Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tiptronic quattro problem :P


Sniper93

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka Chłopaki Mam problem, ogólnie to tak. Autko postało w oczekiwaniu na wymianę napinaczy i ślizgów (uwaga) 1,5 roku, potem naprawy dokonano, autem wyjechano z warsztatu zrobiono rundę i było wszystko ok. Teraz ja kupiłem samochód a tiptronic ani ruszy. Brałem je na podnośnik i p-r-n-d-s a żadne z kół ani drgnie. Żadnych niepokojących dźwięków, oleju w skrzyni tyle co trzeba, wycieków brak. piny w skrzyni jak nowe, brak uszkodzeń kabla. Po podpięciu auto coma takie błędy: 17120- załączony bieg nie odpowiada położeniu drążka, bieg wsteczny, stały ;to samo tyczy się biegu 5. Obroty skrzyni szybko wędrują za obrotami silnika to identycznej wartości. Po sprawdzeniu kompem rzeczywiste położenie skrzyni na p-0, na r-r, na n-0, a na d i s- 3 bieg. Cuda Dodam jeszcze że na odpalonym silniku jak przełącze z P na D lub S, na wyświetlaczu biegi zmieniają się same od 1 do 6 po czym skrzynia wchodzi w tryb awaryjny. Może sprawdzić ciśnienie? Jeśli tak to jak? Może być że cięgno jest źle ustawione i z tąd aż takie cuda? :) Liczę na odzew i przydatne info, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...