Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Kiera Multi,Licznik,


W3tO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzis ogarnąłem sobie kiere z B7 Multi trójramienna i tutaj pytanie sie nasuwa czy da sie ogarnąc zeby przyciski na kierce działały .? (Wymieniona Tasma,/Mod/Kiera) 
Odblokowanie FIS jakiś czas temu dolączyłem sobie manetke od Fisu mam czerwony fis po czym dzwoniłem do gościa to mi powiedział ze tylko na kolorowym mozna odblokowac FIS. 
Czy ktos potrafi rozczytać z numeru vin jaki licznik bede potrzebował(WAUZZZ8E33A338506)*LICZNIK W KOLORZE * 
*Byłem dziś u kolegi próbowaliśmy TEXA,KTSem ogarnąc odblokowanie ale nie mogliśmy znaleźć (+Mielismy problem zeby usunąć te błędy KTS'em albo Texa ) 
Skąd wziąć ,,Kod Centralki EUS'' *Hasło* podejrzewam że to nie chce nas puścić . Ktoś to przerabiał ?

Ktoś ogarniety z okolic WROCŁAWIA ogarnia temat? 

22627464_1455365571207432_521913445_n.jpg

22554703_1455311674546155_182157093_n.jpg
EDIT: Odłączyłem komputer wszystko musiałem kalibrowac poziom skrętu,ABS hasło login bo nie zapisałem ze starego mod(Odziwo KTS sam sobie wyszukał i poradził ale z tym EUS mnie i kolege zadziwiło ) 

Edytowane przez W3tO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam osobiście montowałem manetkę i uruchamiałem fis na takim wyświetlaczu co u Ciebie,więc da się...  z tego co czytałem to kiera z b7 też będzie działała. Przeczytaj cały post w dziale DIY, tam jest to ładnie opisane i według tego robiłem. Programowanie robiłem starym,poczciwym vag comem 311.2 i niebieskim kabelkiem viakena 

 

Edytowane przez GOLI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...