Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeszcze tylko Modern Talking na glosniki zapuscic i wszystkie d*py w okolicach bartoszyc, bisztynka, reszla, ketrzyna sa jego :kox:

:polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 467 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeszcze tylko Modern Talking na glosniki zapuscic i wszystkie d*py w okolicach bartoszyc, bisztynka, reszla, ketrzyna sa jego :kox:

:polew: :polew: :polew:

no to dowaliłes do pieca :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

EEee to zadna z niej blachara :decayed:

:mysli: :mysli:

Opublikowano

EEee to zadna z niej blachara :decayed:

:mysli: :mysli:

Ty już tutaj nie rozkminiaj :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

EEee to zadna z niej blachara :decayed:

:mysli: :mysli:

wzor kobita, ale troche lipa bo o samochodach to ja sobie z nia pogadac nie moge :gwizdanie:

Opublikowano

EEee to zadna z niej blachara :decayed:

:mysli: :mysli:

wzor kobita, ale troche lipa bo o samochodach to ja sobie z nia pogadac nie moge :gwizdanie:

weź ją do Kaletki, pokocha samochody i zloty samochodowe... :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Kwiatko ty lepiej się zastanów nad tą 2>>>>>>>>>>>>>>> :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 23:02_________________________________________________

Karol wejdz na Zlot :polew: :polew:

:kox: :kox: :kox:

trochę późno ...

ale powiedziałem A no i musi być B

Opublikowano

EEee to zadna z niej blachara :decayed:

:mysli: :mysli:

wzor kobita, ale troche lipa bo o samochodach to ja sobie z nia pogadac nie moge :gwizdanie:

weź ją do Kaletki, pokocha samochody i zloty samochodowe... :gwizdanie: :decayed:

Marek dobrze gada :) :)

Opublikowano

Kwiatko ty lepiej się zastanów nad tą 2>>>>>>>>>>>>>>> :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 23:02_________________________________________________

Karol wejdz na Zlot :polew: :polew:

:kox: :kox: :kox:

trochę późno ...

ale powiedziałem A no i musi być B

będzie dobrze, może się okazać że nie będzie czasu spać nawet :decayed:

Opublikowano

Pewnie ze bedzie dobrze :decayed: :decayed: :naughty:

Opublikowano

niee nie biore, ryby miala prawko to inna bajka :decayed: ale nie ma wiec przezyje chwilke bez niej :)

Opublikowano

kto pije teraz piwko??????????? :)

Opublikowano

niee nie biore, ryby miala prawko to inna bajka :decayed: ale nie ma wiec przezyje chwilke bez niej :)

:good: grunt to chwila spokoju

Opublikowano

kto pije teraz piwko??????????? :)

ja nie piję, mam wszywkę

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

f*ck, Grzesiek, ja juz wypilem "wisnie w piwie" z pol godzinki temu, terz nie ma nic i tak glupio w towarzystwie o pustej gebie siedziec :polew:

Opublikowano

f*ck, Grzesiek, ja juz wypilem "wisnie w piwie" z pol godzinki temu, terz nie ma nic i tak glupio w towarzystwie o pustej gebie siedziec :polew:

a cpn masz daleko????

Opublikowano

Ja nie pije bo ludzie pijacy alkohol sa dla mnie niczym.....

... niczym bracia :gwizdanie:

Opublikowano

Ja nie pije bo ludzie pijacy alkohol sa dla mnie niczym.....

... niczym bracia :gwizdanie:

no no

dobre[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 23:22_________________________________________________co tematy się wykończyły?

Opublikowano

nigdy, glupoty mozna klepac do konca swiata:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.