Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O widzę że młody Zaleczeq to mietka pytka :polew:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 463,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

O widzę że młody Zaleczeq to mietka pytka :polew:

czemu? :):polew:

Opublikowano

najpierw szydzi ze starszych , potem przeprasza

Opublikowano

najpierw szydzi ze starszych , potem przeprasza

no już nie czepiajcie sie tego zajączka bo on nie jest taki zły :klamie:

Opublikowano

najpierw szydzi ze starszych , potem przeprasza

no już nie czepiajcie sie tego zajączka bo on nie jest taki zły :klamie:

:kox: :kox: :good:

:)

Opublikowano

buahahahaha :polew: :polew:

ale jajca :kox:

ale i tak smutny jestem :(

padl mi przewod chłodzący turbine:/ czeka mnie jutro wycieczka do palmy, ciekawe ile $ skasują:/ no i oby mi mechanior do kaletki to wymienil, bo ticulcem jechac nie bede :angry:

Opublikowano

najpierw szydzi ze starszych , potem przeprasza

no już nie czepiajcie sie tego zajączka bo on nie jest taki zły :klamie:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

gdzieś około 150 zł ale pytanko jak tam turbinka ?

Opublikowano

nie mam pojecia szczerze mowiac jak turbina, mam nadzieje ze nic sie jej nie stalo, b.krotko mialem odpalony samochod jak zauwazylem wyciek

Opublikowano

nie mam pojecia szczerze mowiac jak turbina, mam nadzieje ze nic sie jej nie stalo, b.krotko mialem odpalony samochod jak zauwazylem wyciek

zależy jak duży ten wyciek i czy dawałeś ostro po tyłku

Opublikowano

A coś na szrocie może wyłapiesz dobrą używkę :mysli:

Opublikowano

A coś na szrocie może wyłapiesz dobrą używkę :mysli:

też dobry pomysł ale trzeba z sobą wziąść kluczyk lub przynajmniej wytłumaczyć jak go odkręcić bo prawdopodobnie większość pracowników ze złomu go ukręci.

Opublikowano

fakt faktem upalalem przed poludniem w sobote audi troche, ale chlodzilem turbo i bylo ok, dopiero po poludniu, jak juz spokojnie jechalem zamigotala mi kontrolka od plynu chlodniczego.

na szrocie nie wiem czy jest sens szukac, nie mam na to czasu, poza tym szroty w okoolicach olsztyna wg. mnie to sami pieprzeni zlodzieje,a i nie chcialbym miec czegos w audi uzywanego, jakos tak mam awersie, wole nowe:)

Opublikowano

O widzę że młody Zaleczeq to mietka pytka :polew:

O nie gosciu juz po Tobie :decayed:

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano

A tak gwoli scisłosci żeby na tym wspaniałym forum można było miec polskie znaki to by było super :decayed: i było by załeczeq a nie zaleczeq :tongue4: i żaden zajączek :polew: :polew: :polew: bo to grzesiu po pijaku wymyslił a po pijaku sie nie liczy :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tak zajączku :decayed: :decayed:

Opublikowano

Czajnik :ssij:

Opublikowano

Czajnik :ssij:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a skąd ten czajnik? :arrow2: :arrow2:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 22:05_________________________________________________

Czajnik :ssij:

masz zielonego kropa..................... :kox:

Opublikowano
  • Autor

Czajnik :ssij:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a skąd ten czajnik? :arrow2: :arrow2:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 22:05_________________________________________________

Czajnik :ssij:

masz zielonego kropa..................... :kox:

:polew: :polew: :polew:

Grześ trzeba będzie młodego w Kaletce utemperować :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.