Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 465,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Koncentrat kupiny :decayed:

Na kazdego przychodzi pora :decayed: jak mi cewki sie srały i wypadały zapłony tez mi do smiechu nie było :disgust:

Ale oczywiscie nasz człowiek legenda wszystko naprawił :naughty:

Grzesiu jak wrocisz od miszcza Rogala to daj znac ile tam hp wypluło i Nm :cool1:

W koncu musibyc najszybszy kopciuszek w miescie :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

oj sorki zapomniałem ze Twoj 2.5 Te De łi tez jest szybkie :cool1:

Opublikowano

mi to rybka Pany, jutro, czy za tydzien, obojetnie, byleby ekipa dopisala:)

wlasnie wrocilem z wozonka po miescie, bieda jak nic , nawet nie ma gdzie sie lansowac, jaroty-starowka-kortowo i tyle :thumbdown:

Opublikowano

no to jak za tydzień to spoko - miło będzie zobaczyć wasze gęby przy piwku ;)

a tak przy okazji to może i Monia da się namowić ???

Opublikowano

Siemka Karol :hi:

Opublikowano

:hi:

Mareczku to co zbieramy jutro kase na spocie na ten serwer ?? czy kazdy osobiscie wpłaca

Opublikowano

może lepiej zebrać i niech jedna osoba (patrz Mr. T) wpłaci

Opublikowano

Jutro obgadamy,

mnie wsio ryba,

przy zbiorówce też będą wasze nicki na liście ofiarodawców.

Opublikowano

Dobra to jutro sie zgadamy co i jak :cool1:[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 13:17_________________________________________________btw Marek zamknij juz temat II Zlotu bo it ak tam juz nic sie nie dzieje :wink4:

Opublikowano

Marek zamknij juz temat II Zlotu bo it ak tam juz nic sie nie dzieje :wink4:

widzę w Tobie przyszłego moderatora :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

hehehe dzieki VIPie :decayed:

Opublikowano

Siemanko chłopaki! Wybiera sie jutro ktoś na giełdę?? :kox:

Grzesiu, a mógłbyś chociaż wziąć tą przepływkę dla mnie w celu sprawdzenia czy to przepływka padla, czy kable nei mają styku?? Dałoby rade?? :guma:

Opublikowano

witam

daje wykres po wizycie na Mineralnej :gwizdanie:

wACkJ.jpg

Opublikowano

:thumbdown: lipa :decayed: Myslałem ze bedzie jak 3.0 tdi z 500 Nm :evil: szłau nie ma :thumbdown:

nie no zartowałem super ,mega turbo wypas :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :good::cool1: :oklaski: To teraz masz najszybszego diesla w miescie :naughty:

Widze tez ze Rogal tez coraz wiecej benzynek robi :naughty: chyba tez 3ba pomyslec nad programem :przebiegly:

http://dragtimes.info/forum/showthread.php?t=862Ruski to jednak maja fantazje :evil:

Opublikowano

filmik dobry :)

Opublikowano

w tym roku juz maja byc gtr-y P1000 takze moga isc łep w łep z Veyronem :evil: tylko ciekawe czy skrzynia sie nie skonczy na 300++ Km/h :przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.