Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Życzę zdrowia, szczęścia, kasy, w nowym roku extra wczasy. Prostej drogi bez zakrętów, a w miłości żadnych błędów. :good:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 463,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim !! :)

Opublikowano
  • Autor

W Nowym Roku, tuż po balu

oprócz szczęścia, zdrowia, szmalu,

proście niebiosa, by Wam dały,

dużo seksu i gorzały.

Do Siego Roku! :>

Opublikowano

2010 BĘDZIE DLA NAS NAJWSPANIALSZY

to powiedziałem ja taktuś

:kox: :kox: :kox::decayed: :decayed: :decayed:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

Opublikowano
  • Autor

2010 BĘDZIE DLA NAS NAJWSPANIALSZY

to powiedziałem ja taktuś

:kox: :kox: :kox::decayed: :decayed: :decayed:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

jak Taktuś mówi to nie ma h.ja we wsi :>

Opublikowano

Szcześliwego Nowego Roku :):a4fan: :a4fan: :a4fan:

Opublikowano

LtO1r.jpg

Opublikowano

kacyk jest???? :gwizdanie:

Opublikowano

uuu Grzesiu jaki z Ciebie ranny ptaszek :decayed::naughty:

kacyk jest???? :gwizdanie:

No co Ty... :decayed:

Opublikowano

he bo u mnie taki mały :) :>

Opublikowano

Na koniec mnie lekko ścięło, ale dałem radę.

I natańczyłem się

i naśpiewałem, napiłem, nastrzelałem i najadłem - nowy rok przyjęty jak trzeba :good:

baniak lekko szumi :decayed:

Opublikowano

ocho, odezwał się rekordzista :decayed:

spamer z Mlecznego :wink4::decayed:

Nie wiem czego sie uczepiłeś, czy powiedziałem coś nie tak? :)

A licznik spamu ma każdy przy swoim profilu ;)

Wszystkiego Najlepszego wszystkim w nowym roku :)

Opublikowano

yO!

taka sugestia, 14.30 to moze troche za pozna pora co, zaraz ciemno bedzie, moze te pol h wczesniej w okresie zimowym warto by bylo zastosowac? a poza tym to moze jakis spot na jakims mega placu polaczony z zimowym treningiem,co?

najlepiej to by bylo do ornety sie bujnac cala ekipa

Opublikowano

Widziałem się dziś z Pawłami oraz Hiszpanem i wpadliśmy na pomysł, żeby zebrać się na Rusi normalnie ok 14.30 a później podskoczyć grupą na stare lotnisko do Gryźlin. Co Wy na to :) :?: Pojeździlibyśmy troszkę, jakieś ognisko by się zrobiło :)

Opublikowano

spoko Marianb git pomysl, tylko ze na gryzlinach jest giga c**jnia nawierzchnia

2tygodnie temu tam berlingo katalem i bylo masakrycznie duzo dziur, jedynie gdzie mozna tam fajnie polatac to ta drozka za torami w prawo dookola lotniska, tam jeszcze sie da cos porzezbic

Opublikowano

No dobra. To spotkamy się jutro na Rusi i zdecydujemy wspólnie.

Opublikowano

no to jutro pogadamy :naughty:

Opublikowano

Marianb i zbychzz

wy to ze swoimi quatro mozecie i nawet gryzliny ryc, nic wam nie straszne, hehe ja niestety nie moge tak wyciagac i moja a4 na gryzlinach slabo sobie radzi :angry:

Opublikowano

Marianb i zbychzz

wy to ze swoimi quatro mozecie i nawet gryzliny ryc, nic wam nie straszne, hehe ja niestety nie moge tak wyciagac i moja a4 na gryzlinach slabo sobie radzi :angry:

no to kup sobie quattro :naughty:

Opublikowano

:polew: no cos Ty :decayed:

niech sie ktos ze mna zamieni na 1,9 tdi 130km quattro :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 23:32_________________________________________________teraz zrobilem mega zakup i kupilem daewoo tico lpg

:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.