Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4,B5] Aqustyczna Audi.


MaTTym

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Przedstawiam wam moją perełkę o której marzyłem do dnia 11.11.2017r.
Zakupiona z niczego przy browarku.Jako że to sprawdzone auto bo od Narzeczonej siostry chłopaka więc wiedziałem na czym stałem.
Audi ma jednostkę 1.8 125KM co do dalszego wyposażenia które zdążyłem sprawdzić to :
-Elektryczne lusterka
-2x elektryczne szyby
-Kubełkowe fotele.
-Climatronik.
-Podgrzewane lusterka
-Składana tylna kanapa
-Podłokietnik z passata B5 :D
-FIS
W gratisach dostałem :

Zawieszenie gwintowane
Zawieszenie ori.
Felga 17" z niskoprofilówką.
Dystanse tył.
Co do audi plany są takie by zrobić z niej polifta.
Aktualnie siedzą lampy poliftowe z przodu ale i na tył się znajdą.
Co do dalszych planów to :

Felga a`la BBS 18"
Wymiana gwintu
Polerka + wymiana zderzaków polift.
Wymiana wydechu na dwururkę.
Obszycie skóry.
Podświetlane kratki nawiewu od polifta.
Kierownica Polift/Sline
Nowy układ hamulcowy + Stalowe niebieskie oploty.
I coś się jeszcze wymyśli :)
Co do projektu liczę na pomoc.



hs1wVmq.jpg
ywwdaYK.jpg
muGgFMZ.jpg
786fphE.jpg

Edytowane przez MaTTym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wolne z powodu deszczu więc coś się dłubało przy audi :D
Setup zimowy założony więc koza bleeee :D

Wymieniłem filtr kabinowy bo szyby parowały bardziej niż doda po stosunku.
bmAqe42.jpg


Następnie brałem się za polerowanie lamp jedna spolerowana ciekawe kto zgadnie która ^^ :

f04HNZB.jpg
Lewa lampa przed polerką :
O5qMbi4.jpg
Lewa lampa po polerce :
mn5lPAs.jpg
Przy okazji zrobiłem kilka zdjęć :

WYTZEop.jpg
GUiBO4R.jpg
WItYDYj.jpg
DnpC6lI.jpg Brzydkie zadrapania.

 

 

 

Przy okazji była i gorsza chwila. Urwałem połowe hokeja ale już wstawiony :D

ChrXzgT.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę kolega z tego samego miasteczka :D Czego ja cię nie widzę ? :D

Audi z dnia na dzień coraz lepiej jak i gorzej... Podłączając delikatne car audio Audi nie chciała już później odpalić. Co się okazało ? Słabo dokręcona klema plusowa,wszystko niby było podłączone a jednak immo nie mógł się połączyć z kluczem. :D:D Taki delikatny fail. Muszę zmienić radio w Audi bo niebieskie radio do czerwonego podświetlenia słabo pasuje :D



UJXopa5.jpg
TrVWxCA.jpg


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne dni i kolejne prace.
Korzystając z ładnej soboty postanowiłem umyć,posprzątać i nawoskować Audi, wyszło całkiem spoko.
Audi jeździ trąbi.
W planach na przyszłą wypłatę to kupić podświetlane kratki od polifta i może grill od S`ki a może by tak dokładkę cupry ?
Panowie powiedzcie mi jak to jest z licznikiem, mam w planach zmienić licznik z ori na polifta lub może od S`ki. Czy są jakieś utrudnienia po przełączeniu ze Audi nie zapali i czy wgl podejdzie licznik od polifta ew.S`ki ??


D2R5dzi.jpg
IAD6Te7.jpg
bXHuXqL.jpg


Takie wnętrze :D
SkGIAtL.jpg
jjfIGEb.jpg
1WCSiRY.jpg
Honorowe miejsce córki :
UsaxiWW.jpg
Dystanse + Granie :
01cD62w.jpg
pOeAdQ2.jpg
nd6hPYv.jpg

 

I brzydkie wgniecenie :D

jwBbgP2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

licznik podejdzie pod warunkiem, że kupisz inne wtyczki i poprzekładasz niektóre piny, jest temat o tym na forum , poszukaj :thumbup1:

jeszcze będziesz musiał podłączyć kabelki od otwierania drzwi, imo raczej nie przeszkadza bo masz przedlifta czyli puszka jest poza licznikiem :)

Edytowane przez Hiper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie :thumbup1: Wszystko przy 10-tym się okażę co wpadnie ale plany chwilowo są grube :D Żeby było tyle hajsu co planów :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh dokładnie. Wypadało by wymienić zawieszenie na ori bo kurde śnieg za pasem a jako pług nie bardzo chce aby robiła. Co do kręcenia wyżej to czuje że za dużo jej chyba nie podniesie :D A jak to jest z lampami od polifta na tył ? Normalnie podchodzą jak z przedlifta ?? Bo mam na oku zmienić ale nie wiem czy podejdą

Edytowane przez MaTTym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Aqustyczny napisał:

Heh dokładnie. Wypadało by wymienić zawieszenie na ori bo kurde śnieg za pasem a jako pług nie bardzo chce aby robiła. Co do kręcenia wyżej to czuje że za dużo jej chyba nie podniesie :D A jak to jest z lampami od polifta na tył ? Normalnie podchodzą jak z przedlifta ?? Bo mam na oku zmienić ale nie wiem czy podejdą

Przecież jest koza straszna, co tu podnosić? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Aqustyczny napisał:

