Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nie reagują zamki drzwi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, przestaly mi dzialac wszystkie zamki w drzwiach, nie moge ani otworzyc ani zamknac. Udalo mi sie opuscic szyby z pilota i otworzyc drzwi od srodka lecz nie moge juz ich zamknac chyba ze sam recznie je zamkne wpychajac bolec do srodka. Ktos juz tak mial? To moze byc bezpiecznik? czy cos innego?? Jutro wymienie baterie z pilota moze za slabe i nie uruchamia zamków..

Opublikowano

Sprawdź pompkę centralnego. Może zalana ?

Opublikowano
  • Autor
20 minut temu, jacek70 napisał:

Sprawdź pompkę centralnego. Może zalana ?

gdzie sie znajduje?

Opublikowano

W bagażniku pod wykładziną po prawej stronie. Sprawdź czy nie.jest zawilgocona i czy piny w kostkach nie są zaśniedziałe. 

Edytowane przez jacek70

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, jacek70 napisał:

W bagażniku pod wykładziną po prawej stronie. Sprawdź czy nie.jest zawilgocona i czy piny w kostkach nie są zaśniedziałe. 

sprawdze jutro

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, jacek70 napisał:

W bagażniku pod wykładziną po prawej stronie. Sprawdź czy nie.jest zawilgocona i czy piny w kostkach nie są zaśniedziałe. 

sprawdzałem i tam jest jakaś osłona okrągła jedynie i to jest chyba osłona pompy paliwa.. ja mam sedan a Ty chyba mówisz o kombi??

Opublikowano

Pompa paliwa jest w zbiorniku a tam właśnie w gąbkowej obudowie jest pompka centralnego.

Opublikowano

Pompka centralnego jest za prawym boczkiem w bagażniku. Musisz  go odciągnąć delikatnie i odpiąć kostkę od oświetlenia.

Opublikowano
  • Autor
36 minut temu, musiek napisał:

Pompka centralnego jest za prawym boczkiem w bagażniku. Musisz  go odciągnąć delikatnie i odpiąć kostkę od oświetlenia.

bardziej przy kanapie czy przy schowu obok swiatła?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, jacek70 napisał:

Pompa paliwa jest w zbiorniku a tam właśnie w gąbkowej obudowie jest pompka centralnego.

tzn, ze jest pod tym dekielkiem okrągłym? 

Opublikowano
1 minutę temu, moras22 napisał:

tzn, ze jest pod tym dekielkiem okrągłym? 

Pod okrągłym dekielkiem jest pompka paliwa. -- Daj jej spokój. 

Pompka centralnego jest w bagażniku po prawej stronie. Podnieś dywan i zaglądnij w nadkole - znajdziesz.

 

Opublikowano
  • Autor
21 godzin temu, jacek70 napisał:

Pod okrągłym dekielkiem jest pompka paliwa. -- Daj jej spokój. 

Pompka centralnego jest w bagażniku po prawej stronie. Podnieś dywan i zaglądnij w nadkole - znajdziesz.

 

a mozesz mi zrobic zdjecie w ktormy to jest miejscu? Bo ja tego nie moge znaleźć.. jak chodzi  ci oto miejsce gdzie jest kolo to ja tam nie mam nic prócz butli na LPG.

Opublikowano

Tak na szybko fota z netu.  Zaznaczyłem gdzie masz szukać.  Odczuwasz ten pojemnik ( jest na rzepach) i pod wykładziną jest pompka . We wnęce nadkola . W takiej styropianowe obudowie . 

 

 

No .☺☺☺

 

 

Screenshots_2017-09-30-19-22-05.png

Edytowane przez jacek70

Opublikowano

Podnosisz dywan, odchylasz prawy boczek i zaraz na dole po prawej stronie zobaczysz fragmenty instalacji elektrycznej oraz pompke centralnego w takiej gąbkowej osłonie.

Opublikowano
  • Autor

No dobra znalazłem pompka słychac, że chodzi dosyc dlugo, piny nie sa zasniedziale ale migacze reaguja jedynie na otwarcie a na zamkniecie nie a zamki w ogole, do tego jak zamykam chwile kropka alarmu swieci caly czas a po chwili dopiero zaczyna mrugac i alarm zostaje wlaczony. Ktos tak juz mial? co by tu zrobic?..

Opublikowano

Połącz się Vagiem z centralnym, może pokaże jakieś błędy. Jeżeli pompka pracuje zbyt długo gdzieś jest nieszczelność. Otwieraj i zamykaj samochód z pilota i nasłuc**j którędy ucieka powietrze. Sprawdźw szczególności  wiązkę elektryczną i wężyki od centralnego na łączeniu drzwi z karoserią.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 1.10.2017 o 16:52, musiek napisał:

Połącz się Vagiem z centralnym, może pokaże jakieś błędy. Jeżeli pompka pracuje zbyt długo gdzieś jest nieszczelność. Otwieraj i zamykaj samochód z pilota i nasłuc**j którędy ucieka powietrze. Sprawdźw szczególności  wiązkę elektryczną i wężyki od centralnego na łączeniu drzwi z karoserią.

Jutro akurat mam wolne to sprawdze te logi, a jest mozlwosc, ze kluczyk sie rozkodowal i nie reaguja zamki? Wszystko inne dziala tylko zamki nie reagują tak samo jak blokada wlewu paliwa, musiałem od bagaznika otwierać ją.. Jak zakodowac klucz? 

 

Ps. sprawdzac ta szczelnosc przy kazdych drzwiach? w lewych przednich od kierowcy to widzialem cos tam juz bylo tasmowane grubego ale nie wpatrywalem sie dokladnie jeszcze.

Edytowane przez moras22

Opublikowano

Wszystkie drzwi  należy sprawdzić. W szczególnośći sprawdź przewody od ryglowania klapki wlewu paliwa, czy na pewno wszystko jest szczelne skoro nie chce się otwierać,

Rozbierałeś może pompkę? Częstą usterką jest rozpadający się wirnik.

A co z zamykaniem drzwi z kluczyka? Po przekręceniu zkluczyka wszystkie zamki sie zamykają?

Edytowane przez musiek

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem bo u mnie nie da sie przekrecic zamkow kluczykiem, podlaczylem inna pompe i dalo sie zamknac od srodka i otworzyc czyli pompa winna.. bede musial szukac jakies uzywanej co ma kluczyk bo nawet zaprogramowac pilota nie bede mogl skoro mi nie dziala zamek

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dobra, dzisiaj mialem chwile czasu i mam winowajce, foto ponizej teraz pytanie brzmi czy takie cos mozna normalnie zalozyc tak jak to stare wyciagnalem czy tam gdzie sa te 4 zaslepki sa sruby jakies? ciagnalem to ale nie chcialo to wyjsc, moze sproboje kombinerkami. Pytanie tez czy jak kupie jakakolwiek pompe do tego auta ale o innych numerach to czy wymiana samego tego wiatraczka bedzie pasowac tak jakby to byl o tych samych numerach i czy bedzie to dzialac? Czy musze miec z tych samych numerow taki wiatraczek czy po prostu calkiem nowa pompe zakladac? jedynie problem taki, ze klucza nie zakoduje bo mam zamek nie dzialajacy, nie da sie przekrecic w ogole z zadnej strony tylko mozna wsadzic i nic wiecej wiec byloby fajnie jakby dalo rade to zalozyc do starej zakodowanej. czekam na info.

22407801_1468728049875249_503566520_n.jpg

22472833_1468728699875184_1888351830_n.jpg

22551835_1468728729875181_1735816904_n.jpg

Edytowane przez moras22

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.