Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko :hi: Co tam słychać w wielkim świecie ? :)

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 466,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A dobrze słychac kaca lecze :):decayed:

Opublikowano

kaca miałem z rana .ale potem ognisko w lesie i jest ok...powiem tak w lesie tyle śniegu ze szok ledwo wyjechałem :kox:

Opublikowano

Ja to standardowo w sobote Novo na Novo :decayed: miały byc 2 drinki w teorii a w praktyce wyszło inaczej :good:

Opublikowano
  • Autor

u mnie miała być jedna flaszka a wyszło jak zwykle :wink4:

Opublikowano

Kurde, wszyscy aby pija i pija :decayed:

Opublikowano

Polak nie wielbłąd pic musi :cool1::decayed:

Opublikowano

właśnie wracam z miasta, jest tragedia na ulicach....................... :kox:

Opublikowano

jaka tragedia, zajebioza:D

non stop rekaw i do przodu bokiem smigasz :kox:

Opublikowano

Nie ma Q to zostaje rękaw :confused4:

Opublikowano

jak masz Q to tylko przyjemność - ja po dzisiejszej jeździe nie tylko po mieście stwierdziłem, że tylko quattro i nic więcej innego !

Opublikowano

jak masz Q to tylko przyjemność - ja po dzisiejszej jeździe nie tylko po mieście stwierdziłem, że tylko quattro i nic więcej innego !

i mój następny będzie raczej q :)

Opublikowano

dziś wybrałem się do gutkowa to w kilku miejscach to za pług robiłem :naughty:

Opublikowano

a ja do lasu na działkę w Pluskach,dałem rade ale było ciężko :naughty:

Opublikowano

A ja jak chciałam wjechać na parking, to najpierw musiałam się przywitać z "panią łopatą" :disgust: - jak skurczybyk spych jeżdźił to zawalił mi wjazd tak po kolana :shocked:

a kawał - zagadka, nie był dla prymusów :cool1: ale brawo za znajomość w "temacie" :)

Opublikowano

Nastepny zakup musi byc z Q :decayed: Mam pytanko do posiadaczy Q :cool1: Dużo kosztuje serwisowanie Q ?? :przebiegly:

Opublikowano

no niech Zbysiu się wypowie,,,,,,,,,,,, :)

Opublikowano

A ja dziś tak z zimą walczyłem, że zostałem w domu... :decayed:

żartuję oczywiście, byłem już o ósmej na giełdzie...,

zapotkawszy tam Mariana, co samochód z siostrą sprzedawał... :decayed:

Pawła z Żanetą również spotkałem, jakieś gazety sprzedawali :polew: :polew: :polew:

ale ogólnie to git, choć awta nie sprzedałem... :gwizdanie: :evil:

Opublikowano

a jak dzisiaj ruch na gieldzie wygladal? Obudzila sie juz po swietach? :) Musze wybrac sie ze swoimi, ale tydzien temu podobno swiecilo pustkami, wiec dzisiaj odsypialem tydzien :decayed:

Opublikowano

Nastepny zakup musi byc z Q :decayed: Mam pytanko do posiadaczy Q :cool1: Dużo kosztuje serwisowanie Q ?? :przebiegly:

trochę więcej niż ośka ale nie dużo - w większości różnica jest w napędzie więc tylko tego się tyczy (ogólnie kiszka bo większość części to tylko ori bo mało zamienników lub zamienniki mają podobną cenę). Ale że nie wiele też się przy tym psuje więc dlatego niewielka różnica a jaka radocha na zaśnieżonych drogach :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.