Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Co wy chłopaki za przygodę mieliście? :)

kwiatko, czyżbyś popsuł taki fajny samochód? :)

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 466,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sorki Marian za brak info o kurierze!

Spoko, dziś puściłem u innego :good:

Opublikowano

:hi:

Co wy chłopaki za przygodę mieliście? :)

kwiatko, czyżbyś popsuł taki fajny samochód? :)

Nic sie nie stało :wink4: jest cud, miod i orzeszki :cool1: 200 do butryn lecelismy :przebiegly: takze wszystko ok :decayed: tzn Adrian z Karolem tyle jechali a ja jechałem za nimi a za mna Marian :decayed::naughty: :naughty:

Opublikowano

To moglem się z wami zabrać :P mój gnojowóz jeszcze do 200 dociąga :P

A to od prędkości się przeguby dla kwiatko posypały? :P

Opublikowano
:no: posypał sie od 16stki :decayed::polew: :polew: :polew: i od duzej ilosci hamburgerow zjedzonych w Ostródzie:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:no: posypał sie od 16stki :decayed::polew: :polew: :polew:

Do Gietrzwałdu droga nie jest zła, ale później trochę lipa.

A Ty may©hem ;) też leciałeś z chłopakami na hamburgera? :P

Opublikowano

[...] ja jechałem za nimi a za mna Marian

Z tego co pamiętam, to byłem pasażerem :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

:no: posypał sie od 16stki :decayed::polew: :polew: :polew: i od duzej ilosci hamburgerow zjedzonych w Ostródzie :polew: :polew: :polew:

trzeba było krzyczeć że jedziecie do Ostródy :evil::wallbash:

Opublikowano

:no: posypał sie od 16stki :decayed::polew: :polew: :polew: i od duzej ilosci hamburgerow zjedzonych w Ostródzie :polew: :polew: :polew:

trzeba było krzyczeć że jedziecie do Ostródy :evil::wallbash:

Troche poszalelismy w OLN i padła opcja Mc Donald w Ostródzie taki spontan :polew:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 06:14_________________________________________________

[...] ja jechałem za nimi a za mna Marian

Z tego co pamiętam, to byłem pasażerem :tongue4:

Tak byłes ale jak jechalismy do Ostródy a jak wracalismy z Kaletki to byłes szoferem i tez jechałes do butryn na bank przepisowo czyli z 200 :naughty::decayed: ale jak przyjeb.. V8 na skrzyzowaniu z Tuwima to wszyscy sie wokoł patrzyli :naughty: :naughty: Normalnie miazdzy cyce i gniecie wora ten dziwiek :):dance::thumbup::dance::thumbup::guma: :guma:

Opublikowano

W przyszłym roku po Kaletce też dopadnie mnie spontan i pojadę na hamburgera do...Wrocławia,

kto ze mną pojedzie?

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Byliśmy o 13.30 w OLN a spot był na 14.30 to pojechalismy cos przekasic :decayed::naughty:

Opublikowano

?????

a co tu tak spokojnie? :)

Opublikowano

I kolejne urodziny się szykują :naughty:

Zbyszek 100 lat w quattro :hi: :hi: :hi: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Opublikowano

100 LAT :oklaski: :drunk::a4fan: :a4fan: :a4fan::quattro::thumbup::dance::thumbup::dance:

Opublikowano

100 latek Zbysiu :)

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego zbyszku :good:

Opublikowano
  • Autor

o 29minet spóźnione ale mimo wszystko najlepszego Zbychu :good::naughty:

Opublikowano

o 29minet spóźnione ale mimo wszystko najlepszego Zbychu :good::naughty:

Lepiej późno niż wcale :naughty::cool1:

Opublikowano

No i co tam?

:hi: :hi: :hi:

Gdzie ruszacie na majówkę?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.