Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak podświetlenia klawiszy w radiu.


mati514

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Bardzo proszę o pomoc. Niedawno zakupiłem audi A4 B6 2002 1.9 TDI. Pierwszego dnia po zakupie zauważyłem że w radiu nie świecą przyciski, a także że nie wyłącza się ono po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki. Zainteresowałem się tematem i po przeszperaniu internetu doszedłem do wniosku że do radia nie są doprowadzone kabelki CAN. No i rzeczywiście do radia dochodza dwie kostki ISO. Wg mnie jedna jest od głośników druga od zasialania radia. Radio Concert 2. Wiem że muszę dociągnąć do radia Kable od CAN z kostki która znajduje się gdzieś za licznikiem. Natomiast pytanie moje brzmi skąd wziąć kostkę którą będę mógł wpiąć do radia po podciągnięciu kabelków od CAN. Szukałem po allegro i nic znaleźć nie mogę. Może ktoś zna numery tej kostki. I drugie pytanie czy istnieje opcja podciągniecia tych CAN od klimatronika. Gdzieś czytałem że jest to możliwe. Jednak czy ktoś z Was to robił ze skutkiem pozytywnym. Z góry dziękuję za odpowiedzi. 

 

*Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy.->Nowicjusz
Zapraszam również tu ->Regulamin
Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Manuale - DIY - zrób to sam - W tym dziale znajdziesz poradniki, dzięki którym sam dokonasz napraw lub modyfikacji w swoim aucie." - temat przeniesiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...