Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jednak swój pozna swego :polew:

w sobotę będę na 100%

A nie mowiłem :tongue4: My alkoholicy znamy sie nie od dziś i wiemy czego nam trzeba %%%% :polew: :polew: :polew: :polew:

btw Maxym pewnie tez pojdzie, ciekawe jak Marian bo mowił na spocie ze ma gdzies jechac ale to była mowa ze chyba do " Po Prostu" ma jechac :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:, z Mackiem trzeba jeszcze pogadac musi nam pokazac jak wypija wódke ze swojego pucharku za I miejsce :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: [br]Dopisany: 26 Maj 2010, 13:25_________________________________________________

Kuwa :decayed: nie czytałem tego :gwizdanie: to jednak wymieniasz licznik ??

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to wpisuj od razu Karol, Zbyszek, Grzesiu, Adrian ich to ja bym w ciemno zapisywał :decayed:

:naughty:

Opublikowano

ejze, ejze piekni panowie, a czemu siebie nie widze wpisaneg ona liscie, to ze bede jest tak samo pewne jak to zebede i juz! :polew:

RadziuA4! zejdz kapke z ceny dla ziomala to pogadamy o tym gwincie:P

btw widzialem we wtorek w mragowie przedlifta sedana zielonego z naklejka klubowa, rejestracja z mragowa, moze sie ujawni

i co wiecej? :mysli: hmm styrany jak kon po westernie jestem, iiihhhaa!!

Opublikowano

Adrian ten zielony sedan to moja była a4 :kox:

Opublikowano

Grzesiek a ty idziesz z Nami? :naughty: :naughty: :naughty:

i nie będzie to wieczorek zapoznawczy,

tylko total destruction, libacja połączona z mordownią :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Hej Tam, jak Tam :)

Marku jak już jesteś to gdzie mogę kupić w dobrej cenie dobre części - tylne tarcze i klocki oraz przegub napędu zewnętrzny lewy :-)

A poza tym widzę że się rodzi po prostu nowa tradycja :>

Opublikowano

Grzesiek a ty idziesz z Nami? :naughty: :naughty: :naughty:

i nie będzie to wieczorek zapoznawczy,

tylko total destruction, libacja połączona z mordownią :kox: :kox: :kox:

I to mi sie Mareczku podoba hardcore nie disco :) Niezapominajmy naszej dewizy albo grubo albo wcale :good: ogien w szopie musi byc :decayed:[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 21:47_________________________________________________

Hej Tam, jak Tam :)

Marku jak już jesteś to gdzie mogę kupić w dobrej cenie dobre części - tylne tarcze i klocki oraz przegub napędu zewnętrzny lewy :-)

Ja Ci powiem tak zagadaj z Markiem i Ci da nr klubowy i bedizesz miec znizke :P:P:P pare % :cool1:

btw Monika idizesz z nami na bro ?? :naughty:

Opublikowano

I to mi sie Mareczku podoba hardcore nie disco :) Niezapominajmy naszej dewizy albo grubo albo wcale :good: ogien w szopie musi byc :decayed:

Ja Ci powiem tak zagadaj z Markiem i Ci da nr klubowy i bedizesz miec znizke :P:P:P pare % :cool1:

btw Monika idizesz z nami na bro ?? :naughty:

Naprawdę?! :cool1:

Ale jak grubo to dla mnie będą potrzebne nosze - a na taką ekstrawagancję to chyba nie mogę sobie pozwolić :tongue4:

Opublikowano

Dobra nie sciemniaj :decayed: jak mozesz to wpadaj i tyle :decayed: w Kaletce nie byłas to teraz wpadnij to popijemy :good:

Naklejka A4-klub na tylnej klapie zoobowiazuje do integracji z klubowiczami :>

Opublikowano

to ciekawe czy pali gosciowi tyle co wtedy Tobie :decayed:

jak spotkam nastepnym razem to przykleje glupa i spytam: oo, ale ma pan fajne ałdi, duzo pali?

:polew:[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 22:20_________________________________________________yO!, a potem idziemy do Novo, prawda Załeq :decayed:

jak sie bawic to sie bawic

Opublikowano

Grzesiek a ty idziesz z Nami? :naughty: :naughty: :naughty:

i nie będzie to wieczorek zapoznawczy,

tylko total destruction, libacja połączona z mordownią :kox: :kox: :kox:

:hi:

no jak nie jak tak

tyle ze my razem z Kwiatko zabieramy nasze kobietki :)

Opublikowano

Hej Tam, jak Tam :)

Marku jak już jesteś to gdzie mogę kupić w dobrej cenie dobre części - tylne tarcze i klocki oraz przegub napędu zewnętrzny lewy :-)

hejka Monia,

części to polecam u Tomka, bo będziesz miała pewne, że będą pasować do twojej furki.

A przy okazji to na piwko chyba wpadniesz :cool1:

Opublikowano

:hi:

no jak nie jak tak

tyle ze my razem z Kwiatko zabieramy nasze kobietki :)

Zobacz go jak sie zasłania kobieta zeby sie nie najeb... :decayed:[br]

Zbyszek mowisz o TOM77 ?? :naughty:

Pewnie Adrian ze mozna isc do novo na jakies zdzirki :naughty: :naughty:

Opublikowano

tak - z Tomkiem (Tom77) już parę b.dobrych transakcji przeprowadziłem (zadowolenie gwarantowane więc też polecam)

Opublikowano

siemka Karol :hi:

Opublikowano

:hi:

Załeczek tak wymieniam licznik

Grzesiek mówi prawdę zabieram swoją lole na bronka Grześ wie czemu :naughty:

PS. Grzesiek dywan uszyty!

Opublikowano

i jak Karol wyszedł?

Opublikowano

:good:

jeszcze tylko koreczki dojdę z allegro i będziemy mieli nowe wykładziny

Opublikowano

I co slychać?

Dywany szyjecie? Latające? :kox:

Opublikowano

:hi:

Załeczek tak wymieniam licznik

Grzesiek mówi prawdę zabieram swoją lole na bronka Grześ wie czemu :naughty:

PS. Grzesiek dywan uszyty!

a co te Twoje stare jednak sie zesrały ?? :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.