Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a masz tam spryski w nim czy te ksenonki własnej robórki ?

ma fabryczne :)

tak własnie mam ori z samopoziomowaniem :)

BMw 320 OBJECHANE :evil: skilowac Bi Em Dablju bezcenne :decayed: na to kontu musze se drina machnać :decayed: Grzesiu mam Johny Walkera blue to jakas dobra Łiski ?? bo ja sie na tym nie znam :wink4:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

BMw 320 OBJECHANE :evil: skilowac Bi Em Dablju bezcenne :decayed:

:klamie:

Opublikowano

BMw 320 OBJECHANE :evil: skilowac Bi Em Dablju bezcenne :decayed:

:klamie:

Nie nie kłamie :decayed: i tobylo 320 Mpower :decayed::kox:

Opublikowano

:>

Opublikowano

Chłopaki kiedy idziemy na jkies A4 klubiowe piwko ?? :gwizdanie:

Opublikowano

a możnabyłoby się zmówić - pomysł dobry :good:

Opublikowano
BMw 320 OBJECHANE :evil: skilowac Bi Em Dablju bezcenne :decayed: na to kontu musze se drina machnać :decayed: Grzesiu mam Johny Walkera blue to jakas dobra Łiski ?? bo ja sie na tym nie znam :wink4:

Szacunek ludzi ulicy :kox:

Opublikowano

Oooo Maciek sie odnalazł wkoncu :tongue4: :tongue4:

Nie bedzie Bi Em Dablju, :audi: pluc w twarz :polew: [br]Dopisany: 13 Maj 2010, 22:42_________________________________________________

a możnabyłoby się zmówić - pomysł dobry :good:

No to nasz VIP musi ogarnac temat :decayed::naughty:

Opublikowano

Hej Koledzy :hi:

mam pytanko - jak się wymontowywuje siedzenie obok kierowcy? (mam dłuższy towar do przewiezienia, a niestety nie mam kombiaka ;()

Opublikowano

a masz tam spryski w nim czy te ksenonki własnej robórki ?

ma fabryczne :)

Grzesiu mam Johny Walkera blue to jakas dobra Łiski ?? bo ja sie na tym nie znam :wink4:

niebieskiego Johnego nie pilem, ale jest drogi, czyli w szeroko rozumowanym pojeciu pewnie dobry, pilem kiedys zlotego i jak dla mnie nie-konesera szalu specjalnego nie bylo i tak sprofanowalem go coca-cola

baj de łej Załek, czemu sie tylko Grzesia pytasz, czy tez mu tylko tego whiskacza proponujesz? :-> nie masz innych kolegow na forum :decayed::wink4:

a za kill'a nalezy sie pochwala, tylko ze gdyby to bylo 325 to w ogole :kox: hehe

i co do wspolengo piwka, JESTEM JAK NAJBARDZIEJ ZA!! REKAMI I NOGAMI!:)

Opublikowano

Hej Koledzy :hi:

mam pytanko - jak się wymontowywuje siedzenie obok kierowcy? (mam dłuższy towar do przewiezienia, a niestety nie mam kombiaka ;()

aby wyjąć fotel musisz Monika najpierw:

- wyjąć zabezpieczenie pod fotelem (znajduje się tak mniej więcej na środku)

MN1UA.jpg

- potem zdjąć tylne plastikowe zaślepki prowadnic fotela (powinno się ściągnąć, choć widziałem też odkręcane)

- wysunąć fotel do tyłu

jakbyś miała problemy to podjedź do mnie :wink4::good:

Opublikowano

bo grzesiu wiem ze lubi łyche :) a co do 325 to da rade załatwic ustawke :naughty: dzis tez leciałem z kumpla vectra 2,5 v6 niby 170 kucy to go objezdzam ale ne wiem jak y było z 325 :tongue4: wiem ze 328 zrobi z 1.8T wiatrk a 330 przeciag :tongue4::polew:

Opublikowano

Thanks :> VIPie

aby wyjąć fotel musisz Monika najpierw:

- wyjąć zabezpieczenie pod fotelem (znajduje się tak mniej więcej na środku)

rozumiem że to jest ta biała część

- potem zdjąć tylne plastikowe zaślepki prowadnic fotela (powinno się ściągnąć, choć widziałem też odkręcane)

a te zaślepki to będą na fotelu czy "w podłodze"?

- wysunąć fotel do tyłu

jakbyś miała problemy to podjedź do mnie :wink4::good:

pewnie założyć będzie trudniej :(

Opublikowano

bo grzesiu wiem ze lubi łyche :) a co do 325 to da rade załatwic ustawke :naughty: dzis tez leciałem z kumpla vectra 2,5 v6 niby 170 kucy to go objezdzam ale ne wiem jak y było z 325 :tongue4: wiem ze 328 zrobi z 1.8T wiatrk a 330 przeciag :tongue4::polew:

Przyjedźcie na spot i będziecie mieli ustawkę z 325 2.8 197KM :naughty: A jest naprawdę mocna. A4-ką B7 3.0TDI quattro nie daliśmy jej rady w Ornecie. Tyle że siedzieliśmy we czterech i średnia wagi to ok 100kg/os. Jakiś czas temu jechałem za gościem w E36 copmact z silnikiem 2.8 i se odpuściłem wariata przy 220km/h :blink: Wyprzedzał wszystko i wszędzie, tyle że znał na pamięć drogę na Ornetę. Nawet chłopaki z BMW mówią że to czub :cool1:

BMW wolnossące benzyny trzymają serię w odróżnieniu od ich odpowiedników w Audi.

PS Monika, znalazłem na forum jak skasować inspekcję w liczniku. Dobrze kombinowaliśmy z Grześkiem ostatnio :)

Opublikowano

Thanks :> VIPie

aby wyjąć fotel musisz Monika najpierw:

- wyjąć zabezpieczenie pod fotelem (znajduje się tak mniej więcej na środku)

rozumiem że to jest ta biała część

- potem zdjąć tylne plastikowe zaślepki prowadnic fotela (powinno się ściągnąć, choć widziałem też odkręcane)

a te zaślepki to będą na fotelu czy "w podłodze"?

- wysunąć fotel do tyłu

jakbyś miała problemy to podjedź do mnie :wink4::good:

pewnie założyć będzie trudniej :(

tak, to biała część,

zaślepki są w podłodze, na końcach prowadnic,

nie tylko w mechanice, ale w życiu też tak często bywa, że trudniej włożyć niż wyjąć :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Marian jak jest z tymi silnikami bmw 325 to ma silnik 2.5 a 328 silnik 2.8 czy jak to jest ?? i mocowo jak to wyglada :)

Opublikowano

Szczerze mówiąc to nie jestem znawcą BMW. 325 w e36 to raczej będzie 2.8, ale czy 174 czy 197KM nie potrafię powiedzieć. Kolega ma pięęękną E39 540i o poj.4.4ltr.

Ja chciałbym kupić jakieś e36 1.8TDS na codzień :cool1:

Opublikowano

Nie spimy lecimy panowie i panie :decayed::)

Opublikowano
:):naughty:
Opublikowano

Siemka Grzegorz :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.