Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Amazon Green Perl by Hiper


Hiper

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Hiper napisał:

Dzięki za odpowiedź , a wtrysku i sterownik podejmą żeby uzyskać np. ze 180 km ponad 200 ? Czy mapować sterownik od 180 ,wtryski od saba i hybryda turbina ?

200 może Ci pyknie. Co do 1.8t masz mase setupów opisanych. Z hybrydami jest różnie, też poczytaj o nich opinie i zdecyduj co byś wolał. Na każdy temat jest jakieś ale, ale to po prostu tematy wyczerpane i debatowanie o nich jest już bez sensu. Na forum multum tego i co chwila to samo pytanie pada jeśli chodzi o podnoszenie mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie wiem jeszcze kiedy będzie na pokładzie 1.8t. Silnik dołem przecieka, płyn chłodniczy spierdziela przy głowicy, bo wyrwany jest kawałek przy króćcu :facepalm: nie mam pojęcia jak, nie pytajcie :mellow: któryś zawór słychać mimo gęstszego oleju, przy wyższych obrotach daje o sobie znać. Niech silnik doczeka swoich ostatnich dni , jak padnie to będzie swap, tylko że to ADR więc może jeszcze pochodzić :D 

Wolę zaczerpnąć wiedzy teraz , żeby się odpowiednio przygotować :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze kombinujesz :D Co do 1.8T też patrzyłem dlatego z zainteresowaniem wbijam do ciebie bo będę wiedział co mnie czeka w późniejszym etapie SWAPU :D Załóż BOV i będzie mokro hahahah :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe fanty, niby nic a cieszy oko :decayed:

w końcu ori włącznik przeciwmgłowych zamiast jakiegoś z marketu :D i do tego kratki nawiewu z polifta :thumbup1:

IMG_20171124_164227.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Hiper napisał:

Nowe fanty, niby nic a cieszy oko :decayed:

w końcu ori włącznik przeciwmgłowych zamiast jakiegoś z marketu :D i do tego kratki nawiewu z polifta :thumbup1:

IMG_20171124_164227.jpg

Coraz bardziej podobają mi się te podświetlane kratki :D Chyba na mikołaja sobie takie kupię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te radion jest firmy blaupunkt ? Jeżeli tak to mam smutną wiadomość dla ciebie bo dlugo się nim nie nacieszysz te blaupunkty mają jakąś wadę fabryczna i po tygodniu użytkowania potrafi paść PLYTA GLOWNA nie wiadomo od czego to jest ale wiele osób na nie narzeka

 

Ja posiadam Pioneerka MVH-190UB podswietlenie czerwone wyświetlacz biały z głęboką czernią co przekłada się na delikatne kontrasty no i w sumie ładnie się wtapia w caly tunel środkowy :)

Edytowane przez BlackHazelAudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

10 godzin temu, BlackHazelAudi napisał:

Czy te radion jest firmy blaupunkt ? Jeżeli tak to mam smutną wiadomość dla ciebie bo dlugo się nim nie nacieszysz te blaupunkty mają jakąś wadę fabryczna i po tygodniu użytkowania potrafi paść PLYTA GLOWNA nie wiadomo od czego to jest ale wiele osób na nie narzeka

 

Ja posiadam Pioneerka MVH-190UB podswietlenie czerwone wyświetlacz biały z głęboką czernią co przekłada się na delikatne kontrasty no i w sumie ładnie się wtapia w caly tunel środkowy :)

radio sony X-plod 4-55w mam już dwa lata i jestem mega zadowolony jak gra , do tego dokupiłem sobie gwarancję na 6 lat,więc bez obaw :thumbup1: a zdjęcia zakłamują jak to świeci, może jakbym zrobił cyfrówką zdjęcie to by było inaczej :)

9 godzin temu, tomczas napisał:

Jak Ci się jeździ na tym MTS-ie? i co to za tłumik końcowy z ostatnich fotek?

całkiem spoko, nie narzekam, bałem się na początku że będzie jakiś c**jowy itd. ale przejeździłem rok i jak jest nisko nie jest aż za bardzo mięki a jakiś komfort jazdy jest, znów jak podniosę go do góry to prawie jak by jeździł na ori, ja bym go osobiście polecił , taki kompromis ceny do jakości moim zdaniem :thumbup1: 

tłumik to custom kwasówka przelotowa , za nim ori środkowy, a do silnika pełen przelot :D

Edytowane przez Hiper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Hiper napisał:

całkiem spoko, nie narzekam, bałem się na początku że będzie jakiś c**jowy itd. ale przejeździłem rok i jak jest nisko nie jest aż za bardzo mięki a jakiś komfort jazdy jest, znów jak podniosę go do góry to prawie jak by jeździł na ori, ja bym go osobiście polecił , taki kompromis ceny do jakości moim zdaniem :thumbup1: 

Jak się okaże lipa to się tam do Ciebie przejadę :P tak się składa że mam wszystkie 4 amory do wywalenia i szukam jakiegoś rozwiązania, a że po głowie chodzi gwint to może się skuszę, jak nie to będę sobie pluł w brodę... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Hiper napisał:

No pewnie kosztowna sprawa w V-ce

Śię rozbierze to się dowiem :D na razie nie panikuje, dobrze że robota we własnym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima idzie, nie ma co pokazywać, auto brudne , koza jak nie wiem , koła małe :grin: wrócę z Warszawy w piątek to pochwalę się naklejkami na ramkami a4club.pl własnej produkcji :grin:

Fotka z końcówki lata, tyle jeszcze czekania do następnego :mellow:WP_20170929_17_53_14_Pro.jpg

 

Edytowane przez Hiper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy detal do auta :D

IMG_20171203_113707.jpgIMG_20171203_113946.jpg

IMG_20171203_140132.jpgIMG_20171203_140154.jpg

Edytowane przez Hiper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś tam się dłubie w te mrozy :D

IMG_20171214_162159.jpgIMG_20171215_145342.jpgIMG_20171215_145432.jpgIMG_20171215_145509.jpgIMG_20171215_145556.jpgIMG_20171215_145606.jpgIMG_20171215_145631.jpg

Folia USA wyleciała z lamp, ponieważ słabo to wyglądało przy czarnych środkach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkładaj do siebie 1.8 t i głowicę od swojego ADR bo masz tam ostre wałki i granica po programie prawie 200 koni u mnie koleżka ma taki setup zrobiony w pasku poliftowym i zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...