Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam.Jestem tu nowy i chętnie bym przyjechał na wasz zlot...mógłby mi ktoś przybliżyć datę kolejnego spotkania?? z góry wielkie dzięki..i pozdro wszystkim :)

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 465,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witamy kolejną B6 :):hi:

Po pierwsze to nie są 'zloty' tylko spoty :decayed: Spot jest taki kilkugodzinny a zlot jest wtedy gdy trwa np. cały weekend.

Następny spot będzie 17 stycznia, co do miejsca to pewnie będzie to parking jak się jedzie na Ruś, no ale to musisz zaglądać jeszcze na ten wątek przed spotem :)

Opublikowano

ależ gafa :embarrassed: dzięki kolego, że mnie poprawiłeś...postaram się nie wyjechać więcej z taką gafą:) pozdro

Opublikowano
  • Autor

ależ gafa :embarrassed: dzięki kolego, że mnie poprawiłeś...postaram się nie wyjechać więcej z taką gafą:) pozdro

siemka :> zapraszamy na spoty :a4fan: :a4fan:

na samej górze na podwieszonym poście masz zawsze aktualne info na temat spotu :>

Opublikowano

zlot, spot, jeden kit, wazne ze jest spoko i sa a4 :a4fan: :a4fan: :a4fan:

powitac nowego kolege z b6 :hi:

i wpadaj w najblizszym terminie

Opublikowano

a najbliższy spot oczywiście za 2 tygodnie w niedziele ;)

Opublikowano

to i ja zawitam chyba............... :)

Opublikowano
  • Autor

o proszę jaki tu dzisiaj ruch :polew::kox::a4fan:

Grześ co dzisiaj wygrywasz :kox: :kox:

Opublikowano

o proszę jaki tu dzisiaj ruch :polew::kox::a4fan:

Grześ co dzisiaj wygrywasz :kox: :kox:

a co dziś można???? :kox: czapkę?

Opublikowano

Witamy kolejna b6 :hi::a4fan: :a4fan: :a4fan:

Dzisiaj do wygrania jest " Karnet na zapiekanki w Baronie na dworcu " :polew: :polew: :polew: :polew: :cool1:

Opublikowano

Aleście się dziś rozbestwili :naughty: Niech się tylko nasz Vip dowie... :gwizdanie: :tongue4:

P.S. Taktuś pamiętasz o mnie i tej konsoli ?

Opublikowano

Jak sie nasz VIP o tym dowie to juz po nas ;( :confused4:

P.S Mam pytanko jak wgrac avatara i obrazek pod podpisem ?? :mysli:

Opublikowano

Aleście się dziś rozbestwili :naughty: Niech się tylko nasz Vip dowie... :gwizdanie: :tongue4:

P.S. Taktuś pamiętasz o mnie i tej konsoli ?

a jaką chcesz?[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 21:34_________________________________________________Damian a co to za bmw ??? :)

Opublikowano

PS2 szukam żeby było tanio, łatwo przerobić i sobie popykać trochę przed TV :)

Wiadomo, że fajniej byłoby np X360 zakupić ale na to to szkoda kasy... lepiej coś do Audi kupić :)

Jak sie nasz VIP o tym dowie to juz po nas ;( :confused4:

P.S Mam pytanko jak wgrac avatara i obrazek pod podpisem ?? :mysli:

Musisz wrzucić obrazek jaki chcesz dać do avatara np na imageshack i potem link wklepać do siebie na profil.

A co do tego BMW to takie -

1988-BMW-e30-M3-Photography-by-Webb-Bland-e30-M3-1600x1200.jpg

Ładna stara E30 :naughty: Się mi baardzo spodobała :naughty::decayed:

Opublikowano

spoko .bym ci swoją sprzedał plus ok 200 gier ,ale moja Klaudia się burzy ,ze względu na SingStar,kupił bym xboxa360 ale tam tego nie ma.[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 21:45_________________________________________________Młody zamiast kupować ps2 byś miał już parę złotych na bmw :gwizdanie:

Opublikowano

Heh ładną kolekcję masz :naughty:

To zainwestuj w PS3 :tongue4: Tam chyba już to coś na S jest :decayed:

A gdzie Ty tyle tych postów nastukałeś ? :) Mi by się przydało wybrać do technicznych, tą setkę walnąć i się postarać o róż :naughty:

Heh nie no racja :) Choć w sumie skuter bym sprzedał i niby kasa by była... :tongue4: Tylko opornie z tym idzie :)

Taka Bumą to fajnie by się polatało w taką pogodę jak teraz :naughty: Wczoraj trochę latałem bokiem A4 i taka jazda mi się jeszcze bardziej podoba niż taka normalna :)

Opublikowano

No i skopiowałem link i d..a nic nie widać ;(

Opublikowano

f*ck szyt, nasza policja jest wszedzie, wlasnie wracalem z ojcem z klewek na dwa auta, on a4,a ja turbo tico, ojciec wyjechal z jakies kilka minut przede mna, wjezdzam do Ol. a w polowie gorki na zatoczce kia ceed z 2 paniami policjantkami :wallbash:

fart taki, ze akurat zlapaly mojego ojca i on dostal stowe i byly zajete wypisywaniem mu mandatu, bo jak ja sie zorientowalem ze one tam stoja(a staly zaparkowanym tylem do mnie autem, rownolegle do jezdni!!) to mialem w ticulcu ponad 90km/h, wiec dostalbym pewnie 300:/

takim o to sposobem, starszy po raz kolejny mi tylek uratowal :notworthy::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

A gdzie Ty tyle tych postów nastukałeś ? :) Mi by się przydało wybrać do technicznych, tą setkę walnąć i się postarać o róż :naughty:

chęci masz to do roboty :wink4:

Opublikowano

Zaleczeq pokaż co tam byś chciał wstawić w avatar to spróbuje wrzucić to i zobacze... : ) A w ogóle rozmiar masz tego odpowiedni ?

A gdzie Ty tyle tych postów nastukałeś ? :) Mi by się przydało wybrać do technicznych, tą setkę walnąć i się postarać o róż :naughty:

chęci masz to do roboty :wink4:

Heh trzeba mieć raczej jeszczę więcej wiedzy ode mnie żeby ruszyć się do roboty. Te 40 parę dni co mam na forum przesiedzianych to przeważnie w spotach, hydepark i moja A4 :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.