Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AAH] Wymiana radia


RYSIU188

Rekomendowane odpowiedzi

witam :)chcem wymienic radio blaupunkt delta na takie http://www.allegro.pl/item535298235_clarion_fb289rbt_bluetooth_sd_mp3_gwarancja_fv.html .i taraz jak go podlaczyc zeby graly wszystkie glosniki? czy sa jakies kostki lub cos takiego? :hi:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 20:24_________________________________________________ czy takie cos bedzie pasowalo? http://www.allegro.pl/item541115838_audi_a4_a6_podlacz_fabryczne_glosniki_tylne.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze jak zmienisz radio na nowe to wszystko powinno grac bez problemu :good: szkoda ze w aukcji nie ma zdjecia tylnego boku radia.Troszke drogo jak za ten adapter :mysli: a to radio myslę ze jakies ono nie bardzo :rolleyes: za podobna cene poszukał bys jakiegos markowego soniacza albo pioneer'ka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/isoshop.htm

Tutaj masz schemat złącz kostki ISO i to właśnie one są w radyjku. w samochodzie masz zapewne takie wyprowadzenia i w każdym radyjku są na nie wejścia. Tyle że może różnić się panel z funkcjami dodatkowymi ("C"). :)

Jak w tym radiu wszystkie głośniczki działały to i w innym będą bo złącze "A" i "B" są wszędzie takie same, nooo chyba że zamontujesz jakieś "przedpotopowe" radio... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za podobna cene poszukał bys jakiegos markowego soniacza albo pioneer'ka :wink4

a od kiedy to clarion nie jest markowy?? akurat co do pionków to mam dużo zastrzeżeń a i sony wcale nie wymiata..

najlepiej coś z linii Alpine.. z resztą to już Twój wybór :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pewnie taki sam problem jak wielu, jednak nie moge znaleźć konkretnej odpowiedz, kupilem nowe radio, ma wejscie na 2 kostki, auto ma 3. Gdy podłącze te 2, nie działa mi pamiec, start przy zaplonie i tylne głośniki. Wczesniej miałem radio blaupunkt z wejsciem na 3 kosci i wszystko dzialalo. Ktos mi powie jak zrobic by te 3 rzeczy dzialaly jak dawniej ?

Zdjecia nowego radia i kostek w aucie:

sdc10916v.jpg

sdc10917a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do radia clarion to wymiatają sam się przymierzam do kupna tego radia maja wyśmienitą dynamike dzwięku, ...Hellboy... pociag sobie z akumulatorka stałego plusa... (kiedyś miałem takie 2 autka z takim problemem i wiem że się zamieniało plusa z czymś innym nie pamiętam dokładnie i zapisywały się dane w pamięci) ale najlepszym rozwiązaniem jest doprowadzenie stałego plusa z akumulatora i jest problem z głowy, radio chodzi bez kluczyka:)[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 20:52_________________________________________________p.s wydaje mi się że to ta kolorowa wtyczka jest od głośników :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, z tego co czytałem i sam sprawdzilem kolorowa kostka jest o tylnych, tylko widziałem na allegro jakies przejściówki żeby to działało, zastanawiam sie tylko czy da sie to zrobic bez kupowania tego, nie wiem co jest z tą puszeczka, czy to tylko zakrywa laczenie kabli czy jest w niej cos istotnego.

http://allegro.pl/audi-tylne-glosniki-subwoofer-nie-dziala-m004-i1824501104.html <--przejściowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź dokładnie. Na lewym tylnym głośniku masz wzmacniacz (nokia?). Ja wywaliłem ten wzmacniacz i podłączyłem głośniki bezpośrednio pod radio. Brak pamięci masz dlatego że prawdopodobnie są zamienione kable z kostki "pamięć 4" z "zapłon 7" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...