Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ups nie zdążyłem na spota, jak było?

Kto był?

Jakieś fotki?

1. Fajnie jak zawsze :decayed:

2. Dużo ludzi Skrzypek przyprowadził gości :gwizdanie:

3. Marian i Skrzypek latali z aparatmi :)

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 462,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sprzypuś foteczki

Opublikowano

Marian moze swoje fotki z 3 spotów tez wstawi bo sie chwalił ze ma nowgo kompa :decayed: :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Sprzypuś foteczki

o kto tu zawitał? :)

ty Piotrek do Kaletki się wybierasz?

Marek :bicz: :bicz: :bicz3: :wink4::tongue4:

Opublikowano

Siemanko Grześ a kiedy ??

Opublikowano

Właśnie zerkam sporo wiary się pisze.

Opublikowano

tylko nie tak jak w zeszłym roku :)

nooo.. w tym roku będzie jeszcze lepiej!! :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 19:46_________________________________________________Skrzypek.. fotki.. foteczki.. :cool1:

Opublikowano
  • Autor

fotki wkrótce :>

Opublikowano

fotki wkrótce :>

:good:

Opublikowano
  • Autor

ciekawe kiedy pojawi sie na spocie nasz VIP? :mysli: :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

niestety nie udało mi się dziś dotrzeć na spocika :confused4:

a tak w ogóle to gdzie lista i zdjęcia ?

Opublikowano
  • Autor

No i po spociku, niestety naszemu VIP_owi nie udało się dotrzeć, więc ja dokonam podsumowania :>

Obecni byli:

adrianus

Czaja

Kwiatko

mayhem

Zaleczeq

Maxym

Wck

Marian

Żaneta i Paweł

Jose

Skrzypek

brat Skrzypka z narzeczoną i teściową :>

szwagier Skrzypka :>

szwagierka Skrzypka z chłopakiem

Reszty nie znam :gwizdanie: :>

Dzięki wszystkim :> :good::a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :kox:

i na deser fotki: :tongue4:

http://picasaweb.google.pl/m.skrzypczynski/Spot28022010#

Opublikowano

no widzę że i teściowie do nas witają :naughty::kox:

Opublikowano

Skrzypek fotki szacun :) i nawet ja sie zalapalem :cool1: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

[...]

Obecni byli:

adrianus

Czaja

Kwiatko

mayhem

Zaleczeq

Maxym

Wck

Marian

Żaneta i Paweł

Jose

Skrzypek

brat Skrzypka z narzeczoną i teściową :>

szwagier Skrzypka :>

szwagierka Skrzypka z chłopakiem

[...]

Dodam do listy:

Segment - B4 2.0E automat

Roman19 - srebrne coupe 2.3

Emef - A3 1.9TDI

Piotrek - błękitne B3 1.8

Kolega i koleżanka z A8 SB xxxxxx

Ekipa z B4 1.9 TDI

Kolega z bordowego B3 2.0E

Dawno mnie nie było, więc niestety nie znam wszystkich osób. Jeżeli też kogoś przeoczyłem, to odzywajcie się poprawię listę :)

Moje zdjęcia z ostatnich spotów:

http://picasaweb.google.pl/Marianb30

Kwiatko, znalazłeś się na okładce jednego z moich albumów :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Skrzypek fotki szacun :) i nawet ja sie zalapalem :cool1: :gwizdanie: :gwizdanie:

najlepiej wyszedłeś na ostatniej fotce :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 21:45_________________________________________________

[...]

Obecni byli:

adrianus

Czaja

Kwiatko

mayhem

Zaleczeq

Maxym

Wck

Marian

Żaneta i Paweł

Jose

Skrzypek

brat Skrzypka z narzeczoną i teściową :>

szwagier Skrzypka :>

szwagierka Skrzypka z chłopakiem

[...]

Dodam do listy:

Segment - B4 2.0E automat

Roman19 - srebrne coupe 2.3

Emef - A3 1.9TDI

Piotrek - błękitne B3 1.8

Kolega i koleżanka z A8 SB xxxxxx

Ekipa z B4 1.9 TDI

Kolega z bordowego B3 2.0E

Dawno mnie nie było, więc niestety nie znam wszystkich osób. Jeżeli też kogoś przeoczyłem, to odzywajcie się poprawię listę :)

Moje zdjęcia z ostatnich spotów:

http://picasaweb.google.pl/Marianb30

Kwiatko, znalazłeś się na okładce jednego z moich albumów :naughty:

czytaj dokładnie :polew:

Kolega i koleżanka z A8 SB xxxxxx - to właśnie moja szwagierka

Opublikowano

[...]

czytaj dokładnie :polew:

Kolega i koleżanka z A8 SB xxxxxx - to właśnie moja szwagierka

Oj tam :naughty:

Opublikowano

Widzę Skrzypek, że rodzina w Audi gustuje :good:

trochę Was tam dziś było :decayed:

jak dobrze, że AKPapciaki stanowią już tylko tło dla :a4fan: :a4fan: :a4fan: :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Widzę Skrzypek, że rodzina w Audi gustuje :good:

trochę Was tam dziś było :decayed:

jak dobrze, że AKPapciaki stanowią już tylko tło dla :a4fan: :a4fan: :a4fan: :gwizdanie: :decayed:

po prostu wiedzą co dobre :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.