Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: no cos Ty :decayed:

niech sie ktos ze mna zamieni na 1,9 tdi 130km quattro :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 23:32

:naughty:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 23:37_________________________________________________po za tym na awx'ie to przepiekna maszynka by była ale bardzo bardzo ciężko na taki trafić a co dopiero w dobrym stanie ;(

ale zawsz można sobie walnąć afn'a i na 140 kucyków go zrobić jakby mocy brakowała

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 467,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

odlegly temat, afn'a bym nie chcial,, bo awx jest bardziej rozwojowy, zobacze jak sie moje losy potocza, poki co 1,8t zostaje do lansu :polew:,a tico 0,8lpg do eco drivingu

ps. jak ktos ma/lub jakis znajomy ma jakies czesci do tico, to chetnie przyjme<lol>

Opublikowano

Panowie, mógłby ktoś z Was wziąć kompa z vagiem?? mam swojgo, ale nie mogę go odpalić (vista) nie wiem czemu. Pisze cały czas, że program Vag-com przestał działać. I chciałbym zrobić logi, więc jakby ktoś mógł i umiał, to byłbym wdzieczny bardzo:) Pozdrawiam:)

P.S ja oczywiście wezmę swojego lapka i jak jest u nas jakiś magig od komputerów, to z chęcią skożystam z jego pomcy. :cool1:

Opublikowano

Dzisiaj spot odbył się przy -10 stopniach, lecz ludzie jak zwykle dopisali :good: :good: :good:

naliczyłem w sumie 18 aut :good: :good: :good:

Lista obecności :

- Adrianus

- Ares322

- Empir

- Emsi z Panią

- Hiszpan z Kamilą

- Kod

- kolega z czerwonej S4

- kolega z Kętrzyna 80 B4

- dwóch kolegów z czerwonej B4 Avant

- kolega z B3 Coupe Angel Eyes

- Kwiatko

- Marianb

- Maxym83

- Paweł z Żanetą

- Radziu z Pania

- rimol

- taktuś

- Zaleczeq

- Zbychz

imion nie zapamiętałem... :gwizdanie: :cool1:

Do następnego !!!

Opublikowano

jak się nazywa ta hamownia w trójmieście?

Opublikowano

jak się nazywa ta hamownia w trójmieście?

ja nie pamiętam

dokładne dane z adresem i opinią zapodadzą Ci chłopaki z 3M

http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_kazda_sroda_godz_2000_koniec_parkingu_pod_ch_matarnia_gdansk-t584.9510.html

Opublikowano

Zaktualizowana lista obecności :

- Adrianus

- Ares322

- Empir

- Emsi z Moniką

- Hiszpan z Kamilą

- Kod

- 1Kowal1 (kolega z czerwonej S4 )

- Segment (kolega z Kętrzyna 80 B4)

- Paweł z kolegą (dwóch kolegów z czerwonej B4 Avant)

- Mateusz 794 (kolega z B4 Coupe Angel Eyes )

- Kwiatko

- Marianb

- Maxym83

- Paweł z Żanetą

- Radziu z Natalią

- Rimol

- taktuś

- Zaleczeq

- Zbychz

Moje zdjęcia

Zdjęcia Żanety:

http://picasaweb.google.pl/zanacoupe/Zlot3012010#

Opublikowano

Marian, nie z panią byłem tylko z Natalią:) bo mi się tutaj dziewczyna bulwersuje :decayed: Także pamieać proszę. Ta pani to Natalka :decayed: :decayed: hehe :decayed:

Opublikowano

A komu udało się po drodze przejechać lisa, sarne czy co to tam leżało na drodze? :P

Opublikowano

widzę że nawet ognisko było :naughty:

Opublikowano

Radziu już poprawiłem :good: Można to nazwać ogniskiem :D Maxym czyżbyś śmiał się ze mnie. Ja nie miałem możliwości ominąć tego "śpiącego" liska, a że mam -60/-40 to poczułem go nogami :sick3::D

Opublikowano

No to jesteś drugi, bo najpierw ja go najechałem, nie zdążyłem ominąć bo wyłonił się spod jadącej przede mną ciężarówki, a kolega na xenonie za mna to lewym pasem go omijał :P

Opublikowano

Jego wina, że śpi na środku drogi :tongue4:

Opublikowano

siemanko,ja niestety nie mogłem. ;( ale byłem blisko w RUSI na nartach....... córka mnie namówiła z Moniką :hi:

Opublikowano

siemanko,ja niestety nie mogłem. ;( ale byłem blisko w RUSI na nartach....... córka mnie namówiła z Moniką :hi:

napisz czy warto tam szusować,

jaka charakterystyka stoku,

jak cenowo zjazdy i wypożyczenie sprzętu i czy dużo narodu ???

Opublikowano

jest fajnie ,10 wjazdów 18 zł. ludzi dziś było sporo ,fajny duży parking,

http://www.kartasiowka.pl/oferta.html :)

Opublikowano

yO!

zna ktos jakis zaklad tokarski w Ol.?

o co mi chodzi, potrzebowalbym powiekszyc otwor w feldze z 67mm na 69mm

znacie moze jakiegos magika tokarza i mniej wiecej jaki bylby tego koszt?

Opublikowano

yO!

zna ktos jakis zaklad tokarski w Ol.?

o co mi chodzi, potrzebowalbym powiekszyc otwor w feldze z 67mm na 69mm

znacie moze jakiegos magika tokarza i mniej wiecej jaki bylby tego koszt?

snarski auto szlif

znajduje się przed tesco

Opublikowano

dzieki kwiatko za info

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.