Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy mogę się pośmiać razem z Wami ? :polew:

możesz Marku możesz :polew:

a gdzieś ty był jak Cie nie było? :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 464,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czaja77 w takim razie.. najwidoczniej piles za malo :gwizdanie:

i tez sie z wami posmieje :polew: :polew: :wink4:

Opublikowano

Musisz się czymś wysoko oprecentowanym przepłukać :naughty::tongue4:

To i ja się pośmieje (choć nikt nie wie z czego :decayed:) :polew: :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :>
Opublikowano
:think2: wszyscy sie smieja, smieje sie i ja ! :nabijasie:
Opublikowano

Nabijamy posty i gonimy Elbląg :decayed:

Opublikowano

wiecej spamu, wiecej spamu :D !!

Opublikowano

:gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor
:spam::oops::polew:
Opublikowano

Na ul. Janowicza jest taka dziura w jezdni, że pół samochodu wchodzi :evil: :evil: :evil:

Ta zima zrobiła tyle szkód w nawierzchni, że przez 15 lat tego nie naprawią. :thumbdown:

Niedługo Kirgistan prześcignie Nas w jakości dróg, normy w Pernambuko Górnym są bardziej wyśrubowane,

Po ulicy Wilczyńskiego wystarczy przejechać aby poczuć się jak na Dakarze :polew:

Normalnie cycki opadają :lol1: :lol1: :lol1:

Opublikowano

Normalnie cycki opadają :lol1: :lol1: :lol1:

Tak, tak :naughty: masz 1000% racji :polew: chociaż swoją droga to ciekawe, skąd takie doskonałe przełożenie :mysli: rzeczywistości na "doznania osobiste" :mysli:

Opublikowano

Na ul. Janowicza jest taka dziura w jezdni, że pół samochodu wchodzi :evil: :evil: :evil:

Ta zima zrobiła tyle szkód w nawierzchni, że przez 15 lat tego nie naprawią. :thumbdown:

Niedługo Kirgistan prześcignie Nas w jakości dróg, normy w Pernambuko Górnym są bardziej wyśrubowane,

Po ulicy Wilczyńskiego wystarczy przejechać aby poczuć się jak na Dakarze :polew:

Normalnie cycki opadają :lol1: :lol1: :lol1:

Na Wilczyńskiego ?? :mysli: może za wolno tam jezdzisz i czujesz te dziury :decayed: musisz tak 90-100 przelatywac po Wilczyńskiego wtedy nie czuć :polew:

A tak wogóle to za często na tych zapiekankach na Panasa jestes :tongue4: :tongue4: Przyznaj sie gdzie tam pracujesz ?? :naughty:

Opublikowano

Normalnie cycki opadają :lol1: :lol1: :lol1:

Tak, tak :naughty: masz 1000% racji :polew: chociaż swoją droga to ciekawe, skąd takie doskonałe przełożenie :mysli: rzeczywistości na "doznania osobiste" :mysli:

wszystko się dynda, wszystko :decayed: :gwizdanie: :decayed:

Na Wilczyńskiego ?? :mysli: może za wolno tam jezdzisz i czujesz te dziury :decayed: musisz tak 90-100 przelatywac po Wilczyńskiego wtedy nie czuć :polew:

musisz mi pokazać jak tniesz 100km/h po Wilczy

najlepiej tak na wysokości Biedronki i Lidla

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dobra tam jest fajna hopka przy Biedronce :decayed: a przy Lidlu to hardcore jest :gwizdanie:

Opublikowano

Normalnie cycki opadają :lol1: :lol1: :lol1:

Tak, tak :naughty: masz 1000% racji :polew: chociaż swoją droga to ciekawe, skąd takie doskonałe przełożenie :mysli: rzeczywistości na "doznania osobiste" :mysli:

wszystko się dynda, wszystko :decayed: :gwizdanie: :decayed:

Na Wilczyńskiego ?? :mysli: może za wolno tam jezdzisz i czujesz te dziury :decayed: musisz tak 90-100 przelatywac po Wilczyńskiego wtedy nie czuć :polew:

musisz mi pokazać jak tniesz 100km/h po Wilczy

najlepiej tak na wysokości Biedronki i Lidla

:polew: :polew: :polew:

Jak wracalem ze spotu z adrianusem to przy lidlu mialem na budziku ponad 120 :) i nie czulem zadnych dziur :)

Opublikowano

Maxym83 ale nie o tego Lidla chodzi :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew:

Opublikowano

Maxym pewnie leciał na Tuwima :> :polew::decayed:

Opublikowano

Maxym pewnie leciał na Tuwima :> :polew::decayed:

:good: :good: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

siemka :hi:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.