Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hejka,

szkoda że nie udało mi się dołączyć wczoraj :(

ale widzę, że była dobra zabawa

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 462,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Było grubo :decayed: tzw epickie melo :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Marian, corsa moja :wink4: , fajnie widać było te 380Nm jak wgniatało tylny zawias na hamowni :gwizdanie:

Opublikowano

Marian, corsa moja :wink4: , fajnie widać było te 380Nm jak wgniatało tylny zawias na hamowni :gwizdanie:

Oj, coś kręcisz. Przy 380Nm rozerwało by tę biedną czerwoną Korsę :cool1: Masz Bawarę :gwizdanie: :?: Bo też się przymierzam :evil:

Opublikowano

ten taxiarz to jakis gbur i dupek bylo, poza tym dopiero dzis skumalem ze on nas skasowal 40zeta :angry: za wycieczke ze starowki na jaroty

ogolnie to spoko niedziela dzis byla, zabralem dziewczyne na pljeskavice, mega mi sie one wkrecily, do tego lansik bounsik po starowie to i naszego Vipa wykukalem :hi::good:

lajcik sprajcik:D

potem skoczylem na ten park linowy kolo reala, bardzo fajna sprawa, pierwszy raz in my life mialem okazje tak popomykac pomiedzy drzewami, dzis zaliczylem tor czerwony dla sredniozaawansowanych, ale jutro ide na czarny szlak dla hardcorow:D

bo jestem hardkorem! i

albo grubo albo wcale!!

:kox: :kox:

Opublikowano

Wczoraj po uczłowieczeniu się zapragnąłem dobrych olsztyńskich lodów,

a że małżonka wyraziła podobne pragnienie, więc ruszyliśmy na starówkę :kox: :kox: :kox:

spotkałem Adriana z dziewczęciem :naughty:

P.S.

Adrian obżerał się sześcioma pljskawicami :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wczoraj po uczłowieczeniu się zapragnąłem dobrych olsztyńskich lodów,

a że małżonka wyraziła podobne pragnienie, więc ruszyliśmy na starówkę :kox: :kox: :kox:

spotkałem Adriana z dziewczęciem :naughty:

P.S.

Adrian obżerał się sześcioma pljskawicami :polew: :polew: :polew:

O jeb.. ten to ma zasys niczym 1.8T na paliwo :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Jako że znów wyskoczyła mi kontrolka AirBaga, postanowilem zamówić kabelek z allegro :)

http://allegro.pl/item1054670318_interfejs_vag_kkl_obd2_audi_skoda_seat_skoda_gw.html

Gdyby ktoś był zainteresowany, to można razem zamówić i pare złotych z wysyłki zostanie np. na piwko :)

Opublikowano

:hi:

Jako że znów wyskoczyła mi kontrolka AirBaga, postanowilem zamówić kabelek z allegro :)

http://allegro.pl/item1054670318_interfejs_vag_kkl_obd2_audi_skoda_seat_skoda_gw.html

Gdyby ktoś był zainteresowany, to można razem zamówić i pare złotych z wysyłki zostanie np. na piwko :)

siemka zapytaj gościa o to czy wyśle razem ?

http://allegro.pl/item1054671634_przejsciowka_adapter_obd2_na_obd1_16pin_2x2_gw.html

Opublikowano

:hi:

Jako że znów wyskoczyła mi kontrolka AirBaga, postanowilem zamówić kabelek z allegro :)

http://allegro.pl/item1054670318_interfejs_vag_kkl_obd2_audi_skoda_seat_skoda_gw.html

Gdyby ktoś był zainteresowany, to można razem zamówić i pare złotych z wysyłki zostanie np. na piwko :)

siemka zapytaj gościa o to czy wyśle razem ?

http://allegro.pl/item1054671634_przejsciowka_adapter_obd2_na_obd1_16pin_2x2_gw.html

Na aukcji napisal ze kazdy nastepny przedmiot +3zl do kosztow wysylki,

wiec 1 kabelek 12zl, 2 kabelki 2x 7,5zl, 3 przedmioty 3x6zl itd.

A i niekoniecznie musi byc ta aukcja, moze byc inna z kabelkami :)

Opublikowano
  • Autor
:bry::naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

:hi:

Jako że znów wyskoczyła mi kontrolka AirBaga, postanowilem zamówić kabelek z allegro :)

http://allegro.pl/item1054670318_interfejs_vag_kkl_obd2_audi_skoda_seat_skoda_gw.html

Gdyby ktoś był zainteresowany, to można razem zamówić i pare złotych z wysyłki zostanie np. na piwko :)

siemka zapytaj gościa o to czy wyśle razem ?

http://allegro.pl/item1054671634_przejsciowka_adapter_obd2_na_obd1_16pin_2x2_gw.html

Na aukcji napisal ze kazdy nastepny przedmiot +3zl do kosztow wysylki,

wiec 1 kabelek 12zl, 2 kabelki 2x 7,5zl, 3 przedmioty 3x6zl itd.

A i niekoniecznie musi byc ta aukcja, moze byc inna z kabelkami :)

to ja wezmę Przejśćiówka Adapter OBD2 na OBD1[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 18:51_________________________________________________

:bry::naughty: :naughty: :naughty:

:hi:

Opublikowano

Ok, to pisac ludzie czy ktos chce kabelek i jutro mysle ze mozna zamowic.

Opublikowano

Grzesiek, słyszałem że OBD1 miewa problem z łączeniem poprzez USB. Nie sprawdzałem tego osobiście, ale wolałem nie testować na sobie, dlatego mam OBD1 na port COM.

Ja korzystam z adapterów VIAKEN'a ;)

Opublikowano

Grzesiek, słyszałem że OBD1 miewa problem z łączeniem poprzez USB. Nie sprawdzałem tego osobiście, ale wolałem nie testować na sobie, dlatego mam OBD1 na port COM.

Ja korzystam z adapterów VIAKEN'a ;)

no może ale to śmieszna kasa warto sprawdzić :)

Opublikowano

Dokładnie :good: Ja po prostu kompletuję sprzęt pod mój stary laptopik na COMie ;)

Opublikowano
  • Autor

Grzesiek, słyszałem że OBD1 miewa problem z łączeniem poprzez USB. Nie sprawdzałem tego osobiście, ale wolałem nie testować na sobie, dlatego mam OBD1 na port COM.

Ja korzystam z adapterów VIAKEN'a ;)

Grześ stary haker, poradzi sobie :> :tongue4:

Opublikowano

heheh

a co tam Michał u ciebie?

Opublikowano

Lepiej powiedz Grzesiu co tam u Ciebie ?? :decayed:

Opublikowano

Lepiej powiedz Grzesiu co tam u Ciebie ?? :decayed:

dopiero dziś doszedłem do siebie :gwizdanie: :gwizdanie:

nie pije juz mieszanek :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.