Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio Sony - Nie grają głośniki A4 B6


Pawel86g

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Auto to Audi A4 B6 2004 z radiem chorus 2 bez BOSE(chyba ) brak żadnych oznaczeń.

zamiast radia fabrycznego chorus 2 zamontowałem Sony i jak na oryginalnym gra wszystko każdy głośnik bardzo dobrze to po podłączeniu z adapterem i separatorem radia sony słuchając stacji radiowych również grają wszystkie głośniki włącznie z sub natomiast kiedy zaczynam odtwarzać z CD lub AUX to gra tylko przód głośników bez tyłu i subwoofera. I tak za każdym razem przełączę na radio wszystko gra dobrze a przełączę na CD/AUX nie gra cały tył. Zdarzyło się że podczas wyłączania radia przełączania i kombinowania po włączeniu coś zagrało raz czy 2 razy na samym tyle po przeniesieniu dźwięku przez FADER ale wyłączenie radia i ponowne włączenie powoduje że znowu przestaje grać cały tył.  Jakieś pomysły bądź podpowiedzi od czego to zależy i co zmienić lub zrobić ? Dodałem też zdjęcie modułu i separatora którego używam. Oczywiście szukałem na forum rozwiązań co mogłoby być pomocne w takiej sytuacji ale niestety bez skutku. 

Pozdrawiam,

Paweł

Bez tytułu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie. Podczas odtwarzania CD albo USB poklikałem klawiszami od tp i coś tam i tył zaczął grać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...