Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 TDI 130] Woda pod wycieraczką kierowcy


Zygi1

Rekomendowane odpowiedzi

zobacz od razu czy Ci nie pozalewało 3 przekaźników które są w puszce pod komputerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wziąłem sie dzisaj za to bylem w jednym zakladzie <wczoraj moze w 10> nikt nie umie sie za to zabrac wiec przyszlo to mi. pozeczalem klucze i rozkrecalem sam nie wiem prawde mowiac gdzie to tam moglo isc. jest puszka od kabelkow z silnika do srodka auta i ona przylega do karoserki ktora jest z takimi hmm rynienkami blaszkami do gory od gory ta puszka na to sie zaklada z uszczelka i moze tam przeciekalo. zakleilem wokolo silikonem i czekam do jutra na probe jak nie to to wyrwe sobie wlosy hehe masakra mam nadzieje ze bedzie ok. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mialem problemy z woda ale od strony pasazera. Okazolo sie że pekl plastik nad filtrem powietrza pruszkowym i przez wlot filtra do srodka prosto na podłoge i w gabke. Na szczescie bylo lato . Ale sterownik skrzyni biegów który jest w podłodze do wymiany:(

[ Dodano: 22-03-2007, 00:15 ]

Teraz wode ma w bakach bagaznika(avant) w tych schowkach bocznych. Nie mam pojecia któredy sie tam dostaje???? Prosze o pomoc .Jakies zoty wody z dachu sie zatkaly? Jesli ktos wie prosze o pomoc

Pozdro dla wszystkich :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mialem problemy z woda ale od strony pasazera. Okazolo sie że pekl plastik nad filtrem powietrza pruszkowym i przez wlot filtra do srodka prosto na podłoge i w gabke. Na szczescie bylo lato . Ale sterownik skrzyni biegów który jest w podłodze do wymiany:(

[ Dodano: 22-03-2007, 00:15 ]

Teraz wode ma w bakach bagaznika(avant) w tych schowkach bocznych. Nie mam pojecia któredy sie tam dostaje???? Prosze o pomoc .Jakies zoty wody z dachu sie zatkaly? Jesli ktos wie prosze o pomoc

Pozdro dla wszystkich :a4fan:

Mi w lewym boczku woda się wylała - zdemontuj klapki schowków, dobrze też wyjąć siedzące tam plestiki, odsuń roletę i pojeździj tak tydzień dwa - obserwuj czy wysycha czy dalej wilgotno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytnie jak za dużo nie rozbierająć i w którym miejscu to zrobić ażeby można było łapkę wsadzić głęboko pod wykładzinę pasażera z przodu i z tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ażeby można było łapkę wsadzić głęboko pod wykładzinę pasażera z przodu i z tyłu

Fotel wyciągnąć i jeszcze listwę na progu można odkręcić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego musisz sprawdzić czy masz wszystkie zaślepki gumowe- otworów w podłodze... (pod samochodem) miałem tak samo....

Pisales do mnie czy do Wiki.

U mnie sie leje w boczki od bagażnika(avant) najgozej jessr podczas mycia auto.

Raz przeczyscilem te cienkie listewki dachu i przez jakis czas bylo ok ale znowu sie leje :frown: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pewnie sa od Audi A4 B5 ja mam B6 i to wyglada duzo inaczej niema podobizny wsumie zadnej

Tak to zdjęcia od B5, musisz zanurkować pod fotel i popatrze co jest pod spodem, zasada montażu jest taka sama, dwie prowadnice i zabezpieczenie z przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wsumie zaklejone nieleje sie do srodka . musze wyciagnac siedzenie<jak>?? i osuszyc to wszystko tam tez <jak>?? masakra jaki syf w audi i wogole:/

Kolejny raz budowlanka - możęsz w dobrych sklepach kupić takie granulki chłonące wilgoć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom moge powiedziec ze autko wysuszone pomijajc dalej syf:( dopiero w poniedzialek oddaje na chemiczne czyszczenie calego autka.Ale jeden problem zostal.: mam poduszke w siedzenieu a je wysciaglem z autai odpiolem od napiecia i teraz wyskoczyl blad i mi swieci caly czas poduszka powietrzna jak to usunac?? tylko serwis??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko vag_iem możesz skasować błąd. czyli albo jakiś kolega z kompem albo w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz wyskoczyl blad i mi swieci caly czas poduszka powietrzna jak to usunac??

jeśli usuniesz przyczyne (niekontakt jakiś) to po pewnym czasie błędu już nie będzie.

Komputer sam wyczyści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...