Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No Grzesiu w końcu męska decyzja :good::naughty:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 465,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Widze zbroicie sie na wiosne :):decayed:

Opublikowano

Widze zbroicie sie na wiosne :):decayed:

plus wtryski 216 jak dobrze pójdzie

i troszkę będzie km :)

Opublikowano

gdzie to ma być bo nie mogę się doczytać

Opublikowano

O to widze ze musze chyba z lokaty wypłacic jakas kase :) i z jakas k04 wjechac :polew: bo jak tak dalej pojdzie to bede najwolniejszy w miescie :disgust:

Opublikowano

gdzie to ma być bo nie mogę się doczytać

Warszawa ul mineralna :decayed:

Opublikowano

O to widze ze musze chyba z lokaty wypłacic jakas kase :) i z jakas k04 wjechac :polew: bo jak tak dalej pojdzie to bede najwolniejszy w miescie :disgust:

i tak szału nie robisz tą Swoją benzynką :polew:

Opublikowano

O to widze ze musze chyba z lokaty wypłacic jakas kase :) i z jakas k04 wjechac :polew: bo jak tak dalej pojdzie to bede najwolniejszy w miescie :disgust:

to i dla mnie wypłać ze 3tysiaki :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

i w końcu AHH zacznie śmigać :tongue4:

Opublikowano

i w końcu AHH zacznie śmigać :tongue4:

:>

Opublikowano

Szału nie musi robić :) to dupowóz :decayed:

Opublikowano

No i druga męska decyzja :good:

Gdyby sie dało z 1,6 wycisnąć jeszcze więcej też bym się zapisał :decayed::polew:

Opublikowano

Grzesiek ja się zapisałem.

:good: :good: :good: :good:

to jest już komplet 10 aut

teraz tylko termin :)

Opublikowano

oj widzę, że będzie się działo :naughty:

co do Karola to nie wiele tam moze dorzucić bo ciężko sie kręci afb ale ty Grzesiu co tam dorzucasz oprócz 216-ek ?

Opublikowano

oj widzę, że będzie się działo :naughty:

co do Karola to nie wiele tam moze dorzucić bo ciężko sie kręci afb ale ty Grzesiu co tam dorzucasz oprócz 216-ek ?

program i wyjdzie ok 140

Opublikowano

oj nie wiem czy o 10 kucy się nie pomyliłeś - 140 to chyba z awx'em wychodzi

Opublikowano

oj nie wiem czy o 10 kucy się nie pomyliłeś - 140 to chyba z awx'em wychodzi

AHH w serii ma malutkie wtryski (chyba 0,185), wiec po założeniu 216 robi się ponad 140KM bo jest wydajna pompa 11

Opublikowano

oj nie wiem czy o 10 kucy się nie pomyliłeś - 140 to chyba z awx'em wychodzi

ja mysle ze mogl sie pomylic i o 20, tylko w druga strone :kox: Sama wymiana wtryskow na 216 (bez programu) w AHH moze spowodowac moce w okolicach 140 koni. Przy dobrym zestrojeniu az strach sie bac co moze pokazac ten silnik :notworthy: Slyszalem o przypadkach gdzie przy samej wymianie wtryskow i dobrym zestrojeniu AHH wypluwaly po 150-160 koni :naughty:

Opublikowano

no jak tak przesiądziesz się do fury o mocy większej z jakieś 50% to ty chłopie weź kasiure na przygody w powrotnej drodze :evil:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 20:58_________________________________________________

oj nie wiem czy o 10 kucy się nie pomyliłeś - 140 to chyba z awx'em wychodzi

ja mysle ze mogl sie pomylic i o 20, tylko w druga strone :kox: Sama wymiana wtryskow na 216 (bez programu) w AHH moze spowodowac moce w okolicach 140 koni. Przy dobrym zestrojeniu az strach sie bac co moze pokazac ten silnik :notworthy: Slyszalem o przypadkach gdzie przy samej wymianie wtryskow i dobrym zestrojeniu AHH wypluwaly po 150-160 koni :naughty:

oj chyba zbyt optymistycznie podchodzisz do tematu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.