Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4,B5] Aqustyczna Audi.


MaTTym

Rekomendowane odpowiedzi

Twoje audi nawet na stalowce lepiej się prezentuje niż nie jedna b5 jeżdżąca po naszych drogach (budowlanki,itp) oberwane dokladki, chmura dymu NIEBIESKIEGO ZA AUDIOLA zderzaki wgniecione na 1000 sposobów drzwi Ala tęcza wszystkie innego koloru niż karoseria klapy mimo ocynku wyzarte przez rudą (nwm jak ale ostatnio taka widziałem :( Smuteczek

 

Także twoja to jest IGLA :D


!!!! i APel do wszystkich ratujmy a4 b5 tak szybko niszczeja w niewlasciwych rękach :( !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, ja o swoją z 94r staram się dbać jak mogę, a też była w złym stanie :thumbup1: przywrócenie do ideału jeszcze potrwa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, BlackHazelAudi napisał:

Twoje audi nawet na stalowce lepiej się prezentuje niż nie jedna b5 jeżdżąca po naszych drogach (budowlanki,itp) oberwane dokladki, chmura dymu NIEBIESKIEGO ZA AUDIOLA zderzaki wgniecione na 1000 sposobów drzwi Ala tęcza wszystkie innego koloru niż karoseria klapy mimo ocynku wyzarte przez rudą (nwm jak ale ostatnio taka widziałem :( Smuteczek

 

Także twoja to jest IGLA :D


!!!! i APel do wszystkich ratujmy a4 b5 tak szybko niszczeja w niewlasciwych rękach :( !!!!

Dzięki wielkie za tak miłe słowa :) Dalej mi się i tak wydaje że w porównaniu do innych forumowych B5 to moja to gruz :D Ale wszystko zaradzimy przy wiośnie :D Zima to i się w garażu nawet ciepłym nie chce siedzieć :D

 

12 godzin temu, Hiper napisał:

dokładnie, ja o swoją z 94r staram się dbać jak mogę, a też była w złym stanie :thumbup1: przywrócenie do ideału jeszcze potrwa :P

Widać widać :) Twoja robi robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Audi sobie jeździ spala dość sporo wachy ale to nie problem. Dzisiaj zalałem 98 żeby sprawdzić wysoko oktanową wachę i d*pa. Audi zaczęła strzelać z wydechu .... W czasie jazdy nic nawet strzału. Na postoju tylko kiedy dodam jej pełen gaz ciężko jej przełamać obroty od 1500 do 2500 i wtedy zaczyna strzelać nie wiem co jej dolega. Jakieś pomysły ?? Od razu wspomnę że Cewka,kable i świece są założone nowe więc to odpada.


Przy okazji dziś postanowiłem że pobawię się z dystansami. Wyczyściłem i zdarłem starą farbę :


ItRTy5C.jpg


Oczywiście wszystko wygładzone i pomalowane żeby się trzymało :D Do całej operacji użyłem
Papier ścierny P40
Ścierka z mikrofibry
Nitro
Spray z utwardzaczem.
Biały podkład.
I Harnaśka :D
JzeBIuZ.jpg


Efekt mi się podoba :DPdhobNe.jpg


Gdy wyschnie będzie miód w ten sam kolorek pójdą zaciski hamulców więc będzie +10 do siły hamowania :D:D

Dzisiaj sprawdziłem filtr powietrza okazał się w bardzo złym stanie porozdzierany i popękane wnęki .... co niestety mnie irytuje. 

Więc kupiłem nowy i zamontowałem.

tSF4DGv.jpg  


Co dalej ??
W środę wolne więc postaram się ogarnąć zaciski przy Audi, i czas posprzątać bo syf z tyłu jakich mało :D Córcia lubi wysypywać chrupki pod nogi ^^ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu wlałeś 98? przecież na drzwiczkach od wlewu paliwa wyraźnie pisze że tylko 95, ja nigdy bym czegoś takiego nie zrobił, żeby to jeździło na innym paliwie to trzeba przestroić kompa z tego co mi się kojarzy i jeszcze jakieś pierdoły ...

twoje auto nie jest przystosowane do tego paliwa, jedynie możesz je popsuć a nie polepszyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można co prawda wlać lepszej benzyny hiper ale efekt będzie taki że auto nie będzie miało żadnej dodatkowej mocy dodatkowo może być tak że moc spadnie i będzie zbyt mocno się spalać bo więcej oktanow to lepsza kalorycznosc i lepsze spalanie ale więcej bierze i być może pompa za dużo daje na wtryski i stąd masz wybuchy. Musisz niestety odessac te paliwo i wlać naszą 95 bo na dłuższą metę może ci nawet blok rozsadzic

