Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:mysli: i pełen fis A CO :kox:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 21:08_________________________________________________A wy co rynku niemacie albo lombardu :polew:http://www.a4-klub.pl/smf/sony_playstation_2_singstar_3gry_swapmagic3-t112338.0.html
  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 463,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:mysli: i pełen fis A CO :kox:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 21:08_________________________________________________A wy co rynku niemacie albo lombardu :polew:http://www.a4-klub.pl/smf/sony_playstation_2_singstar_3gry_swapmagic3-t112338.0.html

synowi zabrałem, na paliwo nie mam :kox::polew:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

:mysli: i pełen fis A CO :kox:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 21:08_________________________________________________A wy co rynku niemacie albo lombardu :polew:http://www.a4-klub.pl/smf/sony_playstation_2_singstar_3gry_swapmagic3-t112338.0.html

synowi zabrałem, na paliwo nie mam :kox::polew:

:polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 21:22_________________________________________________właśnie wracam z podwórka.koledze pomagałem vectre na szelki odpalić i jeb,,,, za h.. nie załapała. :shocked:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 21:22_________________________________________________właśnie wracam z podwórka.koledze pomagałem vectre na szelki odpalić i jeb,,,, za h.. nie załapała. :shocked:

bo to olep, sorry opel :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 21:22_________________________________________________właśnie wracam z podwórka.koledze pomagałem vectre na szelki odpalić i jeb,,,, za h.. nie załapała. :shocked:

bo to olep, sorry opel :polew:

też tak myślę :kox:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 21:31_________________________________________________Marku a ile kaski za te zaślepki dla mnie? :gwizdanie:

Opublikowano

No więc słuchaj, podrożały chiba, bo zapłaciłem za 2szt. 10zł

mam fakturę jakby co :decayed:

Opublikowano

No więc słuchaj, podrożały chiba, bo zapłaciłem za 2szt. 10zł

mam fakturę jakby co :decayed:

:polew::good:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 21:35_________________________________________________a gdzie robimy spota? :mysli:

Opublikowano

A jak akcja z tico?

Bolało?

Opublikowano

A jak akcja z tico?

Bolało?

300 i 6 punktów.głupi byłem że sie stawiłem na wezwanie bo mieli czas na wystawienie mandatu tylko do dziś .jak bym poszedł w poniedziałek bym go nie dostał :wallbash:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 21:39_________________________________________________już mam 12 punktów.niedługo MPK,

Opublikowano

MPK nie takie straszne, wiem coś o tym :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

MPK nie takie straszne, wiem coś o tym :gwizdanie: :decayed:

nie no żartuję :kox: zawsze jeszcze mam Monikę :cool1:

Opublikowano

12 pkt to nie tragedia, trza by aby teraz ciut więcej uważać :good:

koorva, a ja nie mam opłaconego mandatu... sprzed dwóch lat :gwizdanie:

Opublikowano

12 pkt to nie tragedia, trza by aby teraz ciut więcej uważać :good:

koorva, a ja nie mam opłaconego mandatu... sprzed dwóch lat :gwizdanie:

ja nie płace ani za tego w maju 200 i tego teraz 300 , :gwizdanie:

i co podatek ci oddali?

Opublikowano

ciiiiiiiiiiiiii, urząd skarbowy podsłuc**je :decayed:

z innej beczki:

powoli kupuję rzeczy do AJM, które na wiosnę będę wymieniał.

Dziś przyszedł płyn G12++, w AFN mam G12+ , z dwoma plusami kupiłem pierwszy raz, chyba nie zaszkodzi?

Opublikowano

ciiiiiiiiiiiiii, urząd skarbowy podsłuc**je :decayed:

z innej beczki:

powoli kupuję rzeczy do AJM, które na wiosnę będę wymieniał.

Dziś przyszedł płyn G12++, w AFN mam G12+ , z dwoma plusami kupiłem pierwszy raz, chyba nie zaszkodzi?

ja mam g12 ++ już dawno w swoim :)

Opublikowano

jak tak to się nawet tego G12++ napiję :good::decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jak tak to się nawet tego G12++ napiję :good::decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

w smaku taki sam ja i g12+ :polew::tongue4:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 22:04_________________________________________________idę se film obejrzę jakiś bo po pobrałem ich trochę ze 20 :gwizdanie:

wracam po 24 :hi:

Opublikowano

Xenon mam ori ze spryskami :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.