Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4,B5] Aqustyczna Audi.


MaTTym

Rekomendowane odpowiedzi

CzWitam wszystkich ;)
Sprawy mają się następująco.
Aduśka miała jednak odejść z mych rąk lecz nadeszła burza i postanowiłem że ją doprowadzę i nie popuszczę :D
Ostatnim czasem wybuchło mi kolanko koło silnika i płyn chłodzący nie szedł w obiegu więc auto wieczorem odleciało do mechanika na lawecie.
Później wróciła, starając się jechać na zakupy z rodzinką zapaliłem ją pochodziła chwilę za nim ruszyłem wyleciałem na trasę 3k obrotów a temperatura silnika na 110 stopni oczywiście zatrzymałem pojazd odczekałem chwilę zajrzałem pod maskę a tam brak płynu chłodzącego. Hmm sprawdziłem w samochodzie popełniając największą głupotę w życiu miałem wodę mineralną więc wlałem wodę i się zaczęło.
Do domu miałem jakieś 5 kilometrów a do mechanika najbliższego ok 7 więc podjechałem do mechanika stwierdził że uszczelka pod głowicą wyskoczyła i już wodę wciąga od razu całą do cylindra. Więc stwierdzono że ona była już dawno wypluta sprawdziliśmy korek oczywiście masło że można by było chleb posmarować. Oczywiście zobaczycie je na zdjęciu niżej. Pytałem czy mogę od razu zostawić ale nie miał czasu wiec wróciłem do domu wprowadziłem do garażo/stodoły i stała przez 2 miesiące nie tknięta. Moje zdanie w ten czas było wyrażone że idzie na handel. Ale jednak tak się nie stało wszedłem do stodoły coś kombinować i rozpoczą się sentyment :D Więc szybka akcja telefon do kolegi o mechanika dobrego który przywróci ją do normalności mechanicznej dostałem numer i od razu zaholowaną wprowadziłem na podwórko :D
8wbYHep.jpg

Aktualnie stoi i się naprawia już 1.5 miesiąca mam nadzieje że wyjedzie zdrowa.
Zlecenie było na zrobienie kompletnego remontu na częściach od ASO.
Chcę przez nast 200k kilometrów nie zaglądać do silnika /

Oraz wymiana nagrzewnicy.
Autko wygląda aktualnie tak :
nk8hFVo.jpg
pAcHgeU.jpg
WC6VcrG.jpg
rMKKDxH.jpg

Autko dostało nowe radyjko z czerwonym podświetleniem od Blaupuntk`a wraz ze skrzynką 2000W i nowym grillem :
5NHdxNn.jpg
bFIUZ1k.jpg

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj pracę zostały skończone zostało zalać olej i płyn chłodzący.
Mam nadzieje że autko zagada jak należy.
Fotki z prac :

c3SHc0U.jpg
6kexaKu.jpg
A tu już poskładane :
yuqeNHq.jpg
Aktualnie stoi tak :
wdL8VeC.jpg

aktualnie czeka na zalanie płynami i wsioo.
Silnik zrobiony od dołu do góry mam nadzieje że pojeździ. Następnie lakiernik =]



Ps: Sorry za jakość ale telefon ubrudzony w smarach i roztarty.

Edytowane przez MaTTym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...