Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

daje wykres po wizycie na Mineralnej :gwizdanie:

wACkJ.jpg

no proszę jak ładnie - i momencik ładny i doszło trochę mocy ;)

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 464,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

serio to na samych wtryskach było 136km

tyle że dymił jak lokomotywa :)

Opublikowano

Siemanko chłopaki! Wybiera sie jutro ktoś na giełdę?? :kox:

Grzesiu, a mógłbyś chociaż wziąć tą przepływkę dla mnie w celu sprawdzenia czy to przepływka padla, czy kable nei mają styku?? Dałoby rade?? :guma:

da,,,,,,,jak dziś nie zapiję :)

Opublikowano

Grzesiu a jak odczucia z jazdy po stojeniu ?? :naughty:

Opublikowano

Grzesiu a jak odczucia z jazdy po stojeniu ?? :naughty:

:good:

Opublikowano

witam

daje wykres po wizycie na Mineralnej :gwizdanie:

wACkJ.jpg

A gdzie wykresik przed virusem?

Duzo sie nie pomylilem mowiac o 150 KM i 350 Nm :) Ale spodziewalem sie czegos wiecej,

ja mam prawie 120 koni na pompie 10 z mala fala, zwykle wtryski, zwykla turbawka.

Ale trzeba pogratulowac tych 147 zrobionych z 90 KM :) :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

witam

daje wykres po wizycie na Mineralnej :gwizdanie:

wACkJ.jpg

A gdzie wykresik przed virusem?

Duzo sie nie pomylilem mowiac o 150 KM i 350 Nm :) Ale spodziewalem sie czegos wiecej,

ja mam prawie 120 koni na pompie 10 z mala fala, zwykle wtryski, zwykla turbawka.

Ale trzeba pogratulowac tych 147 zrobionych z 90 KM :) :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Wjedz troche Grzesiowi jeszcze na psyche to bedzie dalej dłubał i 200 hp i 500Nm peknie :>

Opublikowano

witam

daje wykres po wizycie na Mineralnej :gwizdanie:

wACkJ.jpg

pięknie wyszło... jak w zdrowym AVF ze sporym plusem w serii... tylko 200kg mniej... jeździ pewnie :wink4:

a ponieważ parę stron temu mnie olaliście to spytam jeszcze raz: Kwiatko kiedy ma ślub? bo coś mi się porąbało że w pod koniec maja...

Opublikowano

nie no lipiec z tego co ja wiem :decayed: i Nikt cie nie olał :decayed:

Opublikowano

witam

daje wykres po wizycie na Mineralnej :gwizdanie:

wACkJ.jpg

:hi: ładnie a ile cie skasowali?]

Opublikowano

z tego co pamietam miałobyc 900 zl :cool1: bo to grupowo było ogranizowane :) Bedzie Grzesiu to sie wypowie :przebiegly:

Opublikowano

900zł chip ale wiedza o wtryskach bezcenna :polew:

Opublikowano

900zł chip ale wiedza o wtryskach bezcenna :polew:

:gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

900zł chip ale wiedza o wtryskach bezcenna :polew:

Grzesiu bo ja słyszałem ze oborniłes ta prace mgr na temat wtryskow i ocena bdb :polew:

:gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

a nawet bdb+ :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

oo Ty dziobaku jeden chyba o stypendium walczysz co :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jak nie jak tak :decayed:

Opublikowano

Teraz ja:

Grzesiu - jest dobrze, nawet bardzo, w Olsztynie nie widzę nikogo...

jest tyle ile się spodziewałem, rozsądek wziął górę - to ważne... :decayed:

inaczej musiałbyś zapisać się do Calibry... :decayed:

jesteś ostry rezacz :good: :good: :good:, w Olsztynie debeściak :hi:

Opublikowano

no i jak zasypie zaraz allegro wtryskami to od razu ceny spadną :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.