Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

daje wykres po wizycie na Mineralnej :gwizdanie:

wACkJ.jpg

A nie mowilem :cool1: :gwizdanie: Gratuluje, mam nadzieje ze powozisz nas blacharzy na spocie :kox:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 465,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i jak zasypie zaraz allegro wtryskami to od razu ceny spadną :polew:

doj*b... do pieca :polew: :polew: :polew: :polew:

:hi:

Siema Pany :decayed: wstełem własnie :cool1: ale suszy ooo masakra Nie pije wiecej do Piątku :polew: :polew: :polew:

Adrian o ktorej po mnie przyjedziesz ?? :naughty: :naughty:

Opublikowano

zbieraj zaraz zadek i lec do slepu kup mi zimna cherry coke :decayed:

Opublikowano

spot zaliczony własnie wrocilismy jako ostatni bo trzeba było browary dopic :decayed:

Opublikowano

Szybka lista obecnych na spocie:

Adrianus

Anu

Alex

Czaja

Emsi

Hiszpan i Kamila

Gruby83

Kolega z Merca

Kolega Leszka - Paweł ;) :?:

Kowal

Kwiatko

Leszek

MarcinEmef

Marian

Patryk

Paweł i Żaneta

Picia + dziewczyny

Taktuś i Michał

Zaleczeq

ZbychZZ + Rodzina

Zdjęcia:

http://picasaweb.google.pl/Marianb30/SpotOlsztyn23Maja2010#

Najlepsi byli goście w terenówce, którzy zapytali się nas "Koledzy, nie wiecie gdzie są dziś dziwki, co tu zawsze stoją" :?: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hhe Goście byli :good:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dzięki za spota, dzięki za podsumowanie Mariano :good::hi:

Opublikowano

Dzięki za spota, dzięki za podsumowanie Mariano :good::hi:

Wierzę w to że nikogo nie pominąłem. Mayhem przez samo h i m na końcu chyba się na nas nie obraził, bo nie było go na spocie ;)

Opublikowano

yO! ekipa, cos frekwencja nie dopisala, WCK i RadziAudiA4, Maxym83 mieli byc i co? :bicz3:

powiem wam ze nie ma to jak ostatnim ze spotu wyjezdzac, czlowiek wtedy taki oczyszczony duchowo jest :decayed:

Opublikowano

no ja niestety zamulilem, rodzina sie zjechala i nie moglem za bardzo sie ruszyc :confused4:

Opublikowano

yO! ekipa, cos frekwencja nie dopisala, WCK i RadziAudiA4, Maxym83 mieli byc i co? :bicz3:

powiem wam ze nie ma to jak ostatnim ze spotu wyjezdzac, czlowiek wtedy taki oczyszczony duchowo jest :decayed:

No My z Karolem to i jeszcze nerki oczyscilismy :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja tez wpłaciłem :)

btw Mareczku dopisz reszte dat spotow bo braki sa :decayed: Moderator czuwa :gwizdanie:

Opublikowano

yO! ekipa, cos frekwencja nie dopisała, WCK i RadziAudiA4, Maxym83 mieli byc i co? :bicz3:

powiem wam ze nie ma to jak ostatnim ze spotu wyjeżdżać, człowiek wtedy taki oczyszczony duchowo jest :decayed:

Ja nie byłem bo nie wytrzeźwiałem po sobotniej imprezie na domku i w łóżku zaległem na pół dnia :kox:

A ze spotów często mi się zdarza wracać jako ostatni ;)

Opublikowano

btw Mareczku dopisz reszte dat spotow bo braki sa :decayed: Moderator czuwa :gwizdanie:

się robi szefie :zyzol::cicho: :oklaski:

Opublikowano

I mam pytanko, niech ktoś mi wytłumaczy jak w sedanie dostać się do górnego mocowania tylnych amortyzatorów, bo kurka nie wiem, a nie chce za dużo wyrwać, od bagażnika chyba nie ma dojścia za boczkami.

Opublikowano

I mam pytanko, niech ktoś mi wytłumaczy jak w sedanie dostać się do górnego mocowania tylnych amortyzatorów, bo kurka nie wiem, a nie chce za dużo wyrwać, od bagażnika chyba nie ma dojścia za boczkami.

tutaj masz to w miarę dobrze wytłumaczone i pokazane:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t105936.0.html;highlight=jak+odkr%C4%99ci%C4%87+amortyzator

Opublikowano

Dziękówka za linka, utwierdziłem się w przekonaniu że jednak te boczki tylnej kanapy trzeba wyrwać ;)

Kojarzysz może jak sie je demontuje? bo probowalem nawet siła ale nie idzie :(

Opublikowano

btw Mareczku dopisz reszte dat spotow bo braki sa :decayed: Moderator czuwa :gwizdanie:

się robi szefie :zyzol::cicho: :oklaski:

Tak trzymać :good::decayed:

Opublikowano

Dziękówka za linka, utwierdziłem się w przekonaniu że jednak te boczki tylnej kanapy trzeba wyrwać ;)

Kojarzysz może jak sie je demontuje? bo probowalem nawet siła ale nie idzie :(

te boczki musisz jakby podciagnąć w górę a póżniej w stronę przodu ciągnąć. Od góry trzayma na takim haczyku, później na środku od strony drzwi, i na samym dole. Musisz opuścić oparcie, będziesz mial lepszy dostęp.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.