Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Włączenie świateł "leaving home" światłami długimi


arczarcz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy da się w jakiś sposób ustawić by po wyłączeniu silnika, włączyć światła np. na 30 sekund światłami drogowymi? W komputerze mam włączoną opcję doświetlania ale żadne mrugniącia nie włączają tych świateł.

Audi a4 b8 2.0 tdi 2009 rok brak czujnika zmierzchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Audi A3 8P odpalisz leaving home bez czujnika, ale z wyłączeniem już sa duże problemy. Wiec lepiej zostaw tak, albo zrób jak należy z czujnikiem zmierzchu. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Audi sline napisał:

W Audi A3 8P odpalisz leaving home bez czujnika, ale z wyłączeniem już sa duże problemy. Wiec lepiej zostaw tak, albo zrób jak należy z czujnikiem zmierzchu. Polecam!

Mógłbyś mi przybliżyć coś z czujnikiem? Koszt itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej kwestii to poszukaj w DIY w dziale B8. W poprzednich B7 miałem zawsze czujnik u siebie wiec nic w tym temacie nie musiałem robic. Jedynie dla przestrogi, jeżdżę teraz A3 8P i też na "skróty" chciałem mieć CLH , tylko że to za każdym razem przy otwieraniu samochodu się włacza czy z dzień czy w nocy, no i na żarniki lamp na pewno to dobrze nie wpływa, no i najlepsze nie ma jak/ bądź bardzo ciężko jest ta funkcje wyłaczyć:facepalm:.  Musisz poszukać :wink:

Edytowane przez Audi sline
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...