Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dla mnie szt. 1

Proszę dopisać do listy :good:

:good: co tam Marek u ciebie?

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 463,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dla mnie szt. 1

Proszę dopisać do listy :good:

:good: co tam Marek u ciebie?

praca, praca :wink4:

zaraz pierdykniemy dwusetną stronę wątku olsztyńskiego :decayed::good:

Opublikowano

podobnie i u mnie :)

Opublikowano

aż się chce tego łikendu :gwizdanie:

Opublikowano

aż się chce tego łikendu :gwizdanie:

Oj chce sie chcee :decayed:

Ostateczna lista :

Kto Ilość

Czaja77 - 1szt.

4lo - 1szt.

Zaleczeq - 1szt.

gruby1983r - 1szt.

lilianatoja - 1szt.

taktuś - 1szt.

SaWoY - 1szt.

Opublikowano

No może wkońcu nie bedzie takiego mrozu jak ostatnio :decayed:

hahaha jestem hardcorem rozpocząłem 200 strone :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :dance: :dance: :thumbup:

Tak to właśnie ja Szanowny Pan prezes Micha$ Z :cool1:

Opublikowano

młody dopisz Skrzypka

zamawiam 8 szt.

Opublikowano

OK, słuchajcie trzeba działać w temacie kalendarzy, bo ich liczba jest ograniczona.

Mogę założyć za 8 kalendarzy - oddacie kapuchę na spocie.

Chyba, że macie inne propozycje.

Trzeba działać.

Opublikowano

Marku zamówiłem 8 szt. :)[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 22:42_________________________________________________jak chcesz to rób przelew,tylko nie wiem jaki jest koszt wysyłki ?do wszystkich poszło Pw i kasa będzie. w Niedzielę :)

Opublikowano

No właśnie lcizba jest ograniczona to czym szybciej zamówimy tym lepiej :evil: Najważniejsze ze nasz VIP nas niezawiódł :oklaski: :oklaski: :thumbup::dance:

Opublikowano

Czaja stanął na wysokości zadania :good:

ode mnie kaska w niedzielę :good:

Opublikowano

Czaja stanął na wysokości zadania :good:

ode mnie kaska w niedzielę :good:

:)chyba zły nie jesteś? :wink4:

Opublikowano

Czaja stanął na wysokości zadania :good:

ode mnie kaska w niedzielę :good:

:)chyba zły nie jesteś? :wink4:

no co ty

i tak mam na głowie :decayed:

Opublikowano
:good::)[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 23:01_________________________________________________hejka, za wysyłkę kalendarza po 1.25zł od osoby .28 +1.25=29.25 . :hi:
Opublikowano

To każdy po 30 zł i ch... :naughty: nie bedziemy sie w drobniaczki bawić :decayed:

Opublikowano

To każdy po 30 zł i ch... :naughty: nie bedziemy sie w drobniaczki bawić :decayed:

:polew: :polew: :good:

Opublikowano

Zorganizowałeś zbiórke to musisz coś zarobić :cool1: W tym kraju nie am nic za darmo teraz to i cieżko wpier ..... dostać za darmo :polew: :polew: :thumbup:

Opublikowano

Zorganizowałeś zbiórke to musisz coś zarobić :cool1: W tym kraju nie am nic za darmo teraz to i cieżko wpier ..... dostać za darmo :polew: :polew: :thumbup:

znam :) miejsca gdzie można.......................... :kox::bicz:

[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 16:30_________________________________________________

To każdy po 30 zł i ch... :naughty: nie bedziemy sie w drobniaczki bawić :decayed:

o.75 x8 =6zł

czas na zbieranie na dzisiejszy mandat i 6 punktów 300zł-6zł :wallbash:

jeszcze 294zł i zapłacę

Opublikowano

No widzisz zawsze to 6 zl mniej :naughty: inaczej brzmi 300 a inaczej 294 :cool1::polew: :>

Opublikowano

Za co żeś wyrwał ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.