Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehhe :)

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehe kolesie z miaty-wymiataja :polew:

spot gicior-jak zwykle elita zawija sie ostatnia :decayed:

WCK- pomoz mi z tym przewodem bo nie wiem ktory to :wallbash:

Opublikowano

Adrian wszyscy wyczekiwali zeby zobaczyc fele 19' :decayed: a tu tico wrx wjechało i wszstkim kopary opadły :shocked:

Opublikowano

tico by Adrian też jest OK

spot konkret i automatem sobie pojeździłem :tongue4::good:

Opublikowano

Adrian wszyscy wyczekiwali zeby zobaczyc fele 19' :decayed: a tu tico wrx wjechało i wszstkim kopary opadły :shocked:

Adrian coś dla ciebie

http://daewooforum.pl/ :polew:

Opublikowano

noo ten automat to zajebioza, w ogole super to cygaro, myslalem ze troche starszy z niego klasyk niz 86rok, ale autko fajne,a i jechalo w miare przyjemnie 160km/h :decayed:

no i wlasciciel (nie znam nicka/imienia) tez przekozak z tymi swoimi okularkami, mega pozytyw :good::decayed:

Opublikowano

Adrian wszyscy wyczekiwali zeby zobaczyc fele 19' :decayed: a tu tico wrx wjechało i wszstkim kopary opadły :shocked:

Adrian coś dla ciebie

http://daewooforum.pl/ :polew:

nie wiem jak wy, ale ja się rejestruję

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

spoko loko Grzesiu, znam, przegladalem :decayed: ale tylko tu sa tacy fajni koledzy :kox:

Opublikowano

spoko loko Grzesiu, znam, przegladalem :decayed: ale tylko tu sa tacy fajni koledzy :kox:

:good:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 22:53_________________________________________________a ty Marian B co się tak czaisz? :kox:

Opublikowano

Widze posmigaliscie troche cygarkiem :) a co tam pod maska jest ??

Opublikowano

Widze posmigaliscie troche cygarkiem :) a co tam pod maska jest ??

laska Hawajka :)

Opublikowano

2,2 benzyna, mysle ze 180km/h by spokojnie poszedl, ale musialem hamować bo jakis dziasza mi primera droge zajechal

ale cygaro wypas 4xel. szyby, klima, automa, pol-skory, 86r :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

2,2 benzyna, mysle ze 180km/h by spokojnie poszedl, ale musialem hamować bo jakis dziasza mi primera droge zajechal

ale cygaro wypas 4xel. szyby, klima, automa, pol-skory, 86r :gwizdanie: :kox:

to auto tego chłopaka z Bartoszyc?

Alex...???

Opublikowano

Eee no to kur.. kox fura :decayed::) :) Tak to Alex jest :>

Opublikowano

auto fajne

spodobał mi sie ten automat kwa.. lanserska sprawa :polew:

Opublikowano

Dokładnie, to autko Alexa :)

[...]a ty Marian B co się tak czaisz? :kox:

A co :?: Czytam forum :>

Kwiatko, nie chcę więcej manuala :naughty:

Opublikowano

Karol wejdz na Zlot :polew: :polew:

Opublikowano

Kwiatko ty lepiej się zastanów nad tą 2>>>>>>>>>>>>>>> :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 23:02_________________________________________________

Karol wejdz na Zlot :polew: :polew:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

lansera jak nic, ale Alex to do niego pasuje jak nic, jeszcze tylko Modern Talking na glosniki zapuscic i wszystkie d*py w okolicach bartoszyc, bisztynka, reszla, ketrzyna sa jego :kox:

zazdroszcze, mi na 19'' zadna nie poleciala,a moja dziewczyna przez dluzszy czas nie wiedziala w ogole ze to cos "specjalnego" kolka jak kolka, totalnie zlala temat :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

EEee to zadna z niej blachara :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.