Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:polew: hahaha widze Mariano, ze Tico tez na okladce za modela robi :decayed:
  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 463,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew: hahaha widze Mariano, ze Tico tez na okladce za modela robi :decayed:

Tico na czarnych felach i podtlenku LPG musi robic szał :decayed:

Opublikowano

:polew: hahaha widze Mariano, ze Tico tez na okladce za modela robi :decayed:

Tico na czarnych felach i podtlenku LPG musi robic szał :decayed:

Staram się wybrać zawsze najciekawsze zdjęcie na okładkę ;)

Opublikowano
:good:
Opublikowano

:hi: witam panowie posiada ktoś zniżki do inter cars lub auto land szykuje sie na wiosne porobic wszystko co trzeba czyli:

wymiana termostatu<to mam >

wyciecie kata

czyszczenie turbiny

kompletny rozrząd

tarcze +klocki przód

filtry oleje

amory przód co jeszcze to sie okarze jak ojciec wszystko sprawdzi.

pozdrawiam

Opublikowano

Podłącze sie do pytania i zapytam czy ktos ma dojscia to tanszyh opon :gwizdanie:

Opublikowano

Podłącze sie do pytania i zapytam czy ktos ma dojscia to tanszyh opon :gwizdanie:

zamawiaj na opony .com :good:

Opublikowano

A interesuja Cie tylko nowe czy tez uzywane, np po jednym sezonie? Pytam, bo moze niedlugo bede mial dostep do wlasnie takich opon za duzo mniejsze pieniadze niz nowki :wink4:

Swoja droga jestem gwiazda dzisiejszego Auto Swiata :kox::naughty:

Opublikowano

"Dynamika 130-konnego diesla umozliwia sprawne poruszanie sie po drogach przy umiarkowanym spalaniu. Podrozowanie tym autem to sama przyjemnosc."

ulalalalala panie Macieju jestem pod wrazeniem :decayed:

powiedz jak sie tam zalapales??

Opublikowano

i ja nie długo będę chciał jakieś 16

na razie jestem w trakcie poszukiwań wtrysków od silnika ASV ;(

A co z tym AUTO ŚWIATEM?

Opublikowano

kolega ze spotu na focie jest razem z blekitna b6 avant

auto swiat robil jakis narodowy auto test 2009 i sa opinie użytkowników furaczy :good:

Opublikowano

"Dynamika 130-konnego diesla umozliwia sprawne poruszanie sie po drogach przy umiarkowanym spalaniu. Podrozowanie tym autem to sama przyjemnosc."

ulalalalala panie Macieju jestem pod wrazeniem :decayed:

powiedz jak sie tam zalapales??

Dynamika była jak wracalismy ze spotu wszyscy wjechali do OLN przepisowo na 70 co najmniej po 140 na budzikach :decayed::polew:

Opublikowano

A zalapalem sie jakos przypadkiem, bo znajomy znajomego jest fotografem w AŚ, potrzebowal zdjecia B6 do artykulu, a ze nie mial czasu to poprosil mnie zebym pstryknal sobie fotke i napisal pare zdan o aucie ;) Oczywiscie co napisalem, a co poszlo do druku to 2 rozne sprawy :decayed:

Co do opon, to dam znac na forum jak bede mial juz do nich dostep i bede wiedzial cos wiecej co do stanu, cen itd :)

Opublikowano

hehe, to ja mialem jeszcze lepszy powrot ze spotu za Maxymem83, w pewnym momencie to juz tylko celowalem w luke pomiedzy drzewema typem z naprzeciwka :decayed:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 19:45_________________________________________________

stad te Twoje zeszlotygodniowe poszukiwanie auto swiatow?:-> bales sie ze Ci kwiatki i serduszka do zdjecia dokleja :)

Opublikowano

Chcialem zorientowac jakie zdjecia sa zwykle zamieszczane, bo myslalem ze to ma isc do artykulu o B6, a dzisiaj dowiedzialem sie ze chodzilo o NAT :)

Opublikowano

ja jechałem za grzesiem i WCK to oni tak szybko jechali :gwizdanie:

Opublikowano

spoko:D zazdroszcze :slina:, hehe, od 7 roku zycia auto swiat czytam i jeszcze mnie nie zaprosili ;( :tongue4:

Opublikowano

Jak zamontujesz 19 stki to bedziesz w A$ :cool1:

Opublikowano

haha, tak czytam i czytam tego nowego aś i patrze,a tu jeszcze jeden kolega z Olsztyna:D

Rafał ze swoim srebrnym a6 avant (zapomnialem jego nicka, ten od ktorego Marianb kupil V8)

Olsztyn Audi rulez :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.