Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grześ zarezerwuje, nie wiem niestety czy stawię się...

jakbym się spóźnił to mnie przyjmiecie do stolika? :naughty:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 465,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

za browarka czemu nie :decayed:

Chłopaki mam pytania musze uzupelnic płyn chłodzacy :cool1: i to nie jest chyba borygo tylko ten jakis G12 tak ?? jesli tak to gdzie go moge kupic :gwizdanie:[br

Opublikowano

za browarka czemu nie :decayed:

Chłopaki mam pytania musze uzupelnic płyn chłodzacy :cool1: i to nie jest chyba borygo tylko ten jakis G12 tak ?? jesli tak to gdzie go moge kupic :gwizdanie:[br

jak 2 litry to ze śkody[jest na Wojska Polskiego taki mały sklepik] jak 3litry to Palmowski

Opublikowano

ja kupilem w autolandzie koncentrat g12+ firmy SWAG pojemnosc 1,5l za 40zeta

kupie w sobote filtr powietrza:D kto mi pomoze na spocie go wymienic? :decayed:

aa noo... i mam sprawe do Maxyma83:D... CB :tongue4:

Opublikowano

za browarka czemu nie :decayed:

Chłopaki mam pytania musze uzupelnic płyn chłodzacy :cool1: i to nie jest chyba borygo tylko ten jakis G12 tak ?? jesli tak to gdzie go moge kupic :gwizdanie:[br

jak 2 litry to ze śkody[jest na Wojska Polskiego taki mały sklepik] jak 3litry to Palmowski

Bo mi duzo nie potrzeba bedzie bo mam kreske na min :confused4:[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 23:45_________________________________________________Grzesiu mowisz o koncentracie tak ??

Opublikowano

tak jest to koncentrat 1;1 :)

Opublikowano

ta sobota to mi tak pasuje jak ... :kwasny:

zobacze czy uda mi się przybyć, no chyba że dacie się jednak namówić na następną sobotę :naughty:

Opublikowano

Dobra to ile os sie pisze na ta sobote a ile bny sie pisało na nast ?? :)

Opublikowano

aa noo... i mam sprawę do Maxyma83 :D... CB :tongue4:

A co potrzeba? :) tylko kabelek zmontować?

--------------------------------------------------

A tu taka liczba na liczniku mnie dzisiaj rano spotkała :) Cieszyć się długą bezawaryjną jazdą czy martwić że już ćwierć miliona km zrobione ? :P

licznikf.th.jpg

Opublikowano

aa noo... i mam sprawę do Maxyma83 :D... CB :tongue4:

A co potrzeba? :) tylko kabelek zmontować?

--------------------------------------------------

A tu taka liczba na liczniku mnie dzisiaj rano spotkała :) Cieszyć się długą bezawaryjną jazdą czy martwić że już ćwierć miliona km zrobione ? :P

licznikf.th.jpg

ILE UKRECIŁES ?? :decayed:[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 16:48_________________________________________________Moze faktycznie przełuzmy piwo an za tydzien zeby było wiecej osob :cool1:

Opublikowano

dobra Panowie... Kwiatek kiedy traci głowę? za tydzień??

Opublikowano

to ja jest z jutrzejszym spotkaniem w PP?

Opublikowano

to ja jest z jutrzejszym spotkaniem w PP?

własnie brać ten stolik czy nie?

bo jak nie to nie :)

Opublikowano

No wąłsnie sie zastanawiamy tak zeby pasowało wiekszosci

:> :)

Pany jaki płyn do wspomagania proponujecie ?? :decayed:

[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 19:58_________________________________________________Bo jak wiekszkosci pasuje na za tydzien to moze lepiej za tydzien :decayed:

Opublikowano

ok to stolika nie załatwiam,

a płyn tylko z aso zielony mineralny ,

Opublikowano

jak za tydzień to rewelaaa

P.S. Palma rządzi, Palma radzi, Palma wszystko wam ustawi!

Opublikowano

a ile kosztuje ?? :decayed: Wiec jesli wiekoszci pasuje za tydzien to idziemy za tydzien Im nas wiecej bedzie tym lepiej :good:

Opublikowano

a ile kosztuje ?? :decayed: Wiec jesli wiekoszci pasuje za tydzien to idziemy za tydzien Im nas wiecej bedzie tym lepiej :good:

jak tam wolicie

a płyn np taki http://www.moto.allegro.pl/item1033307057_gdansk_febi_06162_6162_olej_do_wspomagania.html

http://www.moto.allegro.pl/item1035025583_oryginalny_plyn_do_wspomagania_vw_audi_skoda_seat.html

Opublikowano

dokładnie będę wiedział w poniedziałek, ale jestem pewien, że mniej niż sie spodziewałem :naughty:

Opublikowano

za browarka czemu nie :decayed:

Chłopaki mam pytania musze uzupelnic płyn chłodzacy :cool1: i to nie jest chyba borygo tylko ten jakis G12 tak ?? jesli tak to gdzie go moge kupic :gwizdanie:[br

jaki masz kolor płynu w zbiorniczku wyrównawczym?

jeżeli czerwono-różowo-fioletowy to masz G12+, nie sądzę aby w furkę z twojego rocznika wlał ktoś wcześniej G12,

którego to nie można niby mieszać z innymi,

jeżeli brakuje niedużo, to podjedź do mnie to uzupełnimy, mam rozrobionego trochę G12++ w skali 1:1, który to jest mieszalny,

na zdrowy rozum przed Nami ciepły sezon, kiedy to siłą rzeczy będzie odparowywać z układu płyn,

na zdrowy rozum jakbyś zdemineralizowanej wody dolał to też się nic nie stanie - i tak przez sezon letni odparuje,

na zdrowy rozum i tak lepiej kupić butelkę koncentratu, rozrobić z wodą na dolewki, bo przez lato trzeba będzie uzupełniać

chciałbym mieć tylko takie dylematy :> :> :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.