Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Amazon Green Perl by Hiper

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
12 minut temu, Hiper napisał:

Dzięki za odpowiedź , a wtrysku i sterownik podejmą żeby uzyskać np. ze 180 km ponad 200 ? Czy mapować sterownik od 180 ,wtryski od saba i hybryda turbina ?

200 może Ci pyknie. Co do 1.8t masz mase setupów opisanych. Z hybrydami jest różnie, też poczytaj o nich opinie i zdecyduj co byś wolał. Na każdy temat jest jakieś ale, ale to po prostu tematy wyczerpane i debatowanie o nich jest już bez sensu. Na forum multum tego i co chwila to samo pytanie pada jeśli chodzi o podnoszenie mocy.

Opublikowano

Widzę konkretny plan na swap :D Ehh kiedy u mnie ten setup podejdzie :D

Opublikowano
  • Autor

ja też nie wiem jeszcze kiedy będzie na pokładzie 1.8t. Silnik dołem przecieka, płyn chłodniczy spierdziela przy głowicy, bo wyrwany jest kawałek przy króćcu :facepalm: nie mam pojęcia jak, nie pytajcie :mellow: któryś zawór słychać mimo gęstszego oleju, przy wyższych obrotach daje o sobie znać. Niech silnik doczeka swoich ostatnich dni , jak padnie to będzie swap, tylko że to ADR więc może jeszcze pochodzić :D 

Wolę zaczerpnąć wiedzy teraz , żeby się odpowiednio przygotować :thumbup1:

Opublikowano

Dobrze kombinujesz :D Co do 1.8T też patrzyłem dlatego z zainteresowaniem wbijam do ciebie bo będę wiedział co mnie czeka w późniejszym etapie SWAPU :D Załóż BOV i będzie mokro hahahah :D

Opublikowano
  • Autor

Nowe fanty, niby nic a cieszy oko :decayed:

w końcu ori włącznik przeciwmgłowych zamiast jakiegoś z marketu :D i do tego kratki nawiewu z polifta :thumbup1:

IMG_20171124_164227.jpg

Opublikowano
10 minut temu, Hiper napisał:

Nowe fanty, niby nic a cieszy oko :decayed:

w końcu ori włącznik przeciwmgłowych zamiast jakiegoś z marketu :D i do tego kratki nawiewu z polifta :thumbup1:

IMG_20171124_164227.jpg

Coraz bardziej podobają mi się te podświetlane kratki :D Chyba na mikołaja sobie takie kupię :D

Opublikowano

Czy te radion jest firmy blaupunkt ? Jeżeli tak to mam smutną wiadomość dla ciebie bo dlugo się nim nie nacieszysz te blaupunkty mają jakąś wadę fabryczna i po tygodniu użytkowania potrafi paść PLYTA GLOWNA nie wiadomo od czego to jest ale wiele osób na nie narzeka

 

Ja posiadam Pioneerka MVH-190UB podswietlenie czerwone wyświetlacz biały z głęboką czernią co przekłada się na delikatne kontrasty no i w sumie ładnie się wtapia w caly tunel środkowy :)

Edytowane przez BlackHazelAudi

Opublikowano

Jak Ci się jeździ na tym MTS-ie? i co to za tłumik końcowy z ostatnich fotek?

Opublikowano
  • Autor

 

10 godzin temu, BlackHazelAudi napisał:

Czy te radion jest firmy blaupunkt ? Jeżeli tak to mam smutną wiadomość dla ciebie bo dlugo się nim nie nacieszysz te blaupunkty mają jakąś wadę fabryczna i po tygodniu użytkowania potrafi paść PLYTA GLOWNA nie wiadomo od czego to jest ale wiele osób na nie narzeka

 

