Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 TDI 130] Woda pod wycieraczką kierowcy


Zygi1

Rekomendowane odpowiedzi

slyszalem cos ze jak odlacze akumulator na chwile to powinno zniknac?

Nie zniknie. Iceman'owi dobrze się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zatkane 2 odpływy przy podszybiu (pod aku i pod serwo) Po przetkaniu nadal robi się coraz bardziej mokro na dywaniku u kierowcy pod nogami. Gdzie jeszcze szukać przyczyny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi woda sie dostawala ze jak otwarlem maske po stronie kierowcy mialem takie hmm pudelko , oslone na wiazke kabli idaca do auta pod kierownice i to pudeklo wraz z uszczelka nachodzi na takie brzegi tego otworu i ta uszczelka byla cos nieszczelna i woda przelewala sie i po wiazce kabi woda plynela sobie pod dywaniik jak to otworzylem i zobaczylem z ok 4-5 l wodyw autko to wymieklem zaczelo sie osuszanie itd kawal roboty na obramowce tych brzegow co uszczelka nachodzila zakleilem cale w okolo siliconem i teraz gra< odpukac >ale bylo ciezko naprawde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi woda sie dostawala ze jak otwarlem maske po stronie kierowcy mialem takie hmm pudelko , oslone na wiazke kabli idaca do auta pod kierownice i to pudeklo wraz z uszczelka nachodzi na takie brzegi tego otworu i ta uszczelka byla cos nieszczelna i woda przelewala sie i po wiazce kabi woda plynela sobie pod dywaniik jak to otworzylem i zobaczylem z ok 4-5 l wodyw autko to wymieklem zaczelo sie osuszanie itd kawal roboty na obramowce tych brzegow co uszczelka nachodzila zakleilem cale w okolo siliconem i teraz gra< odpukac >ale bylo ciezko naprawde

ja też mam taki sam problem jak Zygi1, postapiłem tak samo, obudowe komputera oczyściłem, dałem podnia silikon samochodowy, a dzisiaj popadało i wode mam znowu pod wykładzina, cala gabka po stronie kierowcy nasiaknęła,

uszczelke link otwierania maski dodatkowo tez zabezpieczylem silikonem,

myśle ze moze przyczyna tkwi tez w szybie czołowej, była wymieniana i gdzies tam moze przez nia przecieka,

rano sprawdze czy woda znowu przedostala sie do obudowy kompa...[br]Dopisany: 18 Lipiec 2007, 23:55 _________________________________________________

to masz problem w wykładzinie może być pewnie ze 20 l wody , to nie żart . kiedyś wyciągałem wykładzine zalaną i ledwo we 2 osoby daliśmy rade , wniosek gąbka pięknie pije wode :biggrin:

ja próbowałem wyjac cała wykładzine, ale najwiecej było rozkrecania za srodkowa konsola i sobie dalem spokój, a Ty jak sobie z tym poradziles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...