Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4,B5] Aqustyczna Audi.


MaTTym

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, enczu napisał:

Jeździć się da, tyle że troche mało wygodnie :decayed:

A tu masz kawałek pod blokiem u mnie:

 

 

O k**wa :D Szkoda bo uciążliwe strasznie takie męczenie się na progach coś o tym wiem bo w kpl tak samo nie dam rady przejechać :D Co byście Panowie powiedzieli gdyby elementy wnętrza np listwy wysłać na hydrografikę ? Taki np biały carbon ? ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Hiper napisał:

spoko opcja, ale folia wychodzi taniej :thumbup1:

Nagrzewałem folię w byłej Hondzie Civic 6th miała a`la drewno wiec postanowiłem zastąpić niebieskim carbonem ale utrzymało się może ze 2 tygodnie a potem folia zaczęła odłazić. Więc opcja z folią i resztą dziadostwa odpada. Jedynie hydrografa lub tak jak enczu napisał Black piano wchodzi jeszcze w grę.Koszt owego spreja ile może wynieść ? Bo na allegro nic nie mogę znaleźć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, BlackHazelAudi napisał:

jak zastosujesz folie z klejem od 3m to auto przezyje niestety jest drozsza niz te zwykle z alle drogo

 

Wiesz cena nie istotna.
Ważne aby wytrzymało i był ładny efekt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie , zależy jaka folia, najlepiej jakby była cala od 3m albo oracla , u mnie 3m czarny carbon siedzi już 3 lata na kokpicie i nic :thumbup1: . Zamierzam jeszcze zając się dekorami ale to już carbon 5d bo jest za***isty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...spróbuję jeszcze z tą folią od 3M. Hmm planuje zamontować siedzenia od passata b5 jak myślicie podejdą ? Niby wszystko i to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Aqustyczny napisał:

Hmm...spróbuję jeszcze z tą folią od 3M. Hmm planuje zamontować siedzenia od passata b5 jak myślicie podejdą ? Niby wszystko i to samo.

Nie bądź taki pewny że to samo, będzie rzeźba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Marek24 napisał:

Nie bądź taki pewny że to samo, będzie rzeźba ;)

Wcale nie mówię że nie ale spróbować można ^^ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Aqustyczny napisał:

Wcale nie mówię że nie ale spróbować można ^^ :D

Ja bym zastanowił się czy to gra warta świeczki ale życzę powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie warta, przeróbek prawie tyle co od a6 c5, no poz tylną kanapą bo od a6 to już nie mała rzeźba , ale za to jaka wygoda i grzana kanapa z tyłu, fotele z przodu i do tego elektryczne :thumbup1: a tylną kanapę można nawet mieć z uchwytem na kubki :D Jak już rzeźbić to raczej w tę stronę, odpuść passka :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Marek24 napisał:

Ja bym zastanowił się czy to gra warta świeczki ale życzę powodzenia ;)

Dużo roboty nie ma a warte próby :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2017 o 21:01, Hiper napisał:

raczej nie warta, przeróbek prawie tyle co od a6 c5, no poz tylną kanapą bo od a6 to już nie mała rzeźba , ale za to jaka wygoda i grzana kanapa z tyłu, fotele z przodu i do tego elektryczne :thumbup1: a tylną kanapę można nawet mieć z uchwytem na kubki :D Jak już rzeźbić to raczej w tę stronę, odpuść passka :thumbup1:

Ouu dopiero zauważyłem twoją odpowiedź :D Myślałem od A6 zarzucić siedzenia :D Te kubły są strasznie nie wygodne a preferuję dla siebie żony i dziecka raczej w wygodę  :D A tak wgl korzystając z ciepłej soboty mogę podłubać przy Audi :D Przy okazji gruzek załapał się na focie :D

Wrzucam foty i spadam myć Audi :D

4cAKhCZ.jpg  



To zadrapanie strasznie mnie irytujeee ... Masakra ... Na wiosnę lakiernik musi być odwiedzony :D

0TqvX8U.jpg



Jak ją umyję to wrzucę piękne foty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby te kubły były w dobrym stanie to chętnie bym odkupił , no alee... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Hiper napisał:

gdyby te kubły były w dobrym stanie to chętnie bym odkupił , no alee... :D

Ogólnie siedzenia są w bardzo dobrym stanie jedyny mankament to siedzenie kierowcy materiał się ściągnął i pasowało by go nad szyć ogólnie czyste i pachnące :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Hiper napisał:

jaka cena za dwa przednie , to może pomyślę :D

Cena to jest kwestia dogadania.Patrząc po necie za 2szt kubłów z wystrzelonymi poduszkami gość ceni 300zł czyżby śmiech na sali ?? hihihi:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak, ktoś lekko przesadził :grin: to pisz na pw jaką cena wywoławcza to nie będę Ci zaśmiecać wątku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Hiper napisał:

gdyby te kubły były w dobrym stanie to chętnie bym odkupił , no alee... :D

Nie ma sprawy :)
Korzystając z pogody wyczyściłem audi w środku,pod maską i na zewnątrz. Brak felgi = brak wyglądu. Audi podniosłem maksymalnie do góry ile się dało żeby w zimie nie robić za pług.

Foty takie z podwórka :D Jutro wleci sesja Mam podłączone lampy od polifta, były właściciel kombinował i wykombinował to tak że dziś zmieniając żarówkę W5W w postojówkach zaczęło ich brakować tzn ich nie ma :D Coś chyba naruszyłem przy kablach muszę go zwołać niech to naprawi :D



Ism98wQ.jpg
miwG8if.jpg
bGDwOEE.jpg
BOlJiI1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...