Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Adriano - nie patrz tak na starszych, rób dobre uczynki - to działa !!! :naughty:

Nie ważne kto wsiądzie w A4, ważne, że będzie chciał dołączyć do Nas :good: :good: :good:

a my już GO wyprostujemy :decayed::kox::a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :audi::yeah:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 463,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wlasnie wrocilem z OeS'u jaroty-dajtki-gronity-tomaszkowo-bartag-bartazek-jaroty :kox::naughty: ticulcem wrc rzeźnik :decayed:

moze pomysle nad startem w jakims kjs'ie w tico :kox: to byłoby cos, hehe

Opublikowano
  • Autor

Adriano - nie patrz tak na starszych, rób dobre uczynki - to działa !!! :naughty:

Nie ważne kto wsiądzie w A4, ważne, że będzie chciał dołączyć do Nas :good: :good: :good:

a my już GO wyprostujemy :decayed::kox::a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :audi::yeah:

:good: :good: :good: :>

Opublikowano

Adriano - nie patrz tak na starszych, rób dobre uczynki - to działa !!! :naughty:

Nie ważne kto wsiądzie w A4, ważne, że będzie chciał dołączyć do Nas :good: :good: :good:

a my już GO wyprostujemy :decayed::kox::a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :audi::yeah:

:) :) :kox::audi: :oklaski:

Opublikowano

widzieliście chłopaki tą aukcję?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11335563

:kox: :kox: :kox:

Ludzie to maja fantazje :wallbash:

Ale Polak potrafi :decayed::naughty: ze starej B5 zrobić sobie B7 :polew:

Opublikowano
  • Autor

ciekawe jak wygląda tył :mysli:

Opublikowano

tył pewnie zostaje taki sam - jakbyś tam rezali to pewnie by i fotki się pojawiły.

ale nie wygląda źle :) tylko 6 kloca za takie cus.. :gwizdanie: :gwizdanie:

pewnie nasz Człowiek Legenda by to machnął od ręki i niechcenia :naughty::decayed: :decayed:

Opublikowano

No raczej nie inaczej :polew: :>

Opublikowano

widzieliście chłopaki tą aukcję?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11335563

:kox: :kox: :kox:

zawsze to taniej wychodzi niż b7 :rolleyes: ale efekt z przodu całkiem fajny. Choć podejrzewam że patrząc od tyło to już może mniej ciekawie wyglądać

Opublikowano

Jak już robił taka rzeźbe to mogł Bi xenon wrzucic a nie zwykłe klosze jak szalec to szalec :decayed: musi byc lans, bans, szał i czerwone dywany :cool1: :gwizdanie: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Opublikowano

:polew: :polew:

jestem ciekaw jak wygląda to na żywo :polew::mysli:

Opublikowano

PO 0,5 pewnie w miare :decayed::polew:

Opublikowano

mi sie b7 w ogole nie podobaja,a tym bardziej przerobki b5 na mrowkojada, ale akurat ta srebrna z tych fotek wyglada mega :kox:

wlasnie wrocilem z autolandu, kupilem pare gadzetow dla ticulca, co to by dzieciak przedwczesnie z wycienczenia nie padl i tak, jutro dostanie: lozyska z przodu na prawe i lewe kolo, tarcze hamulcowe boscha, klocki, filtr powietrza, filtr oleju, szkielko prawego lusterka, pompe wody, pasek rozrzadu i napinacz i to wszystko za ??

450 pln :polew: :polew: :polew::naughty::decayed::kox:

a ile taki zestaw do a4 by kosztowal, pewnie z 3x tyle ;(

Opublikowano

oj chyba by zabrakło 1,2 koła :decayed:

Opublikowano

Niestety utzymanie :audi: kosztuje :decayed: ale radośc z jazdy bezcenna :cool1: Ty wydałeś 450 na tyle rzeczy a ja za 4 cewki zapłaciłem 600 i to z rabatem :blink:

Opublikowano

chciales powiedziec " tata zaplacil" :tongue4: :gwizdanie: :>

Opublikowano

No właśnie nie bo musiałem ze swoich :decayed: bo tata mi rozrzad w astrze wymienił :cool1: to ja mu cewki kupiłem :hi::good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.