamknac. Udalo mi sie opuscic szyby z pilota i otworzyc drzwi od srodka lecz nie moge juz ich zamknac chyba ze sam recznie je zamkne wpychajac bolec do srodka. Ktos juz tak mial? To moze byc bezpiecznik? czy cos innego?? Jutro wymienie baterie z pilota moze za slabe i nie uruchamia zamków..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, jacek70 napisał:

Sprawdź pompkę centralnego. Może zalana ?

gdzie sie znajduje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bagażniku pod wykładziną po prawej stronie. Sprawdź czy nie.jest zawilgocona i czy piny w kostkach nie są zaśniedziałe. 

Edytowane przez jacek70
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, jacek70 napisał:

W bagażniku pod wykładziną po prawej stronie. Sprawdź czy nie.jest zawilgocona i czy piny w kostkach nie są zaśniedziałe. 

sprawdze jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, jacek70 napisał:

W bagażniku pod wykładziną po prawej stronie. Sprawdź czy nie.jest zawilgocona i czy piny w kostkach nie są zaśniedziałe. 

sprawdzałem i tam jest jakaś osłona okrągła jedynie i to jest chyba osłona pompy paliwa.. ja mam sedan a Ty chyba mówisz o kombi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompa paliwa jest w zbiorniku a tam właśnie w gąbkowej obudowie jest pompka centralnego.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompka centralnego jest za prawym boczkiem w bagażniku. Musisz  go odciągnąć delikatnie i odpiąć kostkę od oświetlenia.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, musiek napisał:

Pompka centralnego jest za prawym boczkiem w bagażniku. Musisz  go odciągnąć delikatnie i odpiąć kostkę od oświetlenia.

bardziej przy kanapie czy przy schowu obok swiatła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jacek70 napisał:

Pompa paliwa jest w zbiorniku a tam właśnie w gąbkowej obudowie jest pompka centralnego.

tzn, ze jest pod tym dekielkiem okrągłym? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, moras22 napisał:

tzn, ze jest pod tym dekielkiem okrągłym? 

Pod okrągłym dekielkiem jest pompka paliwa. -- Daj jej spokój. 

Pompka centralnego jest w bagażniku po prawej stronie. Podnieś dywan i zaglądnij w nadkole - znajdziesz.

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, jacek70 napisał:

Pod okrągłym dekielkiem jest pompka paliwa. -- Daj jej spokój. 

Pompka centralnego jest w bagażniku po prawej stronie. Podnieś dywan i zaglądnij w nadkole - znajdziesz.

 

a mozesz mi zrobic zdjecie w ktormy to jest miejscu? Bo ja tego nie moge znaleźć.. jak chodzi  ci oto miejsce gdzie jest kolo to ja tam nie mam nic prócz butli na LPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko fota z netu.  Zaznaczyłem gdzie masz szukać.  Odczuwasz ten pojemnik ( jest na rzepach) i pod wykładziną jest pompka . We wnęce nadkola . W takiej styropianowe obudowie . 

 

 

No .☺☺☺

 

 

Screenshots_2017-09-30-19-22-05.png

Edytowane przez jacek70
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podnosisz dywan, odchylasz prawy boczek i zaraz na dole po prawej stronie zobaczysz fragmenty instalacji elektrycznej oraz pompke centralnego w takiej gąbkowej osłonie.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra znalazłem pompka słychac, że chodzi dosyc dlugo, piny nie sa zasniedziale ale migacze reaguja jedynie na otwarcie a na zamkniecie nie a zamki w ogole, do tego jak zamykam chwile kropka alarmu swieci caly czas a po chwili dopiero zaczyna mrugac i alarm zostaje wlaczony. Ktos tak juz mial? co by tu zrobic?..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połącz się Vagiem z centralnym, może pokaże jakieś błędy. Jeżeli pompka pracuje zbyt długo gdzieś jest nieszczelność. Otwieraj i zamykaj samochód z pilota i nasłuc**j którędy ucieka powietrze. Sprawdźw szczególności  wiązkę elektryczną i wężyki od centralnego na łączeniu drzwi z karoserią.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2017 o 16:52, musiek napisał:

Połącz się Vagiem z centralnym, może pokaże jakieś błędy. Jeżeli pompka pracuje zbyt długo gdzieś jest nieszczelność. Otwieraj i zamykaj samochód z pilota i nasłuc**j którędy ucieka powietrze. Sprawdźw szczególności  wiązkę elektryczną i wężyki od centralnego na łączeniu drzwi z karoserią.

Jutro akurat mam wolne to sprawdze te logi, a jest mozlwosc, ze kluczyk sie rozkodowal i nie reaguja zamki? Wszystko inne dziala tylko zamki nie reagują tak samo jak blokada wlewu paliwa, musiałem od bagaznika otwierać ją.. Jak zakodowac klucz? 

 

Ps. sprawdzac ta szczelnosc przy kazdych drzwiach? w lewych przednich od kierowcy to widzialem cos tam juz bylo tasmowane grubego ale nie wpatrywalem sie dokladnie jeszcze.

Edytowane przez moras22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie drzwi  należy sprawdzić. W szczególnośći sprawdź przewody od ryglowania klapki wlewu paliwa, czy na pewno wszystko jest szczelne skoro nie chce się otwierać,

Rozbierałeś może pompkę? Częstą usterką jest rozpadający się wirnik.

A co z zamykaniem drzwi z kluczyka? Po przekręceniu zkluczyka wszystkie zamki sie zamykają?

Edytowane przez musiek
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem bo u mnie nie da sie przekrecic zamkow kluczykiem, podlaczylem inna pompe i dalo sie zamknac od srodka i otworzyc czyli pompa winna.. bede musial szukac jakies uzywanej co ma kluczyk bo nawet zaprogramowac pilota nie bede mogl skoro mi nie dziala zamek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dzisiaj mialem chwile czasu i mam winowajce, foto ponizej teraz pytanie brzmi czy takie cos mozna normalnie zalozyc tak jak to stare wyciagnalem czy tam gdzie sa te 4 zaslepki sa sruby jakies? ciagnalem to ale nie chcialo to wyjsc, moze sproboje kombinerkami. Pytanie tez czy jak kupie jakakolwiek pompe do tego auta ale o innych numerach to czy wymiana samego tego wiatraczka bedzie pasowac tak jakby to byl o tych samych numerach i czy bedzie to dzialac? Czy musze miec z tych samych numerow taki wiatraczek czy po prostu calkiem nowa pompe zakladac? jedynie problem taki, ze klucza nie zakoduje bo mam zamek nie dzialajacy, nie da sie przekrecic w ogole z zadnej strony tylko mozna wsadzic i nic wiecej wiec byloby fajnie jakby dalo rade to zalozyc do starej zakodowanej. czekam na info.

22407801_1468728049875249_503566520_n.jpg

22472833_1468728699875184_1888351830_n.jpg

22551835_1468728729875181_1735816904_n.jpg

Edytowane przez moras22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...