Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy tak robiła fabryka?


bediks

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko,  na poniższym zdjęciu może słabo widać ale wtyczka od pompy ABS na końcowym odcinku jest owinieta izolacja taśmowa i związana 3 mini trytytkami, nie wygląda mi to na fabrykę, nie pytalbym gdyby nie problem z elektryka,  mianowicie szukałem przewodu masowego wiązki silnika i zauważyłem że pod zbiorniczekiem wyrównawczym zaraz za gumowa harmonijka z wiązki silnika wychodzi przewód brązowy który następnie wchodzi pod gumowa?  osłonę wiązki która właśnie się kończy wtyczka do ABS.  Czy tak powinno być?  

_20171001_122230.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fabryka

trytytka trzyma wtyczkę która jest w pewnej części rozbieralna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam wszystkie wiązki silnika jakie są necie na sprzedaż i patrze ze w każdej zaraz za gumowa harmonijka wychodzi przewód brązowy z oczkiem,  prawdopodobnie masa a u mnie ten przewód wchodzi w wiązke która idzie do tej wtyczki,  tak ma być?  Bo szukam rozwiązania problemu z cykajacym przekaźnikiem pompy paliwa i podejrzewam że gdzie masa jest trafiona i takie rzeczy u siebie obserwuje,  możesz mi zobaczyć u siebie gdzie ten przewód masy powinien iść o ile masz jeszcze bepiuntke?  ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jeśli on jest tam wczepiony nie wiadomo dlaczego a nieumiejętnie lany płyn do spryskiwaczy non stop zalewa ta wiązke to może się coś tam stało i dlatego chyba będę prul ta wiązke z osłony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bediks napisał:

Bo jeśli on jest tam wczepiony nie wiadomo dlaczego a nieumiejętnie lany płyn do spryskiwaczy non stop zalewa ta wiązke to może się coś tam stało i dlatego chyba będę prul ta wiązke z osłony 

zdejmij najpierw wtyczkę i sprawdź piny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...