Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wal jak w dym :decayed:

Zapraszamy :good::a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

P.S.

Nie bijemy, nie kręcimy wora, nie odkręcamy kół od auta, nie drapiemy lakieru, nie wykręcamy żarówek i nie wyciągamy przepływomierzy...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ok, postaram sie wpasc jesli wyzdrowieje po sobocie :decayed:

taktuś, a ta vagine to masz po kkl, czy cos swiezszego? Jak cos to swoja kkl tez moge zabrac, jak w jednym laptoku padnie bateria to bedzie drugi :naughty:

No i kolejny sedan a nie tylko te Avanty i Avanty :cool1:

Sedan sedan, ale bede raczej avantem :tongue4:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 466 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mayhem czemu parkujesz na moim miejscu u mnie pod blokiem? :cool1:

Opublikowano

mayhem czemu parkujesz na moim miejscu u mnie pod blokiem? :cool1:

Od tego się zaczyna później będzie zona i dom

Opublikowano

mayhem czemu parkujesz na moim miejscu u mnie pod blokiem? :cool1:

Od tego się zaczyna później będzie zona i dom

he Patry a ty co taki humor masz? :polew:

:polew: ale muszę go wybadać do jakiej laski poszedł :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

he Patry a ty co taki humor masz?

A wiesz fajny dzień dzisiaj ,nawet żona mi po piwko skoczyła :kox:

Opublikowano

he Patry a ty co taki humor masz?

A wiesz fajny dzień dzisiaj ,nawet żona mi po piwko skoczyła :kox:

:good: dziwne............ :wink4:

Opublikowano
  • Autor

he Patry a ty co taki humor masz?

A wiesz fajny dzień dzisiaj ,nawet żona mi po piwko skoczyła :kox:

a to nie ma co się dziwić że masz dobry humor :>

Opublikowano

he Patry a ty co taki humor masz?

A wiesz fajny dzień dzisiaj ,nawet żona mi po piwko skoczyła :kox:

a to nie ma co się dziwić że masz dobry humor :>

wypił jedno i ma humor :tongue4:

TY Skrzypku na spocie jutro jesteś?

Opublikowano

czaja77 o żesz Cię cholera.. nakryłeś mnie!! :wallbash: :wallbash:

ale nie!! to nie ja!! i jak coś to wcale nie moja ręka!! :) :)

zresztą.. jak już mnie szpiegujesz :gwizdanie: :gwizdanie: to mogłeś mnie zawołać - kasę bym Ci od razu zrzucił :)

Opublikowano

to i ja jako nowy postaram się jutro zawitać jeśli noc za bardzo dziś nie pochłonie :drunk:

Co prawda nie A4 ale też Audi ;)

Pozdrawiam Pawła, który dziś naprowadził mnie na dobrą ścieżkę zmagań z problemami mego auta :)

Liczę na miłe przyjęcie srebrnego A6 :)

pozdrawiam

Kamil

Opublikowano

czaja77 o żesz Cię cholera.. nakryłeś mnie!! :wallbash: :wallbash:

ale nie!! to nie ja!! i jak coś to wcale nie moja ręka!! :) :)

zresztą.. jak już mnie szpiegujesz :gwizdanie: :gwizdanie: to mogłeś mnie zawołać - kasę bym Ci od razu zrzucił :)

ale tak serio to co robiłeś na Rataja 1? :nabijasie:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 18:29_________________________________________________

to i ja jako nowy postaram się jutro zawitać jeśli noc za bardzo dziś nie pochłonie :drunk:

Co prawda nie A4 ale też Audi ;)

Pozdrawiam Pawła, który dziś naprowadził mnie na dobrą ścieżkę zmagań z problemami mego auta :)

Liczę na miłe przyjęcie srebrnego A6 :)

pozdrawiam

Kamil

:good:

a to tobie mam zobaczyć serwice vaginą? :cool1:

Opublikowano

czaja77 kompa serwisowałem :cool1:

ale dobrze wiedzieć jak coś gdzie Cię szukać :) tylko.. jak Ty żeś mnie tam wykminił? mam nadz, że nie jesteś jednym z tych ninjów co to cały dzień przy oknie w kuchni spędzają ;D :D:polew: :polew:

i sprawę mam do Ciebie - kolega dziś wybywa na studia do Anglii, więc wypada go pożegnać.. przez to mam powody by wątpić w to, że jutro na spocie będę :confused4: :confused4:

Z tego też powodu mam nadzieję, że nie pogniewasz się jeśli w przypadku wystąpienia mego braku kaskę oddam Ci jutro wieczorkiem :)

Opublikowano

to i ja jako nowy postaram się jutro zawitać jeśli noc za bardzo dziś nie pochłonie :drunk:

Co prawda nie A4 ale też Audi ;)

Pozdrawiam Pawła, który dziś naprowadził mnie na dobrą ścieżkę zmagań z problemami mego auta :)

Liczę na miłe przyjęcie srebrnego A6 :)

pozdrawiam

Kamil

:good:

a to tobie mam zobaczyć serwice vaginą? :cool1:

Grzegorz? :) tak to zapewne o mnie chodzi ;)

Opublikowano

kompa robiłeś? a u kogo?w1 to wiem.ale u jakiej laski :cool1: i ja mam kompa do przeglądu.bo się jebaniutki zwiesza nieraz :rolleyes:

kasa może być i wieczorkiem. :)ale po staraj się zapowiada mega fajny spocik :hi:

[br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 18:48_________________________________________________szybki-ens jak da radę to się zrobi :wink4:

Opublikowano

Fajnie by było tą inspekcje skasować. Niby nie przeszkadza niczemu ale wkurza jak mruga ;P hehe

Pozdrawiam

Opublikowano

No spocik sie dobry zapowiada :naughty::a4fan: :a4fan: :a4fan::thumbup::dance::thumbup::dance:

Opublikowano

:drunk:

nie pić, przygotowywać się :cool1::wink4:

Opublikowano

:drunk:

nie pić, przygotowywać się :cool1::wink4:

trzeba świętować :decayed:

Opublikowano
  • Autor

he Patry a ty co taki humor masz?

A wiesz fajny dzień dzisiaj ,nawet żona mi po piwko skoczyła :kox:

a to nie ma co się dziwić że masz dobry humor :>

wypił jedno i ma humor :tongue4:

TY Skrzypku na spocie jutro jesteś?

no raczej :> :kox: :kox: :kox::a4fan: :a4fan: :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.