Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak ukryć ścieżki od układu ogrzewania szyb?


napalm

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, wizualnie mi się to bardzo mie podoba. Planuje to albo wyebać albo w jakiś sposób zakryć/przyciemnić etc. Co byście doradzili w tej sytauacji? Ścieżki są zbyt widoczne :(

https://m.fotosik.pl/zdjecie/a0e11149cc39f200

Tylna szyba tak samo wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jakie jest inny wyjście? Ścieżki są między szyba, a przyciemnianiem, wiec przyciemnianie nic nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te ścieżki w bocznych szybach to nie podgrzewanie tylko anteny wiec jak to usuniesz to odbiór radia będzie bardzo słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, w takim razie nie usune, ale chciałbym to w jakiś sposób zakryć albo chociaż zrobic tak, żeby nie rzucało się w oczy. Da rade?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, napalm napisał:

Dobra, w takim razie nie usune, ale chciałbym to w jakiś sposób zakryć albo chociaż zrobic tak, żeby nie rzucało się w oczy. Da rade?

Jedynie co mi przychodzi do głowy to naklejenie jakiejś foli z zewnątrz na szybę. Tylko pytanie jak to będzie wyglądać ? (moim zdaniem słabo)

Edytowane przez kdawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, kdawid napisał:

Jedynie co mi przychodzi do głowy to naklejenie jakiejś foli z zewnątrz na szybę. Tylko pytanie jak to będzie wyglądać ? (moim zdaniem słabo)

Lipa, w uj nie podoba mi się to:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, napalm napisał:

Lipa, w uj nie podoba mi się to:(

Zostaw tak jak jest i tyle. Moim zdaniem nie zrobisz z tym nic co sprawi że będzie to lepiej wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomek ma to samo auto i ma z 70-80% mniej widoczne te ścieżki. Pytanie jak? Podobno ori tak miał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, kdawid napisał:

Zostaw tak jak jest i tyle. Moim zdaniem nie zrobisz z tym nic co sprawi że będzie to lepiej wyglądać.

Znajomek ma to samo auto i ma z 70-80% mniej widoczne te ścieżki. Pytanie jak? Podobno ori tak miał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, napalm napisał:

Znajomek ma to samo auto i ma z 70-80% mniej widoczne te ścieżki. Pytanie jak? Podobno ori tak miał ?

a też ma przyciemnione folią czy ma fabrycznie przyciemnienie? Może na fabrycznie przyciemnionych szybach ścieżki są mniej widoczne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, kdawid napisał:

a też ma przyciemnione folią czy ma fabrycznie przyciemnienie? Może na fabrycznie przyciemnionych szybach ścieżki są mniej widoczne ?

Zapewne tak :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już wiesz dlaczego mniej widać i wiesz co zrobić żeby u Ciebie też tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadałem z majstrem od przyciemniania (zreszta właściciel tego samego modelu auta co ja mam jak się później okazało) i faktycznie, fabrycznie przyciemniane szyby maja mniej widoczne ścieżki. Jedyne rozwiązanie, to kupic wszystkie szyby (oczywiście tylko te ze ścieżkami) np. z jakiegoś rozjebanego Anglika i przełożyć. Widzicie sens w tym?

Edytowane przez napalm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Tracer39 napisał:

Dzięki, ale wersja chrom odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana tych szyb polega na ich wycięciu i ponownym wklejeniu więc roboty trochę jest ale jak cię to aż tak bardzo wkurza to wszystko można zrobić

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kdawid napisał:

Wymiana tych szyb polega na ich wycięciu i ponownym wklejeniu więc roboty trochę jest ale jak cię to aż tak bardzo wkurza to wszystko można zrobić

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 

W przyszłości na pewno o tym pomysle :) Dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...