Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AUDI A4 B8 by Miki :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie. Jestem tu nowy i póki co krótko przedstawie Wam moją a4 b8, w której powolutku cały czas coś robię.

 

Audi pochodzi z 2009 r. posiada najsłabszy silnik 2.0 TDI 120km. W chwili obecnej po modyfikacjach w R-PERFORMANCE moc podniesiona jest do 190 km i 410 NM.

Auto zostało doposażone w :

  1.  pakiet stylizujący na RS (nie kompletny) 
  • przedni grill RS
  • tylni zderzak od S z dyfuzorem na podwójny wydech
  • w planach progi

     2. auto obnizone na zawieszeniu o 4cm względem serii

     3. Układ wydechowy firmu ULTER, zakończony 4 koncówkami

     4. Koła VOSSEN CVT 19''

     5. Dystanse Eibach na każdej osi ( 3cm z tyłu, 2,5 z przodu)

     6. przyciemnione tylne lampy

 

 

Auto ostatnio przeszlo kilkuetapowe dokładne mycie i czyszczenie lakieru i został położony wosk FUSSO COAT 12 MONTHS ( polecam !)

 

 

W planach usunięcie wszystkich chromów, a co dalej zobbaczymy pomysłów jest dużo. Narazie krótki post na szybko, wiele rzeczy tutaj pewnie nie opisałem. Podpowiedzcie także co powininem tutaj  jeszcze opisać

 

      

 

 

 

 

 

IMG_3689.JPG

IMG_3281.JPG

IMG_3285.JPG

Opublikowano
6 godzin temu, mikix130 napisał:

W chwili obecnej po modyfikacjach w R-PERFORMANCE moc podniesiona jest do 190 km i 410 NM.

ulalala, wydaje mi się, że za dużo podniosłeś :kwasny: frajda pewnie jest, ale 70km to więcej niż połowa twojej serii, oby coś nie wysrało sie za 10-15kkm, bezawaryjności życze, ogólnie z wyglądu wygląda zadziornie :) 

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, tobias napisał:

ulalala, wydaje mi się, że za dużo podniosłeś :kwasny: frajda pewnie jest, ale 70km to więcej niż połowa twojej serii, oby coś nie wysrało sie za 10-15kkm, bezawaryjności życze, ogólnie z wyglądu wygląda zadziornie :) 

Seria w dokumentach i po oznaczeniu powinna mieć 120 km, jednak po zmierzeniu pokazała aż 136km i z tego zostało podniesione do  190km.

Auto po chipie zrobiło już 100 000 km i nie ma problemu ;)

za wszystko odpowidala firma R-performance ;)

 

 

Opublikowano
  • Autor

Panowie i Panie. Planuje usunąć wszystkie chromy tzn. przy szybach, relingi itd.

Robił to już ktoś, czym najlepiej malować ? Myślałem nad PLASTIDIPEM

Opublikowano
9 godzin temu, mikix130 napisał:

Panowie i Panie. Planuje usunąć wszystkie chromy tzn. przy szybach, relingi itd.

Robił to już ktoś, czym najlepiej malować ? Myślałem nad PLASTIDIPEM

jedź do firmy co okleja auta foliami. Zjamowy oklejał właśnie te ramki w F10 i wyszło super.

Opublikowano

obniżona sprężynami samymi czy na gwinicie siedzi ? jakie parametry ma koło ?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Hubertus01 napisał:

obniżona sprężynami samymi czy na gwinicie siedzi ? jakie parametry ma koło ?

Obniżona została na sprężynach.

 

Koła wszystkie 4 mają szerokośc 8,5j. opony to 255 35 19

Opublikowano

co to za sprężyny siedzą, czerwone Eibach SPORTLINE ?

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, Hubertus01 napisał:

co to za sprężyny siedzą, czerwone Eibach SPORTLINE ?

dokładnie tak :)

Opublikowano

a jakie ET ma felga? rozumiem że przód nie obciera ?

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, Hubertus01 napisał:

a jakie ET ma felga? rozumiem że przód nie obciera ?

bodajże et 35, na każdym kole jest dystans 

Opublikowano

mógłbyś wrzucić jakieś zdjęcia przodu, dopytuje bo sam mam EIBACH SPORTLINE i jezdze na 18 '' ale myśle nad 19'' na lato

Opublikowano
  • Autor

na ten moment nie mam, mogę je wykonać dla Ciebie jutro. Ogólnie jest dobrze i śmiało wsadzaj 19". Ja mam szerokie dystanse i czasami potrafi delikatnie przytrzeć. 

Opublikowano

ale przyciera Ci przód czy tył ?  jak możesz to zrób jakąś fote w wolnym czasie i wrzuć :D

Opublikowano
  • Autor

zdarza się że zatrze i przód i tył.

Zdarza się to rzadko, ale spodowane jest to tylko i wyłącznie szerokimi dystansami.

Opublikowano
44 minuty temu, mikix130 napisał:

zdarza się że zatrze i przód i tył.

Zdarza się to rzadko, ale spodowane jest to tylko i wyłącznie szerokimi dystansami.

dzięki za info, i czekam na więcej zdjęć :D

 

Opublikowano
W dniu 15.11.2017 o 03:04, mikix130 napisał:

     4. Koła VOSSEN CVT 19''

     5. Dystanse Eibach na każdej osi ( 3cm z tyłu, 2,5 z przodu)

To jakie ET mają te vosseny, że aż 3 cm wypychałeś? :o

Opublikowano
  • Autor

et35, ale sa po samych krawędziach nadkoli wysunięte

Opublikowano

Bardzo ładne a4 i na tym zawiasie wygląda lepiej niż na -20

Opublikowano
  • Autor

dziękuję bardzo :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.