Ja posiadam Pioneerka MVH-190UB podswietlenie czerwone wyświetlacz biały z głęboką czernią co przekłada się na delikatne kontrasty no i w sumie ładnie się wtapia w caly tunel środkowy :)

radio sony X-plod 4-55w mam już dwa lata i jestem mega zadowolony jak gra , do tego dokupiłem sobie gwarancję na 6 lat,więc bez obaw :thumbup1: a zdjęcia zakłamują jak to świeci, może jakbym zrobił cyfrówką zdjęcie to by było inaczej :)

9 godzin temu, tomczas napisał:

Jak Ci się jeździ na tym MTS-ie? i co to za tłumik końcowy z ostatnich fotek?

całkiem spoko, nie narzekam, bałem się na początku że będzie jakiś c**jowy itd. ale przejeździłem rok i jak jest nisko nie jest aż za bardzo mięki a jakiś komfort jazdy jest, znów jak podniosę go do góry to prawie jak by jeździł na ori, ja bym go osobiście polecił , taki kompromis ceny do jakości moim zdaniem :thumbup1: 

tłumik to custom kwasówka przelotowa , za nim ori środkowy, a do silnika pełen przelot :D

Edytowane przez Hiper

Opublikowano
14 godzin temu, Hiper napisał:

całkiem spoko, nie narzekam, bałem się na początku że będzie jakiś c**jowy itd. ale przejeździłem rok i jak jest nisko nie jest aż za bardzo mięki a jakiś komfort jazdy jest, znów jak podniosę go do góry to prawie jak by jeździł na ori, ja bym go osobiście polecił , taki kompromis ceny do jakości moim zdaniem :thumbup1: 

Jak się okaże lipa to się tam do Ciebie przejadę :P tak się składa że mam wszystkie 4 amory do wywalenia i szukam jakiegoś rozwiązania, a że po głowie chodzi gwint to może się skuszę, jak nie to będę sobie pluł w brodę... 

Opublikowano
  • Autor

kupuj nie gadaj :decayed:

Opublikowano
2 minuty temu, Hiper napisał:

kupuj nie gadaj :decayed:

po nowym roku, najpierw UPG ;)

Opublikowano
  • Autor

No pewnie kosztowna sprawa w V-ce , oby sprawnie poszło :thumbup1:

Opublikowano
22 minuty temu, Hiper napisał:

No pewnie kosztowna sprawa w V-ce

Śię rozbierze to się dowiem :D na razie nie panikuje, dobrze że robota we własnym zakresie.

Opublikowano
  • Autor

no to duży plus, bo chociaż wiesz że będzie wszystko dobrze :thumbup1:

Opublikowano

Gdzie foty Audi ? :D Nic się widzę nie dzieje... Bida w kraju heh ;p

Opublikowano
  • Autor

Zima idzie, nie ma co pokazywać, auto brudne , koza jak nie wiem , koła małe :grin: wrócę z Warszawy w piątek to pochwalę się naklejkami na ramkami a4club.pl własnej produkcji :grin:

Fotka z końcówki lata, tyle jeszcze czekania do następnego :mellow:WP_20170929_17_53_14_Pro.jpg

 

Edytowane przez Hiper

Opublikowano
  • Autor

Nowy detal do auta :D

IMG_20171203_113707.jpgIMG_20171203_113946.jpg

IMG_20171203_140132.jpgIMG_20171203_140154.jpg

Edytowane przez Hiper

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

coś tam się dłubie w te mrozy :D

IMG_20171214_162159.jpgIMG_20171215_145342.jpgIMG_20171215_145432.jpgIMG_20171215_145509.jpgIMG_20171215_145556.jpgIMG_20171215_145606.jpgIMG_20171215_145631.jpg

Folia USA wyleciała z lamp, ponieważ słabo to wyglądało przy czarnych środkach :/

Opublikowano

wkładaj do siebie 1.8 t i głowicę od swojego ADR bo masz tam ostre wałki i granica po programie prawie 200 koni u mnie koleżka ma taki setup zrobiony w pasku poliftowym i zadowolony

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.