Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

No własnie posiadacze kopciuszków :ON: tankujecie te zimowe paliwko czy jak ?? :)

nawet zwykły on , jest do -22 c :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

A sprzedają w zimę w ogóle letni ON ? z tego co gdzieś czytałem, to podobno od października już jest zimowe na stacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprzedają w zimę w ogóle letni ON ? z tego co gdzieś czytałem, to podobno od października już jest zimowe na stacjach.

:good:

a ty podobno na spocie miałeś być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miałem miałem, ale musiałem pomóc komuś w przygotowaniach w daleką podróż i niestety się nie udało przybyć :( musze podpiac autko pod vagine i zobaczyc jakie bledy sa wyplute, bo autko wpada czasem w notlauf bez wyraznego powodu i to nie wtedy kiedy przyspieszam, tylko wtedy jak spokojnie jade. Czasem przez 500km dziala ok, a czasem 3 razy na 5km mam notlauf. Dobrze że rano bez problemu odpala, mimo ze akumulator z końca 2003 roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z wizytu u Pawła :) Ogarnia wszystko perfekcyjnie :cool1: Szybka diagnoza i w sobote bedziemy działać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co rezacie ???to zajadę w sobotę

Filtr powietrza do wymiany :polew: :polew: i cos DV niedomaga albo nieszczelność w dolocie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano mam zadzwonic i sie dokładnie ustawic na ktora godz:) takze jutro dam znac co i jak:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za polecenie wtedy na spocie "Serwisu u Piotra". Tanio, szybko i sprawnie naprawił wadę, którą stworzyli mi "kiepscy mechanicy" przy wymianie rozrządu. Problem z odpalaniem mego auta zniknął. Jeszcze nigdy nie słyszałem, żeby mój samochód tak dobrze jak dziś, przy -16, odpalił. Jedno podgrzanie świec i zakręcił jak na ciepłym silniku. Dosłownie niemalże od pierwszego strzała.

Dzięki Pawle jeszcze raz za zdiagnozowanie usterki w mojej A6.

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum pomaga,

forum radzi,

forum nigdy Cię nie zdradzi

:a4fan: :oklaski: :audi::a4fan: :oklaski: :audi::a4fan: :oklaski: :audi::a4fan: :oklaski: :audi::a4fan: :oklaski: :audi: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że udało mi się polecic dobrego mechanika :naughty:

Wczoraj jak się spotkaliśmy w tym serwisie to właśnie nie byłem pewny czy to ty. Dopiero jak potem podszedłeś to byłem pewien. W czapce wyglądałeś inaczej hehe :D

Dzięki jeszcze raz ;) Bo męczyłem się z tym paleniem kilka dobrych miesięcy wywalając pieniądze na niepotrzebne naprawy i wymiany różnych części by tylko wyeliminować ten problem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki.. pomóżcie w temacie..!! prooosze :) :)

http://www.a4-klub.pl/smf/nawigacja_car_audio_i_cbradio/cb_alan_109_warto-t113507.0.html;new#new

kto się zna proszę o szybką odp :) dziex :good:

Na CB radiach znam się mało,

w zasadzie w ogóle się nie znam :polew:

póki co, nie używam tego sprzętu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo.. to może i ja do Pawła podskoczę? Zobaczę wreszcie na własne oczy tą legendę :decayed:

Przy okazji może będzie miał szybki pomysł i na moje zagwozdki.. :gwizdanie:

taktuś dzięki za zainteresowanie :) ale wiedziałem w sumie, że Ty w te klocki to nie bardzo - widziałem śmigając po forum :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Paweł to chodząca legenda :gwizdanie: Tylko żeby jeszcze telefon włączył to by było fajnie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...