Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no a ja dopiero z roboty :)

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 464,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja zaraz na miasto :decayed: [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 20:19_________________________________________________Kto ejdzie jutro na spota ?? to by mnie zabrał :naughty:

Opublikowano

:hi:

Co tam Karolu w Mątkach porabiales :cool1:

grillowałem, browarkowałem i tekilkę spijałem

Mało nas na spocie było ale miło

Opublikowano

No coś mało, może przez długi weekend ;) Obecni na spocie byli:

1. Adrianus

2. Ares

3. Kwiatko

4. Leszek

5. Marian z Christianiem

6. Paweł 1702 - mam nadzieję, że nie pomyliłem Nicku.

7. Paweł i Żaneta

8. Zaleczeq

Zdjęcia - 06.06.2010

Opublikowano

Siemka ludziska :hi:

Co słychać, jak leci, gdzie dzieci ? :blink:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Aaaa luksio :decayed: Dzieci brak :polew:

Opublikowano

To najbliższy spot w Ełku

Kto jedzie?

Opublikowano

jakby pojechac ekipa to ja bym sie pisal, bo w pojedynke 200pln na benze to srednio mi sie chce wydawac

Opublikowano

jakby pojechac ekipa to ja bym sie pisal, bo w pojedynke 200pln na benze to srednio mi sie chce wydawac

musisz jezdzic tez na innych biegach a nie tylko do trójki ;) to bedzie mniej spalal.

Opublikowano

:hi:

co tam u was? :)

Opublikowano

siemanko Grzesiu!

na spota nie wpadles, na dzialke ekipy nie zaprosiles :cool1::tongue4: hehe

spoko loko, ja sie zjaralem na raka, wczoraj o maly wlos nie kupilem subaru justy i ciagle mysle o tym zeby moc w koncu na weekend nad morze skoczyc :decayed:

Opublikowano

:hi:

co tam u was? :)

W tym tygodniu jakos bedzie przejscioweczka dla Ciebie.

Opublikowano

Andrzeju daj znać jak będzie.

ja panowie zarobiony jak nigdy jestem :confused4:

Opublikowano

jakby pojechac ekipa to ja bym sie pisal, bo w pojedynke 200pln na benze to srednio mi sie chce wydawac

Mozna jechac z kims kto jedzie kopciuszkiem albo LPG :decayed:

Panowie mam pytanko czy w climatronicu jest taka opcja zeby właczyc sam nawiew bez klimy ?? :gwizdanie:

Opublikowano

jakby pojechac ekipa to ja bym sie pisal, bo w pojedynke 200pln na benze to srednio mi sie chce wydawac

Panowie mam pytanko czy w climatronicu jest taka opcja zeby właczyc sam nawiew bez klimy ?? :gwizdanie:

Pewnie ze jest, nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie jest guziczek z gwiazdka od wylaczenia klimy :)

U Ciebie tez powinno byc cos podobnego.

Takiego panela masz u siebie?

Co robi guziczek OFF ? wylacza nawiewy?

1062122989_5

Opublikowano

Panowie mam pytanko czy w climatronicu jest taka opcja zeby właczyc sam nawiew bez klimy ?? :gwizdanie:

jest, nie może świecić się AUTO, musi świecić się tylko ECON, raczej nie powinny się świecić na raz AUTO i ECON.

Opublikowano

Tak OFF całkowicie wyłącza nawiewy :)

Pozniej wezme i stestuje ten ECON :decayed:

Czy na ul. Wojska Polskiego jest fotoradar ?? jestli tak to gdzie ?? :gwizdanie:

Opublikowano

jest radar kiela psychiatryka :kox:

Opublikowano

Czy na ul. Wojska Polskiego jest fotoradar ?? jestli tak to gdzie ?? :gwizdanie:

Ten radar na Wojska Polskiego to jest atrapa, tak jak dwa inne w miescie, nie licząc tych w okolicach Olsztyna :)

polecam zajrzec na stronke http://antyradary.phi.pl/mapa_fotoradarow/ , sa opisy gdzie co i jak, nawet z fotkami.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.