 

Więc bierz rurkę i zassysaj to póki masz takie efekty a nie gorsze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O f*ck ... Kurde jutro biorę się za wylewanie tego szajstwa..."Sprawdzenie nic nie kosztuje" ~ A jednak może kosztować dużo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dobrze działasz przy aucie.. Nie myślałeś o grillu z lifta i tylnych lampach? Dużo młodziej by Audi wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj eskowy grill albo tn maluj na czarno, super wyglada.
To już lepiej kupić z polifta i pomalować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2018 o 15:47, xBladex napisał:

Też dobrze działasz przy aucie.. Nie myślałeś o grillu z lifta i tylnych lampach? Dużo młodziej by Audi wyglądało.

Wiesz staram się jak mogę ale chyba jak każdego finanse trzymają. Właśnie szukałem lamp od polifta znalazłem tylko jedną więc się nie brałem. Przód od polifta założony tzn lampy. Grill był w planie od S`ki ale może i polift wpadnie. Zobaczymy na co mi kasa pozwoli przy moich zarobkach ^^

 

 

W dniu 7.01.2018 o 17:33, PiterA4 napisał:

czym ty robisz zdjęcia? az oczy bolą :(

Wiem. Niestety słaby telefon :D Brany w mixie 2 lata do tyłu więc szału nie robił. Lecz dopiero dostanę nową umowę wraz z telefonem to i foty będą lepsze :D





A ogólnie Audi jeździ. NIE POLECAM NIKOMU WLEWAĆ 98 DO BAKU BO MOŻE SIĘ SKOŃCZYĆ ŹLE !!!!!!!!! Przestroga dla innych z własnego doświadczenia. Audi ładuje kilometry i dziś spalanie mnie zaskoczyło z reguły dużo paliła lecz dziś nastąpiła zmiana chyba dobrego humoru dostała. Chodź nie mam się z czego cieszyć gdy dziecko w szpitalu,ale chociaż audi mnie zadowoliła zrobiła 130km za 30zł .... Efekt sprawdzania okazał się dość korzystny. Wcześniej jak zalałem za 30zł to audi robiła dość mało.A dziś 130km za 30zł i rezerwa dopiero się na podwórku zapaliła więc ten wynik mnie ucieszył.Podjechałem przy okazji ją umyć po pewnym okresie. W sumie zrobiłem tylko zdjęcie tyłeczka i to dość słabo wyszło z powodu telefonu i jego zajebistego aparatu :D



Fota Audi :


y1MhzsP.jpg




Jak tylko dojdzie wiosna to biorę się za blacharkę zaczęła się tragedia do której nie chciałem doprowadzić tak zwana RUDA. Zaatakowała drzwi pasażera z tyłu i rant maski. Zaczynamy działać czekam na wiosnę bo chociaż ciepły garaż to nie chce się w tą pogodę. Jutro wrzucę foty za dnia. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to każdy z tą rudą ma bolaczki niestety nasz ocynk nie jest tak zajebiaszczy jak się wydaje wystarczy mikro ryska i bah właśnie zaprosiłeś rudego na imprezę a teraz to już go będzie ciężko wyrzucic ;)

Jak ci fundusze pozwolą odnośnie telefonu to bierz jakiś telefon z 13mpx w górę

dobre aparaty mają HTC nie powiem rewelacja ale napewno nie będzie takiego efektu przyslony jak masz w tym aktualnym

 

A co do autka wracając to te 130 KM nakręciles na czystej beznynie?  Jak tak to albo bardzo wolno (oszczednie) jeździłes albooooooo ta 98 wyzarla ci cały nagar ze smoka :D i chodzi jak z czasów produkcji :D

Edytowane przez BlackHazelAudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał zamiar malować zderzak to ładuj już z lifta.. jak byś był zainteresowany to będę miał swoj na sell 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, BlackHazelAudi napisał:

Oj to każdy z tą rudą ma bolaczki niestety nasz ocynk nie jest tak zajebiaszczy jak się wydaje wystarczy mikro ryska i bah właśnie zaprosiłeś rudego na imprezę a teraz to już go będzie ciężko wyrzucic ;)

Jak ci fundusze pozwolą odnośnie telefonu to bierz jakiś telefon z 13mpx w górę

dobre aparaty mają HTC nie powiem rewelacja ale napewno nie będzie takiego efektu przyslony jak masz w tym aktualnym

 

A co do autka wracając to te 130 KM nakręciles na czystej beznynie?  Jak tak to albo bardzo wolno (oszczednie) jeździłes albooooooo ta 98 wyzarla ci cały nagar ze smoka :D i chodzi jak z czasów produkcji :D

Telefon który dostaję wraz z nową umową to S8 Samsung :P Co do wachy...Owszem jeździłem eko :D 2,5k obrotów i 80km/h :D

 

 

18 minut temu, xBladex napisał:

Jak będziesz miał zamiar malować zderzak to ładuj już z lifta.. jak byś był zainteresowany to będę miał swoj na sell 

Zamiar jest na malowanie zderzaków i renowacja drzwi bo ruda żre :D Ile byś chciał za zderzak od polifta ? Zawsze się dogadamy :)



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. 
Wracamy po dłuższej przerwie z delikatnymi zmianami które cieszą moje oko. 
Mianowicie nie było jak wstawić zdjęć bo dostałem nową pracę w Niemczech w fabryce i serwisie naczep KEMPF,jako że nie ma Audi obok więc zdjęcia i modyfikację są utrudnione. 


Podczas urlopu postanowiłem kupić ringi na zegary i nowe żarówki. (Samsung S8 a zdjęcia jak z d*py...) 
Wymiana poszła ok łapcie zdjęcia. 

IwTVSR5.jpg
o0t37TV.jpg

Muszę poprawić bo prędkościomierz opadł ponadł 0 ...
Co dalej się działo ? Pewnego poniedziałku postanowiłem wyjąć z szafki dystans i go troszkę dopieścić. 
Efekt pracy ? Łapcie niżej 

Rht4l9L.jpg


Następnie ugadałem się z kolegą na delikatną sesyjkę ale posiedzieliśmy zbyt długo i zdjęć nie zrobiłem. 
Delikatne zdjęcia z poczekania na Adriana. 

owHTfrn.jpg 


Co dalej ? Od razu po powrocie do domu z DE,pojechałem umyć i posprzątać Audi.
Jako że byłem w naszym pięknym rynku wpadła delikatnie przerobiona fota 
lNZgdo3.jpg 



No i tyle z dobrych wiadomości. 

Teraz przejdźmy do tej ciemniejszej strony żeby nie było zbyt kolorowo : 

Po przyjeździe do PL podczas jazdy Audi dostrzegłem że strasznie ją nosi. Niestety okazało się że całe zawieszenie do wymiany (przód+tył) Wszystko pod wpływem gwintowanego zawieszenia uległo zniszczeniu.(Stwierdzone po przez diagnostę). Następna sprawa to silnik. Postała 2,5 tygodnia była odpalana pochodziła kilkanaście minut i była gaszona. Wynik jaki mam do zrobienia przy silniku ? Całkowity remont. Zastanawiam się czy w ogóle remontować. W planie na dalsze lata była zmiana silnika na 1.8T + chip silnika i zmiana mapy. Następnie wygłuszenie karoserii po prostu tragedia. Nigdy tak nie było jazda przy 100KM/H jest męczące. Gwizda za uszami. Dalsze ? Poprawa elektryki ponieważ zaczyna mi wszystko świrować. Ogólnie rozjerzę się za kupnem nowej Audi A4 B7. A aktualna pójdzie w mój projekt w który wsadzę dużo serca i pracy. 

Mam okazję oddać Audi do roboty blacharskiej + nowe malowanie. Nic za to nie płacę lecz muszę ją doprowadzić do Niemczech do siebie na warsztat. Co o tym sądzicie opłaca się ? 


Oceniajcie mojego rumpka. Pozdrawiam ! :)





 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zegary  to napewno z a4 b5?  Wydawało mi się że 100km jest na samej górze. ???

Druga sprawa silnik sam szukam 1.8t przejezdzilem już chyba z 2000km rozglądając się za silnikiem i albo już uszczelka pod głowicą wydmuchana albo cieklo z niego jak laski co ma Okres albo "TYPOWE JANUSZE "Sprzedam silnik cały komplet z łapami wiązka itp za 2 klocki mówię wow super jadę oglądam silnik był wporzadku Aleeee  ten  " Janusz " do mnie z tekstem że cena dotyczy tylko silnika bez osprzętu pytam się już wkur... Na maxa ile za komplet a ten że 2klocki silnik i drugie tyle za osprzęt pełny (600 KM w dwie strony przejechałem na marne) jedyne dobre co to ze zwrócił mi za dojazd w 1 stronę :facepalm:

Jedynie moja dziewczyna sobie skorzystała bo pozwiedzala trochę i jak to kobiety "zakupy"

 Także  Aqustyczny  życzę ci powodzenia w poszukiwaniach  ;) 1.8t opłaci ci sie na 100%

ja sie nie poddaje i szukam dalej mojego 1.8t ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. 
Wracamy po dłuższej przerwie z delikatnymi zmianami które cieszą moje oko. 
Mianowicie nie było jak wstawić zdjęć bo dostałem nową pracę w Niemczech w fabryce i serwisie naczep KEMPF,jako że nie ma Audi obok więc zdjęcia i modyfikację są utrudnione. 


Podczas urlopu postanowiłem kupić ringi na zegary i nowe żarówki. (Samsung S8 a zdjęcia jak z d*py...) 
Wymiana poszła ok łapcie zdjęcia. 

IwTVSR5.jpg
o0t37TV.jpg

Muszę poprawić bo prędkościomierz opadł ponadł 0 ...
Co dalej się działo ? Pewnego poniedziałku postanowiłem wyjąć z szafki dystans i go troszkę dopieścić. 
Efekt pracy ? Łapcie niżej 

Rht4l9L.jpg


Następnie ugadałem się z kolegą na delikatną sesyjkę ale posiedzieliśmy zbyt długo i zdjęć nie zrobiłem. 
Delikatne zdjęcia z poczekania na Adriana. 

owHTfrn.jpg 


Co dalej ? Od razu po powrocie do domu z DE,pojechałem umyć i posprzątać Audi.
Jako że byłem w naszym pięknym rynku wpadła delikatnie przerobiona fota 
lNZgdo3.jpg 



No i tyle z dobrych wiadomości. 

Teraz przejdźmy do tej ciemniejszej strony żeby nie było zbyt kolorowo : 

Po przyjeździe do PL podczas jazdy Audi dostrzegłem że strasznie ją nosi. Niestety okazało się że całe zawieszenie do wymiany (przód+tył) Wszystko pod wpływem gwintowanego zawieszenia uległo zniszczeniu.(Stwierdzone po przez diagnostę). Następna sprawa to silnik. Postała 2,5 tygodnia była odpalana pochodziła kilkanaście minut i była gaszona. Wynik jaki mam do zrobienia przy silniku ? Całkowity remont. Zastanawiam się czy w ogóle remontować. W planie na dalsze lata była zmiana silnika na 1.8T + chip silnika i zmiana mapy. Następnie wygłuszenie karoserii po prostu tragedia. Nigdy tak nie było jazda przy 100KM/H jest męczące. Gwizda za uszami. Dalsze ? Poprawa elektryki ponieważ zaczyna mi wszystko świrować. Ogólnie rozjerzę się za kupnem nowej Audi A4 B7. A aktualna pójdzie w mój projekt w który wsadzę dużo serca i pracy. 

Mam okazję oddać Audi do roboty blacharskiej + nowe malowanie. Nic za to nie płacę lecz muszę ją doprowadzić do Niemczech do siebie na warsztat. Co o tym sądzicie opłaca się ? 


Oceniajcie mojego rumpka. Pozdrawiam ! [emoji4]





 

No jak to są zdjęcia z S8 to grubo bym się zastanowił czy przypadkiem nie wcisnal Ci ktoś podróbki bo to nie możliwe u mnie w s6 zdjęcia szczególnie przy słabym oświetleniu są co najmniej bardzo zadowalający [emoji5]
Zdjęcia dla przykładu, do żadnego z nich nie użyłem lampy ani żadnych efektów.

Ps. Domyślam się na jakiej diagnostyce byłeś skoro takie mądrości usłyszałeś [emoji23] f38b278dfe47675e44edf64643de67bf.jpge65a94a5b75883ee87a8bb17b8d328fd.jpg116c4fe2746cd19cda3fc44c16d68854.jpga1126289a0764f79d2cbd00bb4064d8c.jpg

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Zbychuwow napisał:

No jak to są zdjęcia z S8 to grubo bym się zastanowił czy przypadkiem nie wcisnal Ci ktoś podróbki bo to nie możliwe u mnie w s6 zdjęcia szczególnie przy słabym oświetleniu są co najmniej bardzo zadowalający emoji5.png
Zdjęcia dla przykładu, do żadnego z nich nie użyłem lampy ani żadnych efektów.

Ps. Domyślam się na jakiej diagnostyce byłeś skoro takie mądrości usłyszałeś emoji23.pngf38b278dfe47675e44edf64643de67bf.jpge65a94a5b75883ee87a8bb17b8d328fd.jpg116c4fe2746cd19cda3fc44c16d68854.jpga1126289a0764f79d2cbd00bb4064d8c.jpg

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

No powiem ci że u Ciebie zdjęcia sa 1000000 razy lepsze. Oszukać mnie nie mogli bo to brany na nowej umowie :D Zastanawiam się nad 1.8T ale skoro sa takie utrudnienia to moze pójdziemy troszkę wyzej i 2.7 BT?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...