Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka ręczna - mężczyzn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najlepsze jest to, że Rumunki lekceważyły nasze zawodniczki w wypowiedziach przedmeczowych a teraz w mediach przepraszają hehe miny Rumunek po meczu bezcenne :grin:

Radość naszych zawodniczek piękna :decayed:

Opublikowano

To fakt, Rumunki olewały Nasze zawodniczki a trener je studził i koniec końców oglądaliśmy piękne zwycięstwo Naszych! :good:

Opublikowano

POLSKA - FRANCJA 22-21

Polki w półfinale :banan:

Opublikowano
POLSKA - FRANCJA 22-21

Polki w półfinale :banan:

Bardzo dobry mecz :decayed:

Opublikowano

:banan:Oglądam właśnie powtórkę. :kox: Najlepszy wynik w historii. Teraz pewnie chciałoby się żeby zagrały w finale... wiadomo, w miarę jedzenia apetyt rośnie... :whistling: Ale teraz już należą się wielkie gratulacje! :good:

Opublikowano

Miałem nadzieję, że Serbki przegrają z Norwegią ale tak się nie stało, zagramy z Serbią a wiadomo, gospodarzom pomagają ściany i sędziowie.

Będzie ciężko ale trzymajmy kciuki za polskie dziewczyny bo są naprawdę suuuuper, mam nadzieję, że będzie finał :banan:

Opublikowano

No nie jest już tak kolorowo... :kwasny:

---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:08 ----------

No niestety przegrana ale nie ma co! Został mecz o medal w niedzielę. :wink4:

Opublikowano

Chyba dziewczyny są już zmęczone turniejem :kwasny:

Mam nadzieję, że w niedzielę wygrają i zdobędą medal bo zasłużyły na niego napewno :banan:

Opublikowano

:good:

---------- Post dopisany 22-12-2013 at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany 20-12-2013 at 21:19 ----------

No to się zaczyna... :wink4:

---------- Post dopisany at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ----------

Niestety nie dały rady... Pierwsza połówka wygrana ale w drugiej gdzieś się pogubiły. :kwasny: Ogólnie brawa za cały turniej i wynik końcowy ale jednak niedosyt jest. :wink:

Opublikowano

Szkoda, szkoda, szkoda bo Dunki były w naszym zasięgu ale moim zdaniem zabrakło doświadczenia.

Dziewczyny pięknie walczyły i brawo dla nich :decayed:

  • 1 rok później...
Opublikowano

Ręczną dzisiaj ktoś oglądał? Na szczęście wygrali z Argentyną bo po porażce w pierwszym meczu z Niemcami raczej na stratę punktów już nie mogą sobie pozwolić. :wink4:

Opublikowano

echch... to wszystko było na dwoje babka wróżyła...żadnej widocznej przewagi

Opublikowano

No nie oglądałem właśnie ale patrząc na wynik i przebieg (opis bramka po bramce) to jak zwykle horror pewnie. Ale patrząc/biorąc pod uwagę, że to MŚ to później nikt nie będzie patrzył na jakość tylko wynik jaki drużyna osiągnie. :wink4: Może się rozkręcą jeszcze! :good:

Opublikowano

aż popusciłem w końcówce :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :brzydkibanan: ,

film izle

Opublikowano

No to zaczynamy bój z Rosją :wink4:


Edit:
I jest wygrana po horrorze!
  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Odgrzeję temat

Wybiera się ktoś na mistrzostwa?

Ja jestem w niedzielę w Spodku :)

Edytowane przez stanley

Opublikowano

No ja też się wybieram ale jeszcze nie wiem gdzie i kiedy... Mam nadzieję, że meczyk Polskiej Reprezentacji obejrzę na żywo bo inne mecze na pewno... :kox:

Finał? Jak myślicie? Jesteśmy w gronie faworytów ale to nie zawsze jest in plus choć teraz gramy u siebie... :good:

Opublikowano

Odgrzeję temat

Wybiera się ktoś na mistrzostwa?

Ja jestem w niedzielę w Spodku :)

wybiera się

gdzie w tv można obejrzeć ME 2016 ??

Opublikowano

kurde słabo i coś bez jaj w obronie, mam nadzieję, że zaraz się poprawią


jadą z nimi, oby tak do końca :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.