Heh dokładnie. Wypadało by wymienić zawieszenie na ori bo kurde śnieg za pasem a jako pług nie bardzo chce aby robiła. Co do kręcenia wyżej to czuje że za dużo jej chyba nie podniesie :D A jak to jest z lampami od polifta na tył ? Normalnie podchodzą jak z przedlifta ?? Bo mam na oku zmienić ale nie wiem czy podejdą

Lampy podchodzą normalnie , tylko trzeba mieć cały wkład razem z lampą bo jest inny , no i chyba kostkę , ale nie jestem pewny :D ja u siebie wolałem styl USA więc mam przedlift oklejony na czerwono folią :) jak masz gwint to kręć do góry nie warto co sezon zmieniać zawieszenia bo to żmudna praca, ja nie mam do samej góry podniesionej a jest koza jak nie wiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po takim zabiegu. Tak jak kolega wyzej napisal, same lampy nie podejda, musi byc wlasnie wklad do tego bo jest inny uklad swiatel. Kostki zmieniac nie trzeba, trzeba jedynie zamienic miejacami 2 kabelki, wsteczny z kierunkami o ile dobrze pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, niski zawias niestety nie na nasze drogi. U mnie przy 1BV dolna rozpórka jest prostowana min. 2razy w sezonie. Jak patrze na co niektóre gleby to aż strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze kwestia w jakim rejonie mieszkasz , np u mnie drogi są spoko, mieszkam na wsi więc nie są tak wyjeżdżone jak w miastach i można zejść naprawdę nisko i nigdzie nie ma problemu poza progami zwalniającymi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2017 o 18:17, enczu napisał:

Przecież jest koza straszna, co tu podnosić? :huh:

Zdziwił byś się :D Między asfalt a wahacz pięści nie wsadzę więc raczej nisko druga sprawa między naadkole a koło tak samo palce ciężko wsadzić :D Więc to drugi powód że ona siedzi nisko teraz jest 15 zimówka a na wiosnę wpadnie Fela ze zdj wyżej.




 

 

W dniu 19.11.2017 o 19:04, Hiper napisał:

Lampy podchodzą normalnie , tylko trzeba mieć cały wkład razem z lampą bo jest inny , no i chyba kostkę , ale nie jestem pewny :D ja u siebie wolałem styl USA więc mam przedlift oklejony na czerwono folią :) jak masz gwint to kręć do góry nie warto co sezon zmieniać zawieszenia bo to żmudna praca, ja nie mam do samej góry podniesionej a jest koza jak nie wiem :D

No właśnie czytałem że wszystko podchodzi normalnie lecz kostka jest inna. Hmm szukałem w googlach ale nic nie znalazłem na temat kostki do lamp polift. Co do Kozy to ci powiem że u mnie nie jest skręcona do końca, wjazd na podwórko jest strasznym wyzwaniem ale jakoś się jeździ hehe :D


 

 

9 godzin temu, Wiśniovy napisał:

Hehe, niski zawias niestety nie na nasze drogi. U mnie przy 1BV dolna rozpórka jest prostowana min. 2razy w sezonie. Jak patrze na co niektóre gleby to aż strach.

Współczuje prostowania. No u nas latał civic 6th taki padnięty do gleby że na progu ją przepychał bo nie dawało rady przejechać.



 

 

8 godzin temu, Hiper napisał:

jest jeszcze kwestia w jakim rejonie mieszkasz , np u mnie drogi są spoko, mieszkam na wsi więc nie są tak wyjeżdżone jak w miastach i można zejść naprawdę nisko i nigdzie nie ma problemu poza progami zwalniającymi :D

Rejon - świętokrzyski powiat staszowski :D Dziura na dziurze chociaż ostatnio polepili nawet te dziury :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę kolega z tego samego miasteczka [emoji3] Czego ja cię nie widzę ? [emoji3]

Audi z dnia na dzień coraz lepiej jak i gorzej... Podłączając delikatne car audio Audi nie chciała już później odpalić. Co się okazało ? Słabo dokręcona klema plusowa,wszystko niby było podłączone a jednak immo nie mógł się połączyć z kluczem. [emoji3][emoji3] Taki delikatny fail. Muszę zmienić radio w Audi bo niebieskie radio do czerwonego podświetlenia słabo pasuje [emoji3]



UJXopa5.jpg
TrVWxCA.jpg


 
Nie jestem z samego Pc ale bywalcem jestem raczej częstym choćby dla przejażdżki które bardzo lubię [emoji14]

Co do dróg u nas nie jest źle, porobili w miarę także ja tam nic w zawiasie nie ruszam jest ok ;)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięść pod wahacz? Jak ja pod wahacz 2 palców nie włożę, nie wspominając o nadkolach :grin:

bIZhjou.jpg

uZPSzvb.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, enczu napisał:

Pięść pod wahacz? Jak ja pod wahacz 2 palców nie włożę, nie wspominając o nadkolach :grin:

bIZhjou.jpg

uZPSzvb.png

 

Ło panie to w porównaniu u mnie do ciebie to u mnie wyje kozą :D  :D U ciebie to już serio dobrze siedzi ... Da się chociaż jeździć  ??? :DD To ja myślałem że pod wahaczem jak już pięść nie wchodzi to jest ciężko a u ciebie rozpierodol :D

Edytowane przez MaTTym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Aqustyczny napisał:

Ło panie to w porównaniu u mnie do ciebie to u mnie wyje kozą :D  :D U ciebie to już serio dobrze siedzi ... Da się chociaż jeździć  ??? :DD To ja myślałem że pod wahaczem jak już pięść nie wchodzi to jest ciężko a u ciebie rozpierodol :D

Jeździć się da, tyle że troche mało wygodnie :decayed:

A tu masz kawałek pod blokiem u mnie:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...