Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie reagują zamki drzwi


moras22

Rekomendowane odpowiedzi

Kupujesz pompke z przedlifta i przekladasz uszkodzone elementy do swojej. Reszta elektroniki zostaje twoja. Cały temat odnośnie reanimacji pompki jest na forum. Ktoś chyba nawet  zakładał wirnik z golfa 3 podobno wytrzymalszy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.10.2017 o 18:16, musiek napisał:

Kupujesz pompke z przedlifta i przekladasz uszkodzone elementy do swojej. Reszta elektroniki zostaje twoja. Cały temat odnośnie reanimacji pompki jest na forum. Ktoś chyba nawet  zakładał wirnik z golfa 3 podobno wytrzymalszy ...

a co sądzisz o tym? 

http://allegro.pl/kompresor-pompa-zamka-audi-a3-a4-a6-a8-pompka-i6515912826.html#thumb/3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jacek70 napisał:

Powinno pasować.  Przedłuż silnik z węglową turbiną jak radzi musiek i powinno być ok.

Nie bardzo rozumiem, znaczy ze zamowic tego co podałem, sam ten wirnik czy jakis z przedlifa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ogłoszenia co podałeś wygląda podobnie ale czy będzie pasować - nie wiem. Z orientuje pompki masz pewne że wirnik z silnikiem będzie taki sam . ( różnica jest w elektronice)  może nawet znajdziesz taniej .

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jacek70 napisał:

Ten ogłoszenia co podałeś wygląda podobnie ale czy będzie pasować - nie wiem. Z orientuje pompki masz pewne że wirnik z silnikiem będzie taki sam . ( różnica jest w elektronice)  może nawet znajdziesz taniej .

Generalnie sa numery wypisane do ktorych pasuje i jest akurat moj ten pierwszy, no to zamowie.  A taniej raczej nie bedzie bo w takich okolicach od 150-300 sa uzywane te pompki a calej nie potrzebuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem pierwszą lepszą na szrocie z przedlifta za 50zl z gwarancją rozruchowa. Przelozylem sam silnik z tym ,,wiatraczkiem,, i wszystko hula aż miło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2017 o 06:56, musiek napisał:

Ja kupiłem pierwszą lepszą na szrocie z przedlifta za 50zl z gwarancją rozruchowa. Przelozylem sam silnik z tym ,,wiatraczkiem,, i wszystko hula aż miło 

mnie wyszło 130zł, sam ten silniczek razem z tym wiatraczkiem, zalożyłem dziś i śmiga, tylko przy otwieraniu pompa długo działa nawet jak otwarła kilka sekund jeszcze chodzi a jak zamyka to krócej chodzi, Ps. sa na tych dekielkach slady ze ten wiatraczek po tym trze, nie lepiej to jakos posmarowac jakims smarem zeby na sucho nie chodziło? ktos stosowal taka metode? Co sadzicie o tym pomysle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...