Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nagrzewnica

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ma ktoś fotorelację z wymiany nagrzewnicy,ewentualnie opisać jak się za to zabrać.

Opublikowano

Sam demontaż nie jest jakoś skomplikowany,gorzej z montażem.Najpierw demontujesz schowek kierowcy.Następnie w tunelu od strony pedałów będzie zaślepka którą odkręcasz.Pod zaślepką będziesz widział dwie rurki idące do nagrzewnicy.Odkręcasz i ściągasz dwie obejmy rurek i wysuwasz je.Ale uwaga : wyleje się sporo płynu,więc zabezpiecz czymś podłogę.( Ja użyłem folii i szmat).Następnie wysuwasz w stronę pedałów nagrzewnicę. Potem wsuwasz nową nagrzewnicę i przeprowadzasz czynności w odwrotnej kolejności.

Pamiętaj aby dokładnie spiąć obejmy żeby nie zeskoczyły.

Kupując zamiennik nagrzewnicy znajdź taki który ma wyjścia metalowe a nie plastikowe gdyż plastikowe są grubsze i trudniejsze w montażu i przy nich idzie kurwicy dostać:decayed:

 

Edytowane przez Rabbi

Opublikowano
  • Autor

Rabbi po co ściągać schowek ?

Opublikowano
47 minut temu, andrzej104513 napisał:

Rabbi po co ściągać schowek ?

Chodzi schowek nad kolanami kierowcy.Bez tego nie wysuniesz nagrzewnicy (o ile mnie pamięć nie myli gdyż ostatnią wymieniałem rok temu)

Opublikowano

cieknie ci czy jest zakamieniona?

Opublikowano
  • Autor

Ogólnie słabo grzał .Chyba jest zamulona ,gdy ściągnąłem  górny wąż to nie leciał płyn .Dziś zrobiłem płukanie nagrzewnicy i jest już lepiej .

Opublikowano

Płukanie przeważnie pomaga tylko doraźnie

Opublikowano

odkamieniałem nie raz i auta smigaja dalej i nic nie zamula

a nowa się nie zamuli jak bedzie płyn h*j,,,wy?

 

Opublikowano
  • Autor

Chociaż próbowałem dmuchać w wąż to wylatywał płyn .Przepłukałem aby upewnić się na 100% przed wymianą ,czy to nagrzewnicy wina.

Opublikowano

to że jest drożna nie znaczy że nie jest zakaminiała

wydmuchaj płyn kompresorem

zagotuj 1 litr octu i zalej nagrzewnice zostaw tak na 2 godziny

potem wypłucz szlauchem to zobaczysz jaki syf wyleci

potem płukanka całego układu

zalanie nowym płynem ori G13

Edytowane przez wyzyk83

Opublikowano
  • Autor

Lałem odkamieniacz ,wydaje mi się że była zapowietrzona też.Ale zrobię jeszcze raz płukanie.

Opublikowano

a grzeje ci po tym zabiegu teraz?

 

Opublikowano
  • Autor

Pojeździłem z 10min na dworku tem 14C i już było ciepło.Ale termostat nie otworzył się jeszcze.

Opublikowano

to bedzie ok zrób jeszcze płókanke i zalej swieżym płynem

Opublikowano

Jak nie zakamieniona bardzo to na jakiś czas częściowo pomoże.Wszystkiego się dowiesz przy -20

Opublikowano
  • Autor

W poprzednią zimę nie narzekałem ,przez lato może aż tak nie zalał ją kamień.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Poniżej masz opinie chłopaków co płukali-pomagało na jakiś czas i kicha u prawie wszystkich

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.