Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

prosze pomuycie problem z pompa paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

mam audi 1.8t 163 km silnik bfb 8e57a176691 2007 r pompa nie daje cisnienia odpowiedniego tak twierdzi mechanik podal cene nowej 2100 brutto

pomzcie znalesc cos tanszego. bo sam nie potrafie dobrac zamiennika

501 322 644    [email protected]

Opublikowano

Mialem ten sam problem.
Kupilem na allegro zamiennik pompa 4.5 bar (bo taka do tego silnika musi być) z firmy VDO za ok 400pln.
Działa bezproblemowo już 2 lata. Trochę głosna przy odpalaniu ale to bajka wg mnie w porównaniu do 1700 bo za tyle mój mechanik znalazł ori pompę do auta. A silnil mam ten sam BFB
pzdr. ;)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

dzieki za syzbka odpowiedz.

prosze podaj link do takiej pompy co bym mog w ciemno zyamwic z gory szacun........................

Opublikowano
Godzinę temu, mleczus1992 napisał:

firmy VDO za ok 400pln

u mknie siedziała taka sama wytrzymała rok i 3 miesiące :(

 

tu masz 

linka

 

http://allegro.pl/pompa-paliwa-audi-a4-b6-b7-1-6-1-8t-2-0-2-4-3-0-i6963984093.html

 

zadzwoń i upewnij się czy podejdzie do Twojego auta są chyba inne pod Q i pod oskę

Opublikowano

nota bene w swoim wymieniałem 3 dni temu wybrałem ori używkę...

Banalnie prosta wymiana w 20 minut...

trzeba mieć tylko 2 płaskowniki skręcone na środku do odkręcenia kosza pompy ...

Opublikowano

Tak wymiana proata boczek w bagazniku out podłoga z bagażnika out i do zbiornika. No nie ma reguły widać. Na razie odpukać na tą pompę nie narzekam.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Może są lepsze zamienniki nie wiem nie orientuję się. Wiem tylko że 4.5bar musi być na tym silniku

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja kupiłem nowy oryginał cały z koszem za 800zl w Rudzie Śląskiej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
W dniu 3.10.2017 o 21:30, mleczus1992 napisał:

Może są lepsze zamienniki nie wiem nie orientuję się. Wiem tylko że 4.5bar musi być na tym silniku

Musi nie musi i tak to jest obcinane ale nie ważne

W dniu 3.10.2017 o 21:29, mleczus1992 napisał:

Tak wymiana proata boczek w bagazniku out podłoga z bagażnika out i do zbiornika.

Jaki boczek i jaka podłoga ??

Z tego co pamiętam to podnosisz siedzisko odkręcasz 3 śrubki dekielka i masz pompę niemal ze na wierzchu pod pierścieniem..

Żadnego boczka nie trzeba było zdejmować tym bardziej podłogi...

 

Opublikowano
Jaki boczek i jaka podłoga ??
Z tego co pamiętam to podnosisz siedzisko odkręcasz 3 śrubki dekielka i masz pompę niemal ze na wierzchu pod pierścieniem..
Żadnego boczka nie trzeba było zdejmować tym bardziej podłogi...
 
Tak jest w quattro, w ośce trzeba rozebrać bagaznik od środka żeby się dostać do pompy.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Tak jest w quattro, w ośce trzeba rozebrać bagaznik od środka żeby się dostać do pompy.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Nic nie trzeba, ja mam ośke, i wymiana wygląda tak jak napisał kolega wcześniej, dzwigamy kanapę, odkrecamy czarny dekielek zamontowany na 3 śruby i mamy dostęp do pompy.

Wysłane z mojego HTC Desire 626 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
37 minut temu, adrian242424 napisał:

Nic nie trzeba, ja mam ośke, i wymiana wygląda tak jak napisał kolega wcześniej, dzwigamy kanapę, odkrecamy czarny dekielek zamontowany na 3 śruby i mamy dostęp do pompy.

Wysłane z mojego HTC Desire 626 przy użyciu Tapatalka
 

Jaki dekielek masz pod kanapą w ośce? Tzn, są tam dekielki nawet 2 ale pod nimi nie mam pompy bo to są otwory dla wersji quattro. Jak je odkręcisz to pod nimi nie ma pompy paliwa :)
W ośce ten dekielek i pompa jest pod podłogą bagażnika i nie ma szans żeby go odkręcić bez demontażu podłogi bagażnika.
 

Opublikowano
49 minut temu, kdawid napisał:

Jaki dekielek masz pod kanapą w ośce? Tzn, są tam dekielki nawet 2 ale pod nimi nie mam pompy bo to są otwory dla wersji quattro. Jak je odkręcisz to pod nimi nie ma pompy paliwa :)
W ośce ten dekielek i pompa jest pod podłogą bagażnika i nie ma szans żeby go odkręcić bez demontażu podłogi bagażnika.
 

Zwracam honor, sprawdziłem w etosie i faktycznie w wersji limuzyna trzeba zdemontować wykładzinę podłogi bagażnika i złożyć oparcie, a w wersji avant demontować podłogę bagażnika i lewy boczek.

f111296ac35706922311bbb556ad286f.jpg

 

Edytowane przez adrian242424

Opublikowano
5 godzin temu, adrian242424 napisał:

Zwracam honor, sprawdziłem w etosie i faktycznie w wersji limuzyna trzeba zdemontować wykładzinę podłogi bagażnika i złożyć oparcie, a w wersji avant demontować podłogę bagażnika i lewy boczek.

f111296ac35706922311bbb556ad286f.jpg

 

jest dokładnie tak jak teraz napisałeś